Анкета: Харесват ли Ви телефоните с ноч? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
16.00%
8
16.00%
Не
62.00%
31
62.00%
На някои телефони
22.00%
11
22.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Скоро, скоро епъл в близките 2 години няма да го премахнат, така и китайските марки, копиращи ги. Така че в близкото бъдеще ме съмнява да го премахнат
Цитирай
Аксесоари
#27

@eksoldier , с глас се смях  Big Grin Big Grin Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#28

Apple може да го премахнат още следващата година, та и всички други ще го премахнат, а има и марки, които още не са го слагали, като SONY, HTC, Samsung. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#29

Да правят квото искат. Аз нямям желание да купувам...
Цитирай
#30

(2018-08-05, 08:02:56)hazART написа:  Apple може да го премахнат още следващата година, та и всички други ще го премахнат, а има и марки, които още не са го слагали, като SONY, HTC, Samsung. :Big Grin

Те щяха да го махнат още тази година (според специалисти във форума), а какво се получи? Цели 3 модела с ноч на ябълката Big Grin
Въобще не ми пречи ноча, стига да се крие. И видеото въобще не е изрязано при Android, има черна лента и горната рамка се изравнява с долната.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

Гласувах с ДА, защото вчера за първи път държах в ръцете си iPhone X (един приятел си е купил) и го намирам за изключително красив телефон.  Разбира се правя уточнение, че става дума само за това устройство, защото концепцията е реализирана добре (не изрязаната част е доста голяма). При китайците не ми харесва, защото тази част е много малка и изглежда несъразмерно (прилича на цирей) на фона на останалите елементи на дизайна.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#32

Да и на мене ми харесва на iPhone X ноча, а и той е оправдан, защото има много сензори, а и рамките отдолу ги няма, докато другите го създадоха просто, за да има нещо, но пък от друга страна на iPhone X с тоя ноч няма как да видиш % на батерията, което е гадно, и трябва да сложат по-малък, за да се видят, но това си е преходно решение, и трябва да измислят нещо друго, когато телефона ще е без рамки, но не се знае колко време ще отнеме, защото за да се махне, трябва да се измисли нещо качествено.
@xn3k ти отдавна си си харесъл iPhone, дай му шанс, а ако не ти хареса лесно ще го продадеш. :Big Grin
@vargala, дай ако може да дадеш опцията да се вижда, кой как е гласувал в анкетата, защото забравих да я дам.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#33

(2018-08-05, 09:18:38)hazART написа:  @vargala81 , дай ако може да дадеш опцията да се вижда, кой как е гласувал в анкетата, защото забравих да я дам.

Аз се зачудих защо така си решил, пък то било грешка Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#34

От Tapatalk май няма възможност да се гласува в анкета...
Цитирай
#35

Аз доста пъти съм се заигравяал с iPhone X но вчера наистина много си поиграх с него. Бях в Apple Store за да си сменя дисплея и батерията на стария ми iPhone 6S+ и имах към час и половина да убивам. Седнах си на дивана и се заиграх с X-са сериозно и ми беше супер удобен. След 10тата минута дори не ми правеше впечатление ноча. С тези почти липсващи рамки в останалите 3 страни на телефона наистина ми създаде усещане за почти безрамков дисплей. Това усещане не ми дава Note 8цата и S9ката въпреки Infinity дисплея.

В общи линии наистина Apple се справиха с имплементацията на ноча успешно, а останалите производители догонват без особен успех. С няколко други андроид ноч устройства съм си играл и съм го виждал като тумор отгоре и толкова. С опцията за скриване правят силно впечатление рамките.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#36

Представям си ако си поиграеш с oppo find x какво ще усетиш. Тва е безрамков телефон...
Кво толкова го хвалите тоя ноч, че прилягал в айфона като е същото грозно нещо намиращо се за съжаление и в много други не знам.
Цитирай
#37

Чисто като концепция, ноча е много излишна технология която можеше да бъде изцяло пропусната. Но тук говорим за реализация. Със съразмерните много тънки рамки Apple създадоха един красив дизайн с който окото може да свикне и да не вижда ноча. При андроид е супер излишно и грозно по следните причини. За да се опитат не наложат ноча са поставили рамка отдолу и са дали опцията да се "скрие" ноча. Тогава потребителя има 2 съразмерни рамки отгоре и отдолу което убива крайната цел за безрамков телефон, рамките присъстват. Когато се покаже ноча потребителя губи съразмерност като остава с една рамка отдолу и един ноч отгоре, естетически се губи красотата така. Това и обезмисля ноча като не премахват долната рамка както Apple. Така и така ще има рамка, нека си я има отгоре и отдолу но не слагайте ноч който ще убие симетрията.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#38

(2018-08-05, 09:18:38)hazART написа:  @xn3k ти отдавна си си харесъл iPhone, дай му шанс, а ако не ти хареса лесно ще го продадеш. :Big Grin

Като физическо устройство адски много ме привлича, но концепцията на интерфейса не ми допада изобщо. Свикнал съм с App Drawer и не харесвам всичко да е изплюто на хоум екрана. Освен това, иконите са ми ужасяващо грозни (лично мнение - да не се обиди някой) и не знам дали ще мога да им свикна. Ех, ако имаше възможност и двете неща да се променят!!!  Visslar

(2018-08-05, 16:08:34)CuBG написа:  Чисто като концепция, ноча е много излишна технология която можеше да бъде изцяло пропусната. Но тук говорим за реализация. Със съразмерните много тънки рамки Apple създадоха един красив дизайн с който окото може да свикне и да не вижда ноча. При андроид е супер излишно и грозно по следните причини. За да се опитат не наложат ноча са поставили рамка отдолу и са дали опцията да се "скрие" ноча. Тогава потребителя има 2 съразмерни рамки отгоре и отдолу което убива крайната цел за безрамков телефон, рамките присъстват. Когато се покаже ноча потребителя губи съразмерност като остава с една рамка отдолу и един ноч отгоре, естетически се губи красотата така. Това и обезмисля ноча като не премахват долната рамка както Apple. Така и така ще има рамка, нека си я има отгоре и отдолу но не слагайте ноч който ще убие симетрията.

Точно същото имах предвид и аз в предния си пост, но ме мързеше да го напиша толкова дълго.  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#39

Незнам за иконите, но ако не са такива и телефона може да се подрежда, някак все 1 му се губи идентичността, все 1 не е iPhone, но скоро може да променят това, знае ли човек. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#40

(2018-08-05, 09:18:38)hazART написа:  @vargala, дай ако може да дадеш опцията да се вижда, кой как е гласувал в анкетата, защото забравих да я дам.
Готово.
Но за да се види, трябва да се цъкне на надписа "Резултатите".


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#41

А я си представете, че Samsung Galaxy Note 9 беше с ноч, дали щеше да се купува повече, и какви реакции щеше да има след това. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#42

Както се купуват Ноут-ове след избухването на 7-цата,така щеше да се купува и 9-ка със "ноч".

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#43

Я дайте един скрийншот с ноч, да му се порадваме Smile

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)