Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации MI 8

Интересно ми е при никой тук ли не намаля рязко звука при разговор на последния Global Stable? Толкова раязко, че да не се чува почти нищо? 12.0.2.0 ако не ме лъже паметта беше. 
Вече при трима мои познати така се случи и трите телефона бяха при мен и го потвърдих. Дори при единия поръчахме 2 слушалки, но проблема си го имаше. Което означава, че е софтуерно. Оправиха се нещата на 90% след отключване на bootloader, magisk и малко редакция в system файловете. Споделям ако някой има проблем. Решението в xda е лесно, след като имате root. Четете втория коментар.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари

Нямам такъв проблем, дори си намалям звука защото хората около мен чуват целия ми разговор.
Между другото и на мен ми падаше батерията (вярно на 2 год. е) но си взех за 20 лева нова от алиекспрес и сега си е огън. Вярно малко ми забива като играя Magic Chess във Mobile Legends но телефона си е стар и не очаквам чудеса. Други забележки НЯМАМ! Вас какво ви мъчи незнам, лека вечер!
[-] 1 потребител изказва благодарност на venko7 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

(2020-12-15, 23:22:01)venko7 написа:  Нямам такъв проблем, дори си намалям звука защото хората около мен чуват целия ми разговор.
Между другото и на мен ми падаше батерията (вярно на 2 год. е) но си взех за 20 лева нова от алиекспрес и сега си е огън. Вярно малко ми забива като играя Magic Chess във Mobile Legends но телефона си е стар и не очаквам чудеса. Други забележки НЯМАМ! Вас какво ви мъчи незнам, лека вечер!

Здравейте бихте ли споделили каква батерия сте взели защото мисля и аз да я сменям но не знам от тука или от Алито а ми се ще да е оригинална.
Цитирай

При мен звука беше намалял рязко, почти не чувах, но след накисване на мрежичката на слушалката със спирт и оставяне на телефона с дисплея надолу се оправиха нещата. Интересното е че проблема се появи изневиделица без да е мокрен телефона(съответно нямал е течности в слушалката), мрежичката иглеждаше чиста...
[-] 1 потребител изказва благодарност на TiL за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Здравейте, знае ли се вече дали ще има ъпдейт до андроид 11 и miui 12.5 за нашия телефон?
Цитирай

Android 11 би трябвало да няма. Все пак телефонът беше пуснат с андроид 8 и вече има два ъпгрейда.
А за миуи трябва да се проследи колко ъпдейта има досега.
Би трябвало да има и 13 за него.
Иначе го няма в списъка със закритатат китайска бета, което е странно, но нека почакаме и ще видим.
Все пак стабилните излизат 1-3 месеца по-късно от това, което се предлага в седмичния ром
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • hegys
Цитирай

Има нов UPDATE някой тествал ли е?
Цитирай

Кой е ъпдейта. Аз съм 12.0.3 незнам дали ще има изобщо 12.5 въпреки че казваха че ще има global
Цитирай

Колеги привет. От както се актуализира телефона през последната седмица забелязвам бъг при пращане на файлове от тулбара на галерията. Независимо дали е към Viber, Telegram, Google Drive или където и да било другаде. Рисетнах си настройките на файловия мениджър но проблема си останва наличен, функцията сенд на тулбара не иска работи коректно.

https://drive.google.com/file/d/1FXRqOw_...sp=sharing видео за какво говоря.
Цитирай

Здравейте някой от София да може да ми инсталира miui 12.5 от xiaomi eu. на xiaomi mi 8. Заплащам за услугата. Благодаря
Цитирай

Опита ли с xiaomitool v2
Цитирай

(2022-04-02, 18:53:34)suffer написа:  Опита ли с xiaomitool v2

Не съм опитвал ще прочета как става и ще пробвам
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepuncho за това мнение:
  • fobos_pz
Цитирай

Ако не си се оправил, мога да ти инсталирам и аз.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)