Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си смяната на S7 с S9?
#1

Здравейте, заслужава ли си смяната на S7 с S9?
Поздрави! Huh




Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично мисля че не.

Sent from my SM-G935F
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • alek200
Цитирай
#3

Ако не е С7 едж заради батерията евентуално. Иначе и аз не мисля. Те и за това С9 не се продава много успешно. Ноут 9 ще е по интересен.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#4

Тя и цената му ще е интересна Big Grin

Sent from my SM-G935F
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • alek200
Цитирай
#5

По-скоро s9 plus.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

При мен е важно размера да е като на S7 защото еджове ноте 8 са големи




Цитирай
#7

Заслужава си, но попринцип ако искаш да си модерен, по си заслужава Samsung Galaxy S9+, защото е с 2 камери, и с по-голям екран, но иначе и тоя ще ти върши работа. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

Изчакай s10 или както ще се казва. Нищо не губиш, а и цената на s9 няма да е същата както в момента, ако нещо се разочароваш. Иначе не ти е наложителна смяната, освен ако искаш нещо без големи рамки, което си е прищявка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • alek200
Цитирай
#9

Заслужава си смяната, аз преминах от S7 на S9+ и определено не съм разочарован.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#10

(2018-08-08, 14:02:53)alek200 написа:  При мен е важно размера да е като на S7 защото еджове ноте 8 са големи
То вече от s серията май ще е трудно.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

(2018-08-08, 16:15:49)Marto.g написа:  То вече от s серията май ще е трудно.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Защото ги гледам тея тухли S9+ и Note 8 няма как да ги събера в джоба ... Bu 
затова си искам S7 S9 и т.н.




Цитирай
#12

Ами ще минеш два модела на горе. Можеш и s10 да почакаш както каза колегата, но не е ясно колко ще струва..

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Ами аз минах от с7едж на с9+. Не очаквай кой знай какво, но дисплея е по-добър, камерата. Батерията изкарва горе долу колкото на с7едж. 1д10ч готовност, 6ч20мин дисплей и имам 16%.Сега като гледам с7едж ми се струва всичко много голямо на него, заради резолюцията. С9+ има някои други благинки. Интересно е че е по-голям, ами е по удобен, и ръбовете са по леко заоблени, което повече ми харесва.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#14

Имам точно тези 2 апарата и определено не съжалявам, че взех 9+ без това преподписвах договор, Мтел стана А1 и ми предложиха оферта хем да си запазя моята тарифа без промени в таксата (ползвам четворен пакет с цифрова телевизия, домашен интернет и телефон), хем ми дадоха девятката за 1190 лева, аз лично съм доволен от тазгодишния флагман, но 7 едж не е вехто устройство, съвсем адекватен телефон, ползвам ги и двата паралелно и разликата при девятката е точно в двете камери и оптичния зуум, вечер съм правил доста сравнения и логично новия флагман се справя по-добре заради променливата си бленда. Ако искаш добър заместник на седмицата си - 9+ е добра алтернатива, чистата девятка аз лично не бих взел.....тази година разликата в +са вече е и хардуерна....повече рам и още една камера, батериите и екрана са ясни още от времето на ес 6/6 едж+. Но пък на теб 9+ ти е голям.....тогава чистата девятка или както колегите са казали по-горе може да изчакаш S10, там има слухове, че ще са 3 апарата, все един от трите ще ти покрие критерия за дисплей може би... Smile

Siemens M55 > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K800i > Sony Ericsson C905 > Sony Ericsson Xperia X10i > Samsung Galaxy SIII Sapphire black > Samsung Galaxy SIII Neo Metalic Blue > Samsung Galaxy SVII Edge Black Onyx > Samsung Galaxy S9+ Midnight black > Samsung Galaxy Note 20 Ultra Mystic Black with android 12 and ONE UI 4.1 > Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black with android 12 and ONE UI 4.1
Цитирай
#15

Мисля да си го поръчам от тук:

http://www.ping.bg/samsung-galaxy-s9-64gb

Но пък сега се колебая този Huawei Mate 10 Pro май е много голям ама изглежда по-мощен:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...gLBefD_BwE

кой си заслужава повече?




