Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся програма за управление на windows РС чрез андроид телефон
#1

Търся програма за управление на windows РС чрез андроид телефон. От сорта на Bluetooth  mouse, но искам да исползва камерата като сензор!
Всички разгледани от мен приложения ползват все някакъв сървър, който тр да инсталирам, и в крайна сметка нямат мишка със скрол.. Всъщност той ми е нах-важен!
И не искам пад, искам с движение на тела по повърхност да се мести курсора. Има ли подобно аппче?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с VNC сървър на компютъра и VNC клиент на телефона, такива приложения има бол, само трябва лека настройка от твоя страна. Много по-добре е от всяко едно друго готово решение. Може да настроиш сървъра да се стартира заедно с включването на компютъра, даже и в кои интервали от време компютъра да се включва автоматично (това естествено през BIOS).
Цитирай
#3

Най-доброто което съм ползвал е Team Viewer,v.10.Пълен контрол,трансфер на файлове и декстоп изглед.При създаване на профил-акаунт дори не се налага да вкарваш пароли за достъп,просто даваш имена на машините и "конект".Но пак е със инстал на сървър на тела,просто няма друг начин за пълен достъп.През OTG на тела ми работи и мишока(през тела).Останалото което си написал,не го разбрах-движение с телефона по повърхност,без пад??
Цитирай
#4

Тествай и Microsoft Remote Desktop, дано свърши работа.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ckunap
Цитирай
#5

Може би не съм се изразявал добре по-горе в поста търся да управлявам Windows чрез Андроид телефон под формата на двубутонна мишка scroll и така нататъка има такива приложения но повечето ползват сървъра Да ползвам простичко казано Андроид телефона си като безжична мишка за десктоп

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#6

Това е най-доброто приложение от този род.
Има една малка подробност че е премахнато в Google Play още през 2014 година
apk файла тук.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)