Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации MI 8

При мен е все още на  10.2.2.0, от Техномаркет е апарата, на регион Швеция. Как мога да получа последният ъпдейт?

Motorola E365/Samsung SGH-E760/Samsung E590/LG KP500/Sony Ericsson K700i /Nokia 5800 Xpress Music / HTC Desire S /
Samsung Galaxy S5





Цитирай
Аксесоари

Моя е купен от лаптоп... И аз още нямам ъпдейт, трябва да чакаме, но до ден-два ще дойде на всички устройства.
[-] 1 потребител изказва благодарност на TiL за това мнение:
  • Dodo76
Цитирай

(2019-03-14, 08:05:59)TiL написа:  Моя е купен от лаптоп... И аз още нямам ъпдейт, трябва да чакаме, но до ден-два ще дойде на всички устройства.

теглете от тук
Mi 8 – Global Stable MIUI V10.2.3.0 PEAMIXM

Recovery (1.7 GB): https://bigota.d.miui.…IXM_baafb8a2ee_9.0.zip

OTA (498 MB.): https://bigota.d.miui.…IXM-54b5785969-9.0.zip

качвате ОТА в папка в главната директория downloaded_rom / ако я няма създавате я/ инсталирате с трите токи . Ако не можете да изберете такава опция чукате няколко пъти върху 10 цветното лого на MIUI 10
Цитирай

Имам странен проблем от днес . Докато ползвам Фейсбук телефона угасва изведнъж и пак тръгва без рестарт. Вече 2 пъти.
Цитирай

Бе на някой струва ли му се, че звука от говорителите на телефона вече е по-тих?
Цитирай

Здравейте, не знам в коя тема да пиша, за това поствам тук. Има ли начин да се изчисти кеша само на батерията, без да ресетвам целия телефон. Пробвах с клипчета от тубата, но ми излиза опция само за хард ресет.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

В TWRP имаше опция да се изтрие. Имаш ли TWRP?

HTC 10 / iphone 12
Цитирай

Не, нямам.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

Какъв проблем имаш с батерията та искаш да триеш кеша?

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

Ами започна да издържа с мъка 1 ден, а преди по 2 дена спокойно изкарваше. При предния ми телефон батерията се стабилизираше с триене на кеша на батерията, но тук в буут менюто ми дава само ресет.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

И аз съм недоволен от батерията. След последните ъпдейти започна да се държи неадекватно, а няма логика да е остаряла...

Sent from my MI 8 using Tapatalk

If you can't be good - be bad...
Цитирай

(2019-03-22, 13:44:40)DemonsDreaming написа:  Ами започна да издържа с мъка 1 ден, а преди по 2 дена спокойно изкарваше. При предния ми телефон батерията се стабилизираше с триене на кеша на батерията, но тук в буут менюто ми дава само ресет.

Според мен имаш нещо, което ти точи батерията. Пробвай с някоя програма за подробна статистика. При мен с последния дев ром батерията си държи нормално.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

След последния ъпдейт е с една идея по добре, но преди 2 ъпдейта след 1 ден използване падаше до 60%, а сега изкарва до 35% и нито да заредиш, нито да не..

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

Това с "кеша" на батерията са малко градски легенди.
Преди ( в clockworkmod Recovery-тата ) имаше опция Clean Battery stats и се правиха калибрации със зареждане/разреждане и т.н еквилибристики.
Наистина виж какво я точи, ако си минал от Орео на Пай без ресет си помисли за ресет.
Цитирай

Това дойде днес! Някой пробва ли го вече?[Изображение: 62fa52ea1907c8d68fe9fd4bd82cf7fa.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

Ето и линк за сваляне на пълният ROM V10.3.1.0 PEAMIXM
Recovery (1.8 GB.):
https://bigota.d.miui.com/V10.3.1.0.PEAM...6a_9.0.zip
OTA (461 MB.):
https://bigota.d.miui.com/V10.3.1.0.PEAM...68-9.0.zip


Прикачени файлове Миниатюри
               
[-] 1 потребител изказва благодарност на JovaniJo за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Вече може да снима 4k60 клипчета, има опция да се скрие ноча с черна рамка, подравнили са и Status bar-а около изрезката, на Always on екрана показва % батерия и др.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Baikonator за това мнение:
  • HaTpanHuK, stenlius, suffer
Цитирай

Добре да питам аз как мога да сложа новия ъпдейт, пробвах разни региони не ми излиза ъпдейта.
Дръпнах го и пробвах ръчно да го инсталирам но ми дава че било бета и нямам акоунт който позволява инсталиране.?
Цитирай

Ако е Закрита бета можеш само през twrp на отключен буутлоудър да го инсталираш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • bisnaga
Цитирай

Не се занимавай .... До месец ще дойде ъпдейта
[-] 1 потребител изказва благодарност на kiril271 за това мнение:
  • bisnaga
Цитирай

След ъпдейта направих пълен ресет. Пробвам да се вържа към мрежата на работа изписва свързан, няма интернет, търсене на мрежа... И така до безкрай. Батерията за час падна с 10% а тела е ползван не повече от 5 мин.
Цитирай

При мен се държи сравнително добре. GPS локализирането е малко по-добре, а батерията е все така.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

Някой да има успешно активиран бета акаунт?

10.3.1.0 изглежда обещаващо,вече показва заряда на батерията на AOD.Дано по нататък му добавят някакви допълнителни настройки....

Samsung Z Fold 3
Цитирай

Доста се забави този ъпдейт дори по форумите чета, че е ...Rolled Back! Някой да има инфо кога евентуално ще го видим официално като ota stable.
Цитирай

За кой ъпдейт питаш?
За 10.3.1.0 ли?

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)