Цитирай
#16

По кое разбра,че е по-мощен?Реално е по-голям от стандартния S9,осезаемо.Не е по-мощен,определено.Кой си заслужава повече зависи според изискванията ти..на теб кое ти е най-важно?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#17

(2018-08-09, 08:18:55)alek200 написа:  Мисля да си го поръчам от тук:

http://www.ping.bg/samsung-galaxy-s9-64gb

Но пък сега се коле*ая този Huawei Mate 10 Pro май е много голям ама изглежда по-мощен:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...gLBefD_BwE

кой си заслужава повече?
Mate 10 pro превъзхожда s9 по батерия. Аз го имам, но според твоите изисквания за по-компактен не е подходящ, мен много ме радват размерите му, но телефона си е 6 инча и в никакав случай не е толкова колкото s9 на размери. С mate 10 pro имаш 6 gb рам срещу 4 рам при s9. И както казах батерията 4000 мах срещу 3000 в s9.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • alek200
Цитирай
#18

Ако ще взимаш Samsung, взимай плюс версията на S серията (като препоръка). На мен ми се стори S8+ по-компактен от mate 10 pro, когато си го купувах.
В S9+ имаш доста повече плюсове спрямо S9 - батерия, телефото камера, рам, екран.
А между mate 10 pro и s9/s9+, мощността е в полза на Самсунга.
Като цяло устройствата, към които си се насочил са доста добри, само остава личния ти вкус какво ще предпочете.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • alek200
Цитирай
#19

И аз препоръчвам S9+, ако ще се насочваш към Mate 10. А това, че е по-мощен не знам как стигна до това заключение. Kirin процесора определено не е по-мощен.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • alek200
Цитирай
#20

И според мен кирина има още много хляб да изяде докато стигне снапдрагон или ексиниос като производителност. Тази година за втори път погледнах към китайците и пак не ми хареса как се държи(Р20 pro) и за това си взех С9+

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • alek200
Цитирай
#21

Добре последно S9 си взимам от тук:

http://www.ping.bg/samsung-galaxy-s9-64gb

какво ще кажете за фирмата аз преди години си взех от тях S4 и всичко беше наред изкара ми 2 години и половина.




Цитирай
#22

(2018-08-08, 13:56:27)degman написа:  Тя и цената му ще е интересна Big Grin

Sent from my SM-G935F

Щяла да е същата като на Ноут 8. Малко след като навлезе Ноут 8 в БГ цената му беше с 50лв. по скъпа от С8+ в оператор.

@alek200
С9 не е лош и лесно се свиква с + варианта. Получаваш още една камера в +(не знам дали изобщо ще опреш до нея), но по голямата батерия и екран все ще влязат в употреба. А Ноут серията винаги е малко по пипната и от към софтуер. Лично съм го изпитвал това. Но и мен размера ме спира да не вземам Ноут за сега......

Този сайт сигурен ли си че е ОК?
Гледай да има официална гаранция към Самсунг. Че ако не са внесени по редовния ред в БГ може и да имаш проблеми после.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • alek200
Цитирай
#23

@alek200, виж в OLX, има чисто нови, неразпечатвани с 2 години гаранция към оператори, и цените са им хубави и може да свалиш цената. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • alek200
Цитирай
#24

Здравейте,
Аз до преди 2 седмици бях с S7 edge и го смених защото батерията ми беше много зле и не ми се занимаваше да я сменям при положение и че преподписах договора и отпуснаха бюджет към 2000 лв за техника.
Взех 9+ от Виваком и трябва да ви кажа, че не съм очарован!
Очаквах да е нещо много повече от 7цата.
Разочарова ме батерията на първо място и после камерата - чак претворена....
Снима но 7цата ми се струва че е по адекватна от към софтуерно избистряне, white balance и острота на черното на автоматичен режим.
Винаги съм искал телефона ми да държи поне 2 дни,  но от както имах Sony Xperia Z1 това е мит.
Сега и с 9ката изкарвам 1 ден на ръба.
Сутрин в 6:30 го свалям от зарядното и вечер в 20 часа е едвам на 15%.
Представям си след 1 година ще съм като със 7цата по два пъти на ден на зарядно...
Аз ли не случвам на батерии или просто много го ползвам... не знам.
Екран повече от 2 часа не ползвам на ден.
Говоря по 2-3 часа. Ъпдейтвам 2-3 мейла.
Много комуникация по вайбър .
И това всичко от ден първи съм на Battery Saver със изключен Auto sync.
Ъпдейтвам си мейлите на ръка като трябва.
Цитирай
#25

Не е нормално толкова бързо да ти пада батерията с описаната консумация. И моят за 1 ден му събарям батерията, но доста повече го товаря от това което си описал.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)