Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 ромове
#26

(2018-09-15, 13:08:26)joring написа:  Ужас!
Май ще си седим на мяу 9 и андроид 8.1.

Защо?
Аксесоари
#27

Защото е по-зле на бенчмарка, ама то като е алфа или бета е нормално
#28

Ако някой попадне на бетата на 9 да я хвърля насам, с удоволствие ще я тествам Smile
#29

От вчера сложих 10ката с 8.1 и за сега съм доволен. 6 часа и съм на 21%

Xiaomi poco F1
#30

10ка с 8.1 не е ли върха на бенча?

miui_POCOF1Global_8.9.13_30b2ad4f8d_8.1.zip
#31

(2018-09-15, 17:20:48)velqn написа:  10ка с 8.1 не е ли върха на бенча?

miui_POCOF1Global_8.9.13_30b2ad4f8d_8.1.zip

Май не е, но още не сме докопали бетата на андроид 9.
#32

(2018-09-15, 17:20:48)velqn написа:  10ка с 8.1 не е ли върха на бенча?

miui_POCOF1Global_8.9.13_30b2ad4f8d_8.1.zip
Не, защото не можеш да инсталираш антуту 3д, не се поддържа от устройството, според гугъл плей.
#33

Теглиш от m.app.mi.com
#34

Отчете, бъга с нотификейшъните е прекалено голям за мен. Иначе като цяло впечатленията са ми, че яде много малко рам, но шарениите и запитването по iOS ми дойдоха също в повече.
#35

Какъв бъг?

Последно да се минава ли на miui 10, колегата mindless много го хвали.

Как е камерата?
#36

(2018-09-15, 20:00:13)velqn написа:  Как е камерата?

Разлика с 9.6 не намирам по това направление, но моето ползване е крайно базово и не е критерий.

(2018-09-15, 19:21:32)joring написа:  Отчете, бъга с нотификейшъните е прекалено голям за мен.

Предполагам говориш за липсата на иконки горе? Това е същото и на 9.6 и на 10, но добрата новина е че официално обещаха да го адресират в скоро време - чакаме. Междувременно се свиква.  Отначало го намирах за крайно тъпо, сега вече не толкова.
#37

Не иконите са проблем, а самите нотификациите и тяхното известяване. Отвори примерно един вайбър, липсва ти опция да добваш собствен тон при известяване, винаги звучи този по подразбиране, същото е и с мейли и един куп други приложения.
#38

Хм, ще тествам, но това са малки бъгове, които се изчистват бързо. Има нова бета всяка седмица и ги адресират. Защо не пуснеш фийдбек с приложението за бъговете, които си намерил?
[-] 1 потребител изказва благодарност на mindless за това мнение:
  • suffer
#39

(2018-09-15, 20:45:20)mindless написа:  Хм, ще тествам, но това са малки бъгове, които се изчистват бързо. Има нова бета всяка седмица и ги адресират. Защо не пуснеш фийдбек с приложението за бъговете, които си намерил?

Аз още съм на кантар, дали от стабилна 9-ка да мина на 10-ка... иначе при мен ОТА няма, оставам си на .14 и това е Wink)

Друг въпрос, може ли като зареждате от 20% нагоре до 40% да пуснете едно Ampere и да кажете колко AVG набивате с QC3.0?
#40

(2018-09-16, 00:59:28)velqn написа:  Аз още съм на кантар, дали от стабилна 9-ка да мина на 10-ка... иначе при мен ОТА няма, оставам си на .14 и това е Wink)

Друг въпрос, може ли като зареждате от 20% нагоре до 40% да пуснете едно Ampere и да кажете колко AVG набивате с QC3.0?

Не знам, пред бях с бетата за рм 5+, сега с тази за поко, единствен телефон за всичко и нямам проблеми с бъгове или каквото и да е, да ме е подразнило.

Относно зареждането, нещо чета че бързото зареждане не е най-добро за здравето на батерията и си карам със старото зарядно. Апропо, не виждам голяма разлика в скоростта на зареждането м/у него и това, което идва с покото, освен иконката за бързо зареждане...
#41

(2018-09-16, 07:41:32)mindless написа:  Не знам, пред бях с бетата за рм 5+, сега с тази за поко, единствен телефон за всичко и нямам проблеми с бъгове или каквото и да е, да ме е подразнило.

Относно зареждането, нещо чета че бързото зареждане не е най-добро за здравето на батерията и си карам със старото зарядно. Апропо, не виждам голяма разлика в скоростта на зареждането м/у него и това, което идва с покото, освен иконката за бързо зареждане...

През ъпдейтъра на заключен телефон ли я сложи?

Изпратено от моят HM 1S с помощта на Tapatalk
#42

(2018-09-16, 08:15:20)musster написа:  През ъпдейтъра на заключен телефон ли я сложи?

Изпратено от моят HM 1S с помощта на Tapatalk

Не. С отключен телефон и twrp, още от версия 8.9.4, но не мисