Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Аксесоари за Samsung Galaxy Note 9

мнение 51 от vladdark

(04 Sep 2018, 10:22:23)achodemo написа: Много благодаря ! Явно ще се насоча към оригиналното на Samsung .  Това   добър вариант ли е като модел и цена , виждам че има и други модели на Samsung ? Разбрах ,че нямат захранване в комплекта , адаптер 5V 2.5 A предполагам ще е достатъчен ?

Аз от 4 години зареждам ей с такъв китаец. Без никакви проблеми.  Тъй като всяка вечер телефона спи на него, бавното зареждане ми е в помощ.[Изображение: HTB19SySXYSYBuNjSspiq6xNzpXaC.jpg]
 ★★   AndroidBG forum rules   ★★                       

[Изображение: 22988025.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladdark за това мнение:
  • achodemo
Цитирай

мнение 52 от GT

Аз имам същото безжично зарядно, като на @vladdark от около 3, 4 години и съм много доволен. С него зареждам един Galaxy S3 който ползвам за будилник.
Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue & Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

мнение 53 от abritus

Аз съм сложил https://www.amazon.co.uk/dp/B07G3G1MS5/r...JBb5R9H7S5
И кейс на spigen Spigen https://www.amazon.co.uk/dp/B07FM84JDC/r...JBbWTD7H11
Пасват перфектно
Цитирай

мнение 54 от ivan_vylka

(04 Sep 2018, 21:46:37)vladdark написа: Аз от 4 години зареждам ей с такъв китаец. Без никакви проблеми.
Е браво, после защо имаше всевъзможни проблеми с предишния ти телефон! Аз същото зарядно си го бях взимал, когато имах s6 edge преди години. 100% съм сигурен, че точно това проклето зарядно ми унищожи батерията за броени седмици. Телефона загряваше адски много, когато го зареждам с него. От тогава всички външни батерии и китайски зарядни и кабели отидоха в боклука, изтрих си всички профили в китайските приложения за пазаруване и вече използвам само оригинални аксесоари. От тогава съм сменил 5 телефона, които са били безпроблемни откъм батерия, докато са били в ръцете ми. За мен китайското е минало! Не го причинявай и на новия си текефон това, човече...
Samsung Galaxy Note 8 >>Apple iPhone X>>Samsung Galaxy S9 Plus
Цитирай

мнение 55 от vladdark

Ти май нещо ме бъркаш с някой (май с теб). Я ми посочи всевъзможните проблеми с предишния ми телефон, че такива празнословци ми идват малко в повече.  Предишния ми телефон отиде при новия си собственик в идеално здраве и състояние. С това зарядно съм зареждал от излизането на S3. Не ми давай непоискани съвети.

Цитирай

мнение 56 от ivan_vylka

Не беше ли ти със s7, с който имаше големи ядове напоследък? Или беше някой друг от модераторите? Няма значение, моят съвет е НЕ ползвай такива боклуци на телефон за близо 2К лв. Патил съм си, не си въобразявам.
Edit: Да, объркал съм, @degman съм имал в предвид.
Samsung Galaxy Note 8 >>Apple iPhone X>>Samsung Galaxy S9 Plus
Цитирай

мнение 57 от vladdark

Абе момче, показах ясно, че не искам от теб съвети. Първо запомни или поне се стреми да запомниш хората, за които ще говориш. Говориш както винаги на изуст и прибързано. За разлика от теб, аз помня твоите ревове в раздела на ноут. А със С7 никога не съм бил.

Цитирай

мнение 58 от abritus

За колко време се зарежда нот 9 с безжичното зарядно на Самсунг ? Имам едно на което пише fast wireless charger и ми показва малко над 4ч при 9% батерия. Захранвал съм го с 1а ,2.4а и 3.0 ,няма разлика във времето.
Цитирай

мнение 59 от KAG

Здравей,
Доволен ли си от протектора? Аз купих същия и се наложи да го изхвърля за половин ден. Явно не прилепва добре към дисплея и по-голямата част от него не реагираше на нормален допир.
Всъщност добре беше само по ъглите, където реално има и лепило...

П. П.
Поста беше към колегата @gog за протектора Eiger от Dice.bg

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 60 от danilov

Някой ползвал ли е такъв протектор? 

http://s.aliexpress.com/VZNRJ3AR?fromSns.
Цитирай

мнение 61 от Funkagendsaa

Колеги,

Някой има ли представа откъде да намеря защитно фолио за екран на Ноте9? Или, ако някой има и да покаже как стои.
Не ми се слага стъклен протектор, ще се надявам да не го изтърва, но въпреки това искам екрана да не се драска.
  • Galaxy S3
  • Galaxy Note 4
  • Galaxy Note 9

Цитирай

мнение 62 от Yoskos

Привет в София къде могат да ми залепят скрийн протектор обаче изцяло с лепило а не това само в ъглите
Цитирай

мнение 63 от madboy128

(12 Sep 2018, 10:08:48)Funkagendsaa написа: Колеги,

Някой има ли представа откъде да намеря защитно фолио за екран на Ноте9? Или, ако някой има и да покаже как стои.
Не ми се слага стъклен протектор, ще се надявам да не го изтърва, но въпреки това искам екрана да не се драска.

