Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Версия 9.6.2.0 стабилна
#1

Здравейте,току що пристигна.Ъпдейтнах.За сега някоя различна икона, клавиатурата леко различна,шрифта на заключения екран.Дребни неща на първо четене

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз също ъпдейтнах, да има малки визуални корекции, но нищо особено за сега не забелязвам.
Цитирай
#3

Кво става тука, аз пак нямам нищо за ъпдейтване?

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#4

Айде, вече дойде 9.6.2 официално!
Цитирай
#5

Май аз съм каръка тук. Нито успях да ъпдейтна с зипа от сайта им, нито ми показва, че има нова актуализация и си стоя на 9.6.1.0.

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#6

Tъкмо ще събереш малко отзиви и ще знаеш ако дойде дали да го слагаш или не тоя ъпдейт Smile
Цитирай
#7

А въобще ще има ли актуализации този телефон до орео ? Ако няма, да го продавам.

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#8

Направо го пускай за продажба, няма да видиш Орео. Рядко от този производител пускат повече от 1 актуализация на Андроид. За сметка на това поддръжката на MIUI за модела ще продължи доста време напред.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#9

(2018-08-09, 11:44:11)chinchilla написа:  А въобще ще има ли актуализации този телефон до орео ? Ако няма, да го продавам.

Какво значение има дали е О.... или П....?За мен много по важно е телефона да работи безпроблемно.Като Ви пуснат Орео,има да ревете по Форумите,че това не работи,друго не бачка и т.н

POCO X3 NFC 6/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на gazara74 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#10

Miui предлага функционалности от орео, без да е с орео телефона. Ако фържиш на поддръжка в телефон за 200лв си се объркал. Дай още 100лв за нокиа по-добре.
И ъпгрейдите са за Ми серията предимно, и топселъри като редми ноте 5.. Ми а1/а2
Цитирай
#11

Яснооо, де факто ще си стои с андроид 6 во веки .

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#12

не говорим ли за 4х - той имаше ъпдейт до 7
Цитирай
#13

4X Exclusive 4 рам 64 ром. Аз си стоя на 6 и не ми показва актуализации. Хубавото на този телефон е, че е с 64 гб ром, всичко друго - майната му. Затова и не съм го изпляскал за продаване още, ама появи ли се някоя нокиа 6.1 4/64 бяга бързо към продавалник

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#14

Exclusive..?!
Както и да е, получих ъпдейта. Актуализация на сигурността.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

пп.
След ъпдейта на някой да му се е явило iCard? Явно е някакво приложение, но дали е от ОС или се е инсталирало другояче? [Изображение: 45f7745349eeeea8bdc06db0de0f3526.jpg]
Цитирай
#15

(2018-08-11, 09:46:28)chinchilla написа:  4X Exclusive 4 рам 64 ром. Аз си стоя на 6 и не ми показва актуализации. Хубавото на този телефон е, че е с 64 гб ром, всичко друго - майната му. Затова и не съм го изпляскал за продаване още, ама появи ли се някоя нокиа 6.1 4/64 бяга бързо към продавалник

Не знам какъв е тоя Ексклузив, но виж ми подписа, с андроид 7 съм. Обнови се автоматично когато преминах на MIUI 9

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#16

И ква стана тя - дойде ми ъпдейта сутрина (да, чак сега) и тъча след отключване, ту го има, ту го нема - менят се разните там работи по екрана (часовници, изскачащи съобщения), но квото и да барнеш - не реагира. Трябва да заключа и пак да отключа, че да се сети. То хубаво, ама кат звънне някой, не винаги можеш да вдигнеш веднага - гасиш, светкаш, влачиш пръст... не си е работа!
Някой да е страдал от същото и да е намерил решение?
Мерси!

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#17

На този етап не съм забелязал нищо подобно! От време на време не ми сработва сензора за близост, но това е от първия ъпдейт който направих.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

(2018-08-09, 11:51:20)stiebel написа:  ...Рядко от този производител пускат повече от 1 актуализация на Андроид. За сметка на това поддръжката на MIUI за модела ще продължи доста време напред.
Което обаче не важи за флагманите им, за MIUI няма спор.

 
Цитирай
#19
Sad 

(2018-09-05, 11:58:45)Bay Yvan написа:  И ква стана тя - дойде ми ъпдейта сутрина (да, чак сега) и тъча след отключване, ту го има, ту го нема - менят се разните там работи по екрана (часовници, изскачащи съобщения), но квото и да барнеш - не реагира. Трябва да заключа и пак да отключа, че да се сети. То хубаво, ама кат звънне някой, не винаги можеш да вдигнеш веднага - гасиш, светкаш, влачиш пръст... не си е работа!
Някой да е страдал от същото и да е намерил решение?
Мерси!

Малко странно, че цитирам себе си, но за да добавя:
По едно време софтуерните бутони, под дисплея, изцяло спряха да реагират, но щом боднах зарядното всичко си дойде наместо. Ха сега де - софтуерен или хардуерен ще да е проблема? Yikes

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#20

Здравейте, мъжа ми е с Redmi 4x pro, закупих му го от братски Китай. Досега беше безупречен. На него му трябва телефон със здрава батерия и по- възможност компактен и е супер доволен, но онзи ден стана нещо странно. Изведнъж на екрана се появи Китайче с шапка с петолъчка(не се шегувам) и тела замръзна. Нищо не работеше, направих ресет и сега работи перфектно, но беше много странно. На някой друг да му се е случвало. Извинявам се ако мястото на въпроса не е за тази тема.
Цитирай
#21

Aко не е било това не можем да кажем какво е имало на екрана

[Изображение: 6a6c9681-7e92-4de1-985e-7421c3d1e5fc.jpeg]
Цитирай
#22

(2018-09-14, 10:00:05)suffer написа:  Aко не е било това не можем да кажем какво е имало на екрана

[Изображение: 6a6c9681-7e92-4de1-985e-7421c3d1e5fc.jpeg]

Точно, сигурно задавам глупав въпрос, но какво е това и по- точно защо се появи.
Цитирай
#23

Това е системен режим, в който може да се отключи буутлоудъра на телефона.
Влиза се с Power+VolDown
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be happy
Цитирай
#24

Напълно е възможно да влезеш в режима без да искаш ,..........ако не внимаваш !
Цитирай
#25

Много благодаря, явно е станало случайно, защото точно мъжа ми надали ще тръгне да рови.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)