Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изчезнаха ми файлове
#1

Здравейте! Имам чисто нов Huawei Y6 от няколко месеца. За съжаление нещо не съм доволна, прави ми проблеми. Бях му запълнила 95% от вътрешната памет, затова реших да му купя SD карта. Оттогава запаметявам всичко на нея. В момента съм на почивка, вчера бях на едно страхотно място и направих над 100 снимки и клипове. Снощи си ги разглеждах и им се радвах. Тази сутрин се събудих и отворих галерията си, но за нещастие снимките от последния месец-два са изтрити (на SD картата бяха). Бясна съм, това е станало от самосебе си и нищо не съм пипала аз. Предполагам, че телефонът дава някакви бъгове, защото вътрешната му памет е доста пълна, но вече почти нямам какво да трия от нея. Тя си се пълни от тъпите актуализации. Реснах телефона - снимки няма. Изтеглих една програмка Restore photos - тя намери част от снимките, но ми направи впечатление, че намери САМО тези, които съм пращала по вайбър. Тези снимки, които не съм споделяла, потънаха в дън земя, както и клипчетата, а бяха много. Много ме е яд, излишно е да казвам, че мястото беше много хубаво и със скъп вход, сега няма да се връщам да правя нови снимки ;д.. искам си снимките. Моля Ви, дайте някакви предложения как да си ги върна, ще бъда много благодарна Smile Готова съм дори да занеса телефона на сервиз. П.С. СД картата беше хубава и скъпа, закупена от магазин за телефони, не е боклук, има и 3 години гаранция. Но си искам снимките... Моля да дадете съвет как телефонът ми да функционира нормално, какво да направя? Тъпо е да не знаеш дали нещо няма да ти изчезне във всеки един момент..
Не ми се иска и да връщам фабричните настройки.. Но това е срамота за Хауей, аз съм имала много по-тъпи и евтини телефони и са ми карали по година-две, без да ми създават проблеми...
Тоя телефон даже понякога не ми дава да правя снимки, нито да получавам никакви файлове по соц. приложения, изписва, че нямам памет..а аз съм избрала всичко да отива на сд картата. 
Пълен мармалад ;д Моля за съвети най-вече върху това как да си възстановя снимките, защото ме е наистина много яд и ще го хвърля в земята.
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблема може да не е в телефона а в картата. Поставия я в компютър и отново опитай с някоя програма за възтановяване на файлове.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#3

Я виж дали всички снимки не са на гугъл фото.
Цитирай
#4

Снимките ги няма в гугъл фото. Ще опитам да сложа картата в компютър, но трябва да се прибера от морето. Моля за още идеи междувременно, защото мисля, че колкото повече време минава, толкова по-малка е вероятността да ги възстановя... :/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)