Анкета: Притежавате ли Poco F1? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Даааа
45.28%
72
45.28%
Не. Но сериозно обмислям придобиването му
25.16%
40
25.16%
Не, минах се и взех друг модел
2.52%
4
2.52%
Искам само да виждам резултатите
27.04%
43
27.04%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Както прогнозирах преминах 8 часа SoT и ми остават още 20% батерия. Няма какво повече да се очаква. [Изображение: 1a2304bcc49e1342941dbef3161c2d96.jpg][Изображение: 576ce72375b83904f408cc9f04dbdf78.jpg]
Цитирай
Аксесоари

Еха! Доста добро представяне.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Дисплея намален ли ти е? Това е меко казано нереално.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Дисплея ми е на ауто. Какво нереално има? Батерията е голяма, явно са оптимизирали добре ром-а.
Цитирай

Аз съм му тропнал един протектор от сяоми редми 5 плюс.почти пасна. Само отгоре и отдолу на някаква част от милиметъра не е залепен и изрезката на протектора опря до предната камера. Лицевото си е без грешка и на предната не пречи ама ме дразни.Или аз си оставих ръцете и трябваше малко по надолу да го поставя. Докато дойдат поръчаните от алито и ибей ще карам с този.
А и тоя силиконов гръб от компекта си е отврат.Голямо мазало. Ама и с него...докато дойдат хубавите.
Цитирай

(2018-09-13, 18:47:58)bullstar написа:  Аз съм му тропнал един протектор от сяоми редми 5 плюс.почти пасна. Само отгоре и отдолу на някаква част от милиметъра не е залепен и изрезката на протектора опря до предната камера. Лицевото си е без грешка и на предната не пречи ама ме дразни.Или аз си оставих ръцете и трябваше малко по надолу да го поставя. Докато дойдат поръчаните от алито и ибей ще карам с този.
А и тоя силиконов гръб от компекта си е отврат.Голямо мазало. Ама и с него...докато дойдат хубавите.

Като ти пристигнат нещата и ако имаш добри попадения, можеш да ги споделиш Smile
Цитирай

(2018-09-13, 19:29:42)dkw7 написа:  Като ти пристигнат нещата и ако имаш добри попадения, можеш да ги споделиш Smile
Аз не съм си купувал никога ябълков продукт, преди години работих в офис на мобилен оператор, още докато бях студент, и си спомням с какво заменяха гаранционно апаратите, на кутията никога не е имало такава информация тогава, нямам представа как стоят нещата сега. Във времето разбрах, че нещата стоят така за почти всяка електроника...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Харесва ми в Poco-то опцията за скриването на ноча,което е още един +!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-09-13, 15:17:16)nanobanano написа:  Дисплея намален ли ти е? Това е меко казано нереално.

Онзи ден го извадих от кутията на 53% ... бях в условия на добър обхват и до 5% си направи почти 6 часа екран ... Вчера след първия заряд от 100% до 20% направи 6 часа и 40 мин екран, което ми се видя малко, но пък бях по едни гори със слаб обхват ... Това с включен GPS на висока точност, постоянно включен блутут и вифи ... като ми направи впечатление, че не гаси вифи след определено време без връзка както правеше предния ми телефон ...явно ще трябва ръчно да си играя тука ... Още ми трябва за да съм конкретен, но ми се струва реално 8 часа ...даже нормално ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • Гeoрги
Цитирай

Баси, никога не съм правил 8 часа... с коя версия на MIUI си, какво ползване и най-вече на ауто brightness или си намалил ръчно?
Цитирай

JerryRigEverything


[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • mindless, velqn
Цитирай

(2018-09-14, 09:37:29)velqn написа:  Баси, никога не съм правил 8 часа... с коя версия на MIUI си, какво ползване и най-вече на ауто brightness или си намалил ръчно?
По горе съм прикачил скрийншотове, яркостта на ауто, предимно на ви-фи, 9.6.14 и чисто черна тема.
(2018-09-14, 07:58:31)tiesto_pld написа:  Харесва ми в Poco-то опцията за скриването на ноча,което е още един +!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Никаква файда от това, защото по-голяма част от статус бара си остава неизползваем.
Цитирай

Здравейте,

Днес си взех стъкления протектор, поръчан от zakaleno.com
Протекторът е за Mi 8, но покрива Poco-то почти изцяло (в долния край има 2-3 мм разлика). В горната част има малък отвор за говорителя, всичко останало е стъкло. Лицевото разпознаване работи без проблем и като цяло стъклото е перфектно.

Цената е 7.90 (+ 3 лв. доставка)
Линк - https://zakaleno.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%...-mi-8-oem/
[-] 1 потребител изказва благодарност на dkw7 за това мнение:
  • velqn
Цитирай

При толкова активна тема за покупка на телефона така ли 10ти човек не го е купил, че да се направи раздел?
Хайде от чакащите телефона един да дава глас и модераторите да се заемат ...10 човека 5 активни теми ...и те така ...
Цитирай

(2018-09-14, 15:40:09)bodonance написа:  При толкова активна тема за покупка на телефона така ли 10ти човек не го е купил, че да се направи раздел?
Хайде от чакащите телефона един да дава глас и модераторите да се заемат ...10 човека 5 активни теми ...и те така ...

Къде да гласувам, като влизам само чрез тапаталк и не ми показва опцията за гласуване.

Изпратено от моят HM 1S с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-09-14, 16:13:51)musster написа:  Къде да гласувам, като влизам само чрез тапаталк и не ми показва опцията за гласуване.

Изпратено от моят HM 1S с помощта на Tapatalk

Някой е гласувал вече и са 10 гласа ... има и 7 теми за телефона вече с тази която направих за снимките, от които едната е анкета ... та отговаряме на условията ... Колега @suffer като пишещ тук модератор ...ще се прави ли раздел или да пишем в темата, че сме отговорили на условията?
Че така пръснато не е някак ОК..
Цитирай

Да крайно време е за раздел!Между другото който иска в Инстаграм може да последва #shotonpoco снимки от потребители.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не зависи от мен. Щях да направя същото като @bodonance
Цитирай

И аз минах 8 часа активен екран. Екрана на 55...60% ,батерия на 100% .От 19:00 до след 03 по нощите. Останаха 11% от батерията но реших да не го мъча повече и го включих на заряд. Това на Раиз оф Сивилизейшън.. цяла нощ боеве с едни пършивци . Това на 4Г през оператора А1. Верно графиката не е тежка като на ПУБГ или танковете и загряването бе незначително. Но самия факт че мина 8часа... Някъде 8ч и 15...20мин. Ако го бях мъчил до изключване ...кой знае можеше и до 9 да иде.
Цитирай

Искаме раздел! Wink Давайте, колеги, почти 300 мнения, очевидно интереса към Poco е повече от всичко "Останало на Xiaomi" дотук.
Цитирай

Big Grin Big Grin Big Grin Значи.....   минимум 2 раздела
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Колеги, дайте да се преброим - в момента тук -> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94406 -> пише, че само 6 човека сме Покясали.

Ако сте гласували преди, отменете избора и дайте пак, само с повече бройки, ще ни направят раздел, иначе ще се мъчим, као грешни дяволи Smile
Цитирай

Е, в тая анкета сте 11.
Цитирай

(2018-09-14, 22:46:14)suffer написа:  Е, в тая анкета сте 11.

Именно де ...отговаряме на изискванията за раздел Smile
Цитирай

Чакаме, питах, където трябва, да видим.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)