Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации MI 8

(2019-08-09, 23:09:43)morfei1 написа:  "Някой с Mi8 и последна Global версия, може  ли да каже, дали поддържа Widevine L1 или е на L3?"
С L3 е, все още. Проверено на 10,08,2019 в 13:23ч.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gordon1963 за това мнение:
  • morfei1
Цитирай
Аксесоари

И при мен е L3 с 10..3.4.0 съм.

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай

И при мен L3.
Цитирай

След последния ъпдате ....имам следния проблем ...изгубвам обхват мисля , че преди няколко ъпа имаше същия проблем трябва да включа самолетен режим и да го изключа и тогава чак идва обхвта
Цитирай

Няма ли да има ъпдейт за нашите машинки?
Цитирай

При мен мина преди 2 седмици с 10.3.4.0 съм по GPSа нещо се бъгва от време на време.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

Актуализация от преди малко.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

След актуализацията се появи странен проблем при мен. Когато ме търсят въобще няма никаква индикация на екрана. Не светва екрана нито се появяват бутоните за приемане или отхвърляне на обаждането... буквално трябва да отключа телефона да дръпна щората и чак тогава виждам известие за обаждане с бутон за приемане или отхвърляне. Още по-странното е, че това го прави само с някой номера. Ако не беше Mi band гривната нямаше и да разбера че ме търсят. Някакви идеи?
Цитирай

Пробвай да ресетнеш, при мен няма проблеми.
Цитирай

11.0.6.0 е налична за сваляне, тегля.

Този ъпдейт е трябваше ли да вдигне версията на андроида?


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на TiL за това мнение:
  • HaTpanHuK
Цитирай

Не. Глобалния никога не вдига едновременно андроид и миуи версията
Цитирай

Тъкмо се похвалих че съм с Андроид 10....???
Не трябваше ли до края на октомври да сме на десятката??
Жената на нейния ноут... От една седмица е на Андроид q....
Цитирай

Дори за китайците го няма още, но поне се очаква до края на годината


Прикачени файлове
.jpg 142345s8d14yoqe8u8uwye.png.thumb.jpg Размер: 51.37 KB  Сваляния: 358
Цитирай

Мен Android Q ме притеснява защото има голяма вероятност да ни натресат Google Dialer и да изгубим Call Recording фукнцията както е при Mi9t PRO.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stormrage за това мнение:
  • росен2
Цитирай

Нали 2020 я връщат?

"Call recording will be available in early 2020 with the latest Xiaomi software and Google's Phone app. (European versions have Google dialer and messages)"
Цитирай

Това ако е истина ще е супер, но ме съмнява мисля си, че няма телефон предвиден за европейския пазар с Android8+ на който да могат да се записват разговори без root. Поне при конкуренцията де...

ps. MIUI 11 пак омаза пермишъните на Mi Fit никакви известия не получавам на Mi band 4...
Цитирай

Колеги, преди дни си взех Ми 8 глобална версия. Беше с МИУИ 9,5, ъпдейтнах до МИУИ 11 11.0.6. Навсякъде пише, че е андроид 9, при мен обаче пише версия на андроид 10 ? Вашите с коя версия на андроида са ?
Цитирай

Android 9


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при мен е 9.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай

При мен андроида е 10, ама аз съм с ЕУ РОМ.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Здравейте.
Кога се очаква официално андроид 10 за МИ 8 ???
Цитирай

То няма втори ъпдейт за miui 11от  както е излязъл като че ли всичко им е ок  вие чакате Android 10
Цитирай

Има, ама не за глобалната версия. За китайската вече трети билд излезе.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milenorcev за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай

(2019-12-16, 21:58:32)HaTpanHuK написа:  ...Кога се очаква официално андроид 10 за МИ 8 ???
Xiaomi подготвя Android 10 за Mi8: https://www.gizchina.com/2019/12/25/thes...d-10-soon/

 
Цитирай

Андроид 10 вече излезе за последната стабилна китайска версия на MUIU 11 . Скоро трябва да има и за глобалната, да се надяваме със следващият ъпдейт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)