Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програми,приложения,теми,всичко за Note 9

С тази програма може само да мига през даден интервал , но няма опция за фадинг .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари

(2018-10-16, 13:42:23)S.7.R.3.L.0.K. написа:  Да се разберем, че говорим за две различни неща. Мен диода не ме интересува като цвят. Интересуваше ме дали ефекта му може да се промени. Начина, по който мига. Забелязал съм, че повечето китайски и не само пръчки имат плавно мигащ диод, докато при нас има две положения - светещ-изключен.

Вземи си китайска пръчка,тука освен цвета може и интензитета(бързо или бавно) да променяш.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Не е необходима китайска пръчка , на стария ми Galaxy s3 имаше възможност на всякакъв контрол върху диода , но там имах root , custom rom и т.н.

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

(2018-10-16, 13:55:43)achodemo написа:  Не е необходима китайска пръчка , на стария ми Galaxy s3 имаше възможност на всякакъв контрол върху диода , но там имах root , custom rom и т.н.
При рут много неща няма да са така,проблема при къстама че не се знае какво още е променено вътре и какво е счупено.Реално къстъм рома е като киндер сюрприз.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Така е , трябва да се внимава какъв , от кого сътворен , ром слагаш , за S3 си имаше и все още има доста изпипани такива , благодарение на които все още работи адекватно , защото последния стоков беше трагедия . Но да не откланям повече темата .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на achodemo за това мнение:
  • ivo777
Цитирай

Здравейте, при S9 имаше едно приложение което измерва кръвното налягане. При Note 9 дали работи това приложение?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Кръвното или пулса? Кръвното няма как да се измери без пристягане с маншет и ако е имало подобно приложение, то е било просто за "забавление".

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

За кръвното беше, даже сега го изнамерих това приложение в самито. Цък

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Как се правеше тази гимнастика с скриването на бутоните и поставянето на само един бутон като при Айфоните?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

(2018-10-19, 09:04:49)nedelchev nikolai написа:  Как се правеше тази гимнастика с скриването на бутоните и поставянето на само един бутон като при Айфоните?
Нещо като това?[Изображение: 797ce753cc3bfda4bbe953e62bb1d558.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Точно това, да...
Стигам до тук, но дори при поставена отметка за скриване на навигационните бутони те пак се появяват при свайп...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Странно аз нямах проблем с това,единствено коете не беше наред е че не свикнах,колкото и да го модифицирах ми беше кофти да работя и май на пая ще си ползвам старите бутони Smile Провери да неби да няма връзка abd и телефона и така да няма права програмата и затова да се получава така.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Колега може ли да качиш линк към програмата?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Имам още едно такова странно питане - пристигна ми микро SD -то на 512 гб. И засега всичко работи на ура, но имам малък проблем. При опит да си прехвърля файловете от старата карта ми изписва компа 20 часа. Файловете са около 110 г.б.  Имали начин да го направя по-бързо?

Правя го по елементарен начин. Поставил съм картата в компа, включвам телефона с другата карта в него и копи-пейс. Имали друг по-бърз начин?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Ако ги копираш от едната карта на компа и после от компа на другата ще стане по-бързо.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

Благодаря, но компа няма толкова място вече Smile

Ще се чака явно...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

(2018-10-19, 13:09:04)nedelchev nikolai написа:  Имам още едно такова странно питане - пристигна ми микро SD -то на 512 гб. И засега всичко работи на ура, но имам малък проблем. При опит да си прехвърля файловете от старата карта ми изписва компа 20 часа. Файловете са около 110 г.б.  Имали начин да го направя по-бързо?

Правя го по елементарен начин. Поставил съм картата в компа, включвам телефона с другата карта в него и копи-пейс. Имали друг по-бърз начин?

Би ли споделил  какъв модел карта си купил . Иначе има вероятност самата карта, новата , да е с ниска скорост на запис .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

(2018-10-19, 09:57:56)nedelchev nikolai написа:  Точно това, да...
Стигам до тук, но дори при поставена отметка за скриване на навигационните бутони те пак се появяват при свайп...

Чукни името на програмката + tutorial в тубата и ще ти излезе клипче от XDA. Описват подробно как да се скрие за постоянно, но трябва и една команда да се напише.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • nedelchev nikolai
Цитирай

(2018-10-19, 14:32:19)achodemo написа:  Би ли споделил  какъв модел карта си купил . Иначе има вероятност самата карта, новата , да е с ниска скорост на запис .

За картата ще разкажа малко по-късно в темата за аксесоарите защото мисля ще ви бъде интересна на всички! Засега работи по неразличим начин от старата 4к. Карта, но нека се копира всичко и тогава...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на nedelchev nikolai за това мнение:
  • achodemo, losh1
Цитирай

Колеги имам една питанка има ли начин да получавам известия от Whatsapp на Samsung Watch ???
Пробвах много начини ама тц ......

Ex Htc Hero ->Ex Samsung Galaxy S ->Ex Motorola XT910-> Ex Samsung Ativ S -> Ex ZTE 5s -> Ex K910 Vibe Z -> Ex Samsung Note 4 -> Samsung Galaxy S7 ->Ex Samsung Note 9.. Samsung Note 10 +to be continued... waiting for Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай

Аз съм с Gear S3 и получавам. Погледни в Galaxy wearable/уведомления/управление на уведомления. Там сложи отметка на whatsapp.

Изпратено с помощта на Tapatalk
[Изображение: 25363009be18c558aca28173566998af.jpg]
Цитирай

Благодаря колега получи се

(2018-10-19, 11:38:06)enigma79 написа:  Странно аз нямах проблем с това,единствено коете не беше наред е че не свикнах,колкото и да го модифицирах ми беше кофти да работя и май на пая ще си ползвам старите бутони Smile Провери да неби да няма връзка abd и телефона и така да няма права програмата и затова да се получава така.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Идиотски въпрос колега но .... как да проверя връзката abd  Bu

Ex Htc Hero ->Ex Samsung Galaxy S ->Ex Motorola XT910-> Ex Samsung Ativ S -> Ex ZTE 5s -> Ex K910 Vibe Z -> Ex Samsung Note 4 -> Samsung Galaxy S7 ->Ex Samsung Note 9.. Samsung Note 10 +to be continued... waiting for Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай

(2018-10-19, 19:28:56)luchko15 написа:  Благодаря колега получи се

Идиотски въпрос колега но .... как да проверя връзката abd  Bu
Имаше някъде по темите обяснено,ето и видео търсене.
https://www.google.bg/search?q=adb+check...6&dpr=2.63

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Между другото е излязла версия 3 на pie темата. Обаче за съжаление не мога да махна рамките на иконите...


https://forum.xda-developers.com/showthr...p=76069616

Не съм догледал... има си и icon frame remover

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес без да искам сложих пръста на сензора за пръстови отпечатъци при активиран AOD и телефона се отключи.Не знаех че може и така,голямо удобство е.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)