Той и сега трудно се драска ?
Цитирай

мнение 64 от TNTKZ

Откъде мога да си поръчам жълт оригинален s pen
Samsung G Note 9 Midnight black 
Цитирай

мнение 65 от PharahFFS

В сайта им има като гледам
https://www.samsung.com/us/mobile/mobile...140a180514

Иначе в амазон съм гледал
https://www.amazon.co.uk/Samsung-Origina...te+9+s-pen

И в ибей има
https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=...n&_sacat=0
[-] 1 потребител изказва благодарност на PharahFFS за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай

мнение 66 от GT

Тук също има ЦЪК
Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue & Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на GT за това мнение:
  • arniman, TNTKZ
Цитирай

мнение 67 от slavia_13

Възможно ли е в част от сайтовете да е сгрешено описанието на оригиналния Clear cover case на Самсунг? На доста места пише, че е пластмасов, аз го купих от технополис и се оказа силиконов и не съм много впечатлен, остават доста отпечатъци по кейса. Виждал съм твърд (пластмасов) clear cover на S8 и стои много добре, все едно няма нищо и е много приятен на допир. Та възможно ли е да има и силиконов и пластмасов кейс въпреки, че пише един и същи номер на модела (направих си труда да ги сравня). Ето едно описание: https://www.citytel.bg/clear-cover-trans...axy-note-9
Цитирай

мнение 68 от TNTKZ

МНого евтин ми се вижда, за оригинален
Samsung G Note 9 Midnight black 
Цитирай

мнение 69 от achodemo

Аз го срещнах на 35лв някъде .
Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

мнение 70 от luchko15

Ползвам същия,и да 24.99 лв е ... Но е силикон и не е твърд ... Обаче стои добре на телефона .....
Ex Htc Hero ->Ex Samsung Galaxy S ->Ex Motorola XT910-> Ex Samsung Ativ S -> Ex ZTE 5s -> Ex K910 Vibe Z ->  Ex Samsung Note 4 -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Note 9..to be continued...
Цитирай

мнение 71 от rumo

(17 Sep 2018, 12:41:55)slavia_13 написа: Възможно ли е в част от сайтовете да е сгрешено описанието на оригиналния Clear cover case на Самсунг? На доста места пише, че е пластмасов, аз го купих от технополис и се оказа силиконов и не съм много впечатлен, остават доста отпечатъци по кейса. Виждал съм твърд (пластмасов) clear cover на S8 и стои много добре, все едно няма нищо и  е много приятен на допир. Та възможно ли е да има и силиконов и пластмасов кейс въпреки, че пише един и същи номер на модела (направих си труда да ги сравня). Ето едно описание: https://www.citytel.bg/clear-cover-trans...axy-note-9

Tакъв е силикон и стои добре и захвата е добър, но аз не обичма меките силикони, а и увеличва немалкият телефон. Затова и си поръчах от амзаон точно такъв, каквъто търсиш и ти и какъвто беше за С8 - тънък и твърд, матиран и да все едно го няма. Не оставя и отпечатъци, само дето е по-хлъзгав.
Само в амазон го намерих. Някъде по-горе съм дал линк

Обаче с протекторите го ударих на камък, преди повече от месец ги поръчах от английският ибей и още ги няма. Карам вече месец с фабричната лепенка, тя пък не е и мръднала хич
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • slavia_13
Цитирай

мнение 72 от Aeolus

Понеже имам мания за калъфчета вече купих няколко от Aliexpress. Big Grin

Сега ползвам червеното с черен телефон и се получава добър контраст между двете.

[-] 1 потребител изказва благодарност на Aeolus за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай

мнение 73 от PharahFFS

(17 Sep 2018, 14:43:20)rumo написа: Tакъв е силикон и стои добре и захвата е добър, но аз не обичма меките силикони, а и увеличва немалкият телефон. Затова и си поръчах от амзаон точно такъв, каквъто търсиш и ти и какъвто беше за С8 - тънък и твърд, матиран и да все едно го няма. Не оставя и отпечатъци, само дето е по-хлъзгав.
Само в амазон го намерих. Някъде по-горе съм дал линк

Обаче с протекторите го ударих на камък, преди повече от месец ги поръчах от английският ибей и още ги няма. Карам вече месец с фабричната лепенка, тя пък не е и мръднала хич

твоя пластмастовия от амазон можеш ли да го сравниш със един хубав (не много дебел) силиконов кейс при падане точно ъгъл в земята ?

Докато ми беше G4kката в сервиз и си ползвах G2ката, го изтървах на едни плочки, той милия падна с ъгъла напред, стъклото се наби и натроши много брутално и от тогава карам само на силиконови калъфи, та съм сигурен че както и да падне шанса да оцелее цял е МНОГО по-голям. Ама нещо ми е дебеличък моя силикон пък съм му лепнал и един попсокет ...

И сега като го пиша това се сещам, че той всъщност целия ръб на телефона е железен Big Grin А мен следи от упторе*а не ми пречат толкова, драскотини мраскоини се прежалват много лесно, в сравнение с натрошен на сол екран.
Цитирай

мнение 74 от jiometala

(02 Sep 2018, 13:06:35)chepkata написа: Какво безжично зарядно бихте препоръчали, че гледам има всякакви или да си търся Самсунг? Бързото зареждане не ми е приоритет.

Ей това си поръчах. Даже държах да не е бързо. Нормално си зарежда. https://www.emag.bg/bezzhichno-zarjadno-...DWLBTMBBM/
HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

мнение 75 от enigma79

(19 Sep 2018, 16:39:55)jiometala написа: Ей това си поръчах. Даже държах да не е бързо. Нормално си зарежда. https://www.emag.bg/bezzhichno-zarjadno-...DWLBTMBBM/

Моето подобно но е fast charging и разликата е 20-30м между кабел и безжичното.
Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)

НАЧАЛО