Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy Note 9

(2018-09-26, 06:17:15)GT написа:  Още не съм го поръчал, но мисля, че не зарежда.

Най обикновен кабел на супер цена  Lol

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
Аксесоари

На мен дължината не ми върши работа, защото е 1.5 метра. Трябва ми 3 метра тъй като мисля да го свързвам към телевизора, който е голям и разстоянието ще стане много малко.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

(2018-09-26, 07:23:36)GT написа:  На мен дължината не ми върши работа, защото е 1.5 метра. Трябва ми 3 метра тъй като мисля да го свързвам към телевизора, който е голям и разстоянието ще стане много малко.

За такива неща се ползват предходници,а за по дълги трасета и други неща.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на enigma79 за това мнение:
  • GT
Цитирай

Да, мисля да си взема USB Type-C to HDMI адаптер.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Взимате си ето това и сте супер! На Хуаувея работи супер... А когато закачиш и една мишка става още по интересно...
Също можеш и да зареждаш... На Ноут 8 също работи супер, но не в Декс режим, а само като огледален екран...
https://m.emag.bg/adapter-huawei-mate-do...D8N1VFBBM/

Пс: Цената му е 40 лв. Има го в Технополис...

Значи така,
Тази играчка, която споделих по-горе е страхотна... Не съм знаел, че функцията Декс може да е толкова полезна. Едно е да гледаш ревюта и съвсем друго да я използваш на живо... Буквално ми решава всички проблеми при пътуване...

Вероятно е добре мобилните оператори и магазините да си оборудват демо кътове с всички играчки и хора, които да са наясно с тяхната работа... Аз например бих си купил още първият Декс ако знаех всички подробности...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Колеги какво мислите за течните прожектори? Замислих се за тях тъй като нещо не мога да случа на протектор. Доста клипчета гледах за тях уж вършат работа, но аз все още го поставям под въпрос. Някой от вас изпозлван ли е?

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Аз имам малко по специален въпрос... купих си оригиналния декс кабел но го използвам за сега само за огледален екран тъй като имам 3 телевизии на телефоните и гледам от тях понякога... въпросът ми е следния : и на S 8+ и на note 9 дали през кабел или smart view екрана на телевизора не се запълва целия... смисъл от горе и долу има по 5 6 см черни ленти... имам и S7 edge той запълва целия екран.. телевизора е samsung Q8 65 inch...имат ли опция s8+ и note 9 да разпъват картината на телевизора...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Аспекта на С7 e 16:9, a na С8(и по новите Самсунг Галакси модели) e 18.5:9. От там идва и разликата. От настройките на дисплея при ТВ имаш възможност да промениш този формат. Няма да е нативно и най вероятно ще изглежда леко разтеглено.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • luxlux
Цитирай

@luxlux... купих си оригиналния декс кабел 

Здрасти,този кабел зареждали телефона, от телевизора ли черпи енергия.От къде го купи.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

https://ru.aliexpress.com/item/KISSCASE-...33edTLd4V6

Някой да си е поръчвал това чудо на техниката?
Бива ли го?

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

(2018-09-28, 08:36:21)luxlux написа:  Аз имам малко по специален въпрос... купих си оригиналния декс кабел но го използвам за сега само за огледален екран тъй като имам 3 телевизии на телефоните и гледам от тях понякога... въпросът ми е следния : и на S 8+ и на note 9 дали през кабел или smart view екрана на телевизора не се запълва целия... смисъл от горе и долу има по 5 6 см черни ленти... имам и S7 edge той запълва целия екран.. телевизора е samsung Q8 65  inch...имат ли опция s8+ и note 9 да разпъват картината на телевизора...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

При теб настройката е в телевизора... Аз имах подобен проблем на 55 инча Самсунг, промених настройката на телевизора и всичко сега е ОК.
При мен проработи на режим - побиране... 
Разгледай възможностите при твоят телевизор.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

(2018-09-28, 11:46:14)losh1 написа:  @luxlux... купих си оригиналния декс кабел 

Здрасти,този кабел зареждали телефона, от телевизора ли черпи енергия.От къде го купи.
Не не зарежда... от citytel... мисля че беше 65лв а кейса 55... нямам спомен точно но 125 лв с доставката платих...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

(2018-09-28, 08:48:50)pockobg написа:  Аспекта на С7 e 16:9, a na С8(и по новите Самсунг Галакси модели) e 18.5:9. От там идва и разликата. От настройките на дисплея при ТВ имаш възможност да промениш този формат. Няма да е нативно и най вероятно ще изглежда леко разтеглено.
Промених настройките от smart view на телевизора се запълни екрана но на телефона се смали от долу и горе... нямам телевизор в момента но горната опция от снимката ти дава да избираш 16 на 9 или 18 на 9[Изображение: ee8f699f8c34676b83066592ca13b439.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
[-] 1 потребител изказва благодарност на luxlux за това мнение:
  • losh1
Цитирай

Е хубаво де ако оригиналния декс кабел не зарежда каква е идеята декс станцията да е вградена.
Някой знаели точно какви функции има оригинален кабел.

(2018-09-26, 20:04:15)nedelchev nikolai написа:  Взимате си ето това и сте супер! На Хуаувея работи супер... 

Пс: Цената му е 40 лв. Има го в Технополис...

 
Здрасти,за да ползваш телефона в режим Samsung DeX  колко кабела използваш с това устройство за да гледаш на TV  и захранваш телефона .

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

(2018-09-28, 16:16:04)luxlux написа:  Не не зарежда... от citytel... мисля че беше 65лв а кейса 55... нямам спомен точно но 125 лв с доставката платих...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Промених настройките от smart view на телевизора се запълни екрана но на телефона се смали от долу и горе... нямам телевизор в момента но горната опция от снимката ти дава да избираш 16 на 9 или 18 на 9[Изображение: ee8f699f8c34676b83066592ca13b439.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Абе не зная, ама много по удобния DEX Station в продавалника е около 120 кинта. Много по удобно е от смотания кабел. Хората гледат да правят всичко wireless, а наще хора се бият в гърдите с мега неудобния кабел...
[-] 2 потребители изказват благодарност на vladdark за това мнение:
  • GT, losh1
Цитирай

Наистина DEX станцията ще е по удобна, единствено за игрите ще е нужен кабела.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

(2018-09-29, 14:00:48)vladdark написа:  Абе не зная, ама много по удобния DEX Station в продавалника е около 120 кинта. Много по удобно  е от смотания кабел. Хората гледат да правят всичко wireless, а наще хора се бият в гърдите с мега неудобния кабел...

Ами и аз това се чудя кое да си купя и затова само питам за този кабел.
Note 9 като е с вградена DEX Station да няма някакви проблеми да работи с външна.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Работи си, работи си. Ползвам си декса от предишния ноут. GT Ще е много удобно да си овързан с кабели Smile Декса не е ли по удобен за игри, при положение че можеш да вържеш различна периферия.
[-] 2 потребители изказват благодарност на vladdark за това мнение:
  • GT, losh1
Цитирай

Клоня към станция щом няма проблеми, нямам бежично захранване, дъщерята има нот 8 а и с кабела нещата още не са ясни.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

(2018-09-19, 20:28:04)enigma79 написа:  А моя не зарежда и е 8лв.


Здрасти,във всички портове ли пробва, сега погледнах при мен имам HDMI– STB, HDM–ARC .
П.П. Питах в сайт за телевизия ето : " HDMI портовете са само комуникационни - нямат захранване като USB."

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Сам си залепих този протектор . Препоръчаха ми го, защото е със лепящ слой по цялата му повърхност , не само по ръбовете . Колко време ще изкара времето ще покаже Smile

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

И аз чакам от алито 6 броя за героя, от чисто любопитство. Да видим как ще стоят на 9ката. /По тънък е от 8цата с помалък ноч дисплей и възможно да дойдат добре/...Пуснали са с някакви УВ лампи, течности разни вътре... поживем увидим Lol
Цитирай

(2018-10-03, 13:22:15)preparatos написа:  И аз чакам от алито 6 броя за героя, от чисто любопитство. Да видим как ще стоят на 9ката. /По тънък е от 8цата с помалък ноч дисплей и възможно да дойдат добре/...Пуснали са с някакви УВ лампи, течности разни вътре... поживем увидим Lol

Сподели конкретни модели  ,които си поръчал ,ако не е проблем .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Единия е на Nillkin, а останалите като пристигнат.... Smile
Цитирай

(2018-10-03, 13:07:35)achodemo написа:  Сам си залепих този протектор . Препоръчаха ми го, защото е със лепящ слой по цялата му повърхност , не само по ръбовете . Колко време ще изкара времето ще покаже Smile

Връщам си думите назад за съжаление  Angry , НЕ го купувайте , на втория ден започна да се отлепва по края на извивката ....  

Явно ще трябва да го сменям без време .  Чудя се дали да не си поръчам един такъв : с UV лампа  , някой случайно да е слагал ?? Дали ще е по надежден от разлепване по краищата ?  Чувам че имало и някакъв вид протектори които ги водят като гъвкаво стъкло ?!? Някой да ползва такъв ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Има едни силиконови протектори. Като на Galaxy S7 оригиналните. Доста ги хвалят. Поръчал съм чакам да видим какво ще дойде. Утре трябва да пристигне това. Много съм доволен от марката, но си мисля че и той ще се разлепи...
https://www.emag.bg/zashtitno-folio-devi...ction=view

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)