Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi A2 lite
#51

съжалявам, но това е реалността, ако вземете по висок клас на самсунг или моторола, хуявей, разликата е огромна
Аксесоари
#52

Защо така?
Ще кажете ли от какво не сте доволен?
#53

Хм, аз само да кажа че месец след като взех моя от подписа имах доста проблеми които се решиха с пускане на теми и настройки, особено със сензорите! Влизаше се в специално меню и се синхронизираха, всеки проблем беше оправен или чрез хората от форума или със следващ ъпдейт. Няма как сиомито да е зле. Всички други телефони са им екстра, баш този да е зле не ми се вярва..

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
#54

(2018-12-09, 20:39:22)veslav написа:  аз бях с А2, доколкото четох и а2 лайта е така, за другите не мога да кажа, просто вземете за 1 седмица качествен твлвфон и ще усетите разликата на синхронизиран хардуер и софтуер

Лайта не е така. Няма подобен проблем, както няма и никой от горепосочените проблеми, засега Smile

Nexus 5, Nexus 5X, Mi A1, Mi A2 Lite, Poco F1, Mi 10T
#55

Проблемите ми с този Лайт са-не могат да се копират контактите в паметта на телефона,не могат да се редактират същите в Сим картата,не си запазва добавените в любими контакти след рестарт,не запазва избраната мелодия за контакт пак след рестарт,да почистиш кеша,трябва приложение по приложение да чистиш((когато приключвам разговора и искам да натисна червената слушалка дисплея светва след около две секунди!
[-] 1 потребител изказва благодарност на EPHECTO69 за това мнение:
  • veslav
#56

Защо смятам да купя А2 lite и вече нямам колебания ! В началото имах, четейки някои мнения, но реших да видя ако не този какво друго може да взема на друга марка. Гледам гледам и колкото и да гледам просто няма аналог за цената си, гледах някви на Самсунг, ами то няма нещо което дори да се доближи до A2 lite като параметри за тези пари. Чак от 600лв нагоре може да се сравняват. За такива големи разлики в цените, тея проблеми за мен лично са нищо, освен това повечето са и оправими.

Ако искам по-стабилен телефон, пак няма да си взема на друга марка, а ще си взема по висок клас или флагман на Xiaomi като Мi 8 , който пак няма аналог за парите си от други марки ! Но Xiaomi работят на 5% печалба от телефона, докато Apple с техните модели са на 200-300% !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ebola за това мнение:
  • Jofferr
#57

Xiaomi A2 lite, страхотен телефон. Направо съм изумен, че има телефони за под 400лв с такова качество. Батерия, като батерия. Имам го от 23.11, а днес е 12.12 - зареждал съм го 4 пъти, а не е като да не го ръчкам. Има си пестене на батерия, с който ако не бърничкате много по телефона батерията ще удари 4 дни без заредане.
Удобен в ръката, приятна тежест, хората го дават с кейс, това си е важен комплимент. Не ми е лагвал, веднага си се ъпдейтна. Става си за музика, снимките вечер със светкавица са повече от приятни. Процесорът си е абсолютен рицар. Не съм имал нито един от проблемите на потребителите по-горе.
[-] 3 потребители изказват благодарност на AHTPAKC за това мнение:
  • icho, Jofferr, suffer
#58

браво, радвай се, защото много от твойте колеги нямат тази възможност...руската ролетка на шауми, след като вземеш тел започваш да се молиш за добра бройка rolf :ddd
#59

Що за глупости се пишат тук?!?

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
#60

Да. И аз не съм съгласен с твърдението.
#61

Това си е чист български манталитет. Нищо ново и ненормално. Човека си търси причини да се оплаква за нещо , кокво глупаво има тук. Чист балканец. Затова всички и цялата ни нация е в това положение. Ама хайде да не политизираме темата. Предлагам да пишем градивно с цел да си помагаме, а не да разводняваме и злепоставяне най-добрия форум за андроид у-ва. в БГ.
#62

Никой не обижда друг, коментарите са относно устройствата, така, че това е по правилата на форума. Нали това му е идеята на този форум, ако си доволен или недоволен да споделиш, но в случая това са хардуерни проблеми и може само да си говорим
#63

И аз нямам проблеми с устройството.
#64

Относно ноча, бях скептично настроен но , като визия е доста елегантен поне за мен и все пак дава предимство а именно дава повече площ за чист екран.
#65

Взех аз на майка за Коледа този телефон със златистият гръб, много красив цвят и не се разбира на вид, че е пластмаса даже (сравнявам го с моят алуминиевият на redmi note 4). За друго исках да пиша, бях много ядосан, че не пуснаха новата ОС Android Pai преди Коледа да си го наглася да сваля и някои приложение и да го подаря нагласен, чак днес тъпаците го пуснаха !
Но поне нищо не съм инсталирал освен вайбър.

Имам някои въпроси ! Трябва ли да правя ресет след ъпгрейд до Pai и до колко знам май имаше два вида ресет, единият хард ресет и другият само ресет ли не съм сигурен.

Също и при този ресет който трябва да направя ще се изтрият ли приложенията на гугъл които са в телефона ?

Не съм правил до сега даже на моя като минах на MIUI 9 не съм правил ресет и всичко си работи добре, но сега на A2 lite мисля да направя !
#66

Само един ресет си е "Връщане до фабрични настройки" и ако приложенията са фабрични ще си останат, ще се изтрият само тези които си инсталирал, но ако си дал една опция за възстановяване или си го синхронизирал с някой акаунт телефона сам ще си изтегли дори приложенията които си инсталирал.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
#67

Здравейте!!!Наскоро прочетох че на "mi a2 lite" ще има ъпдей до "Android 9 Pie".Вече стана месец от както го чакам,та някой може ли да ми каже знае ли кога ще има ъпдейт???В колко страници четох,но няма дата за излизане за България!!!Благодаря предварително!!! Big Grin 



   !!!!Весело посрещане на Новата Година!!!!
#68

Здравейте,от десет дни ползвам телефона и имам само положителни мнения.Дразня се само от това че няма галерия,% на батерията не го показва и че не мога да си подредя иконите в слайд менюто.За първите две сложих приложения но за иконите...
#69

Как подяволите да си сменя мелодията на звънене нищо не схващам

Sony Ericsson Xperia ray
Samsung Galaxy S 3
#70

Настройки-Звук-Мелодия на телефона-плъзгаш нагоре надолу,ако не ти харесат фабричните и си имаш свои,+добавяне на мелодии,прослушваш,ОК и готово!
#71

оправих се просто без да искам съм сложил празна сд карта и си мислех че устройството не ги чете. А имали шанс да се сложи Бг меню телефона е чисто нов от виваком на два дни.

Sony Ericsson Xperia ray
Samsung Galaxy S 3
#72

Или хард ресет до първоначални настройки и започване отново на сетъпите или Език-избор и...какъвто ти хареса
#73

(2018-12-30, 09:30:07)Hektorcho написа:  Здравейте,от десет дни ползвам телефона и имам само положителни мнения.Дразня се само от това че няма галерия,% на батерията не го показва и че не мога да си подредя иконите в слайд менюто.За първите две сложих приложения но за иконите...
Мога да ти кажа аз как процедирах с приложенията в завесата (слайд менюто). Преди при първия телефон...и той беше ограничен от към персонализиране ползвах точно за тази цел Widgetsoid. Заплюваш си една страница, или първата или вляво или дясно и си настройваш 2 ленти с няй-ползваните функции, и завесата много много за бързи функции не я ползваш. Каквото искаш може да си сложиш, приложението е много обширно и с много настройки и персонализиране.
.jpg images.jpg Размер: 8.35 KB  Сваляния: 108

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
#74

Вече съм с андроид 9 ,вече показва процентът на батерията.А за менюто имах предвид като плъзнеш нагоре и показва всички икони.А това което вие сте показали е полезно,ще го пробвам благодаря!
#75

http://prikachi.com/images.php?images/116/9472116Q.png

http://prikachi.com/images.php?images/117/9472117B.png
[-] 3 потребители изказват благодарност на bozi за това мнение:
  • disappear84, Pacogamer, suffer
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)