Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програми,приложения,теми,всичко за Note 9

(2018-10-20, 20:26:30)enigma79 написа:  Днес без да искам сложих пръста на сензора за пръстови отпечатъци при активиран AOD и телефона се отключи.Не знаех че може и така,голямо удобство е.

Че защо да не работи сензора при включен AOD? Не разбирам какво имаш предвид.

Galaxy S3 ---> Note 4 ---> Note 9 ----> S22 Ultra
Цитирай
Аксесоари

(2018-10-21, 16:18:48)slavia_13 написа:  Че защо да не работи сензора при включен AOD? Не разбирам какво имаш предвид.
Би трябвало до като не задействам екрана да не работи.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Работи и без AOD, на изгасен екран като сложа пръста и се отключва

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Че то и на 8 ците е така. Как така ще святкам първо че тогава да слагам пръста.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2018-10-21, 16:23:55)enigma79 написа:  Би трябвало до като не задействам екрана да не работи.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

И на предишния ноут си работеше по този начин. Нормално си е...

vladi1 , на по старите самсуняги, се искаше да се активира дисплея и после чете пръстовия...
Цитирай

Като съм в игра, клавиатурата е някаква тясна едва ли не плаваща (ама не може дасе мести) вместо да е широка на 100% както нормално. Не беше така при S8, това някаква настройка някъде ли е или самсунг просто са се изакали малко тука ?

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
Цитирай

@PharahFFS
Стоковата клавиатура ли? Дай скрийншот.

При изключен апарат с докосване на пръстовия сензор и съответно разпознаване на валиден, апарата светва отключен от С8 и на горе. За предните модели трябваше да се светва първо.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Стоковата, да
https://imgur.com/a/o7zpVF2

Swift примерно работи както се очаква
https://imgur.com/a/XzBLu9T

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
Цитирай

И аз от години си ползвам само Swift keyboard , чудесна е , много функции , по-добрата клавиатура Smile

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Тест нот 9 срещу Huawei Mat20про

https://youtu.be/EIZXk2uTHNw

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Сега се загледах колко бавно отваря YouTube,моя го махнах някой да тества дали толкова бавно го отваря.Малко нереално ми изглежда,пробвах с моднатият YouTube и ми го отваря мигновено.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

И сега какво, трябва да се тюхкам, че не съм си купил Mate? Дреме ми за милисекундите, леко по-добрите снимки или каквото там ... Не живеем за това, нали?

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-10-27, 20:49:35)rudizlz написа:  И сега какво, трябва да се тюхкам, че не съм си купил Mate? Дреме ми за милисекундите, леко по-добрите снимки или каквото там ... Не живеем за това, нали?

Изпратено с помощта на Tapatalk
Виж колко бавно отваря YouTube,много нереално и нещо не се вързва.А по въпроса Huawei то камерата му има някои кусури и не съжалявам че имам нота.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

За мен е важно, че има голям дисплей, на който съвсем спокойно си отварям аутокадски файлове, има батерия, която с моето потребление успява да изкара почти два дни. И не на последно място има "клечка за зъби". За сними, по-професионални си има Никон и пр. Доволен съм за сега. Ако нещо ме дразни, ще взема друг.

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай

Сега направих тест между Note 8 и Note 9 и 8-та отваря по бързо YouTube.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

(2018-10-27, 21:13:43)GT написа:  Сега направих тест между Note 8 и Note 9 и 8-та отваря по бързо YouTube.
Аз ползвам youtubevanced оригиналният съм го деинсталирал и мога да кажа че отварям от раз тубата.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

youtubevanced не го намирам в google play. Можеш ли да стриймваш към chromecast с него, както и останалите неща?


Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-10-27, 21:41:50)rudizlz написа:  youtubevanced не го намирам в google play. Можеш ли да стриймваш към chromecast с него, както и останалите неща?


Изпратено с помощта на Tapatalk
Към DeX никакъв проблем само че през Dexlab.
https://youtubevanced.com/non-root


Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
[Изображение: e38b4e946b182af68eea2c00b3f56172.jpg][Изображение: ae860f92bb8cb59ffc90aaf1be64fddb.jpg]

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Всъщност Мate 20 pro е най -иновативният смартфон в момента. А след като вече имам и лични впечатления от марката мисля няма да е пресилено ако кажа, че е най -добрият смартфон на пазара до момента!

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

За теб може, но за мен пък Mate 20 Pro е по - назад от самсунг S9+ и Note 9. Обратното безжично зареждане което е иновацията(единствената) го прави най - скъпия пауър банк, но не и най - добрия смартфон Wink
[-] 4 потребители изказват благодарност на degman за това мнение:
  • GT, martoo, TNTKZ, vladdark
Цитирай

Засега ще се въздържа за него, но само защото очаквам Самсунг да отговорят подобаващо с Ноут 10, длъжни са...

degman, не искам да споря, но това, което предлага този телефон никой друг не го предлага в един корпус...

На този етап молива на Ноута е нещото, което ме въздържа от покупката му. Лично аз често го използвам и много ми липсва в телефоните, който го нямат...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Не е до спор, просто за мен лично не предлага нещо повече, даже предлага по малко. Ама си е до лично предпочитание и мнение.

Sent from my LG-D802
Цитирай

А мен китайците ме дразнят, че са изкопирали извития дисплей на Самсунг и ноча на Епъл. Голям сбирщайн. Не виждам абсолютно никаква иновация.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

По въпроса за mate20pro има един голям + може да обърнеш wireless зареждането и с подходящият метален съд да си готвиш нещо вкусно,определено нота няма такава екстра Big Grin

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Естествено, че е много субективно и сложно да избереш от двата най-добри флагмана в момента...
Но има някой дребни на пръв поглед подробности, който ако бяха в Ноута въобще нямаше да има нужда от коментар по темата...

1 - Пръстовите отпечатък. Там, под екрана му е мястото. Поне за мен...
2 - Оптимизацията на системата... Няма да се уморя да повтарям, че в китаеца е реализирана по-добре...
Телефоните им просто заспиват и не бутат батерията през ноща. За мен това е важно...
3 - по-голямата батерия винаги е плюс...
4 - Дистанционното. На пръв поглед дребна подробност, но много удобна...
5 - Начина по които китайците държат обхвата... Тук може някой да не се съгласи с мен, но аз  пиша това от съвсем скорошни лични наблюдения...
През изминалата седмица бях 4-ри дни на място на което Нота беше умрял, а китаеца работеше и слава богу, че го взех със себе си... На първо място това са телефони и за мен е важно да имам връзка навсякъде...

От друга страна немога да се откажа от молива. Аз го използвам постоянно и всичките му екстри ми помагат страшно много... Просто не е същото без него...
Дори само заради него не бих се отказал от Нота... 

Ако имаше начин да обединят всичко от двата смартфона в един, то той би бил супер... А засега всичко е субективно и въпрос на лично нужди и приоритети...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

За мен пръстовият сензор ми е по удобен отзад.
За обхвата е относително от оператора,аз съм към два и мога да кажа че разликата между двата е огромна.
По въпроса за заспиването може направо автоматично да зададеш да се изключва и включва телефона на определен час.

[Изображение: 3a0b55238855b2d94d6f226da2b25699.jpg]

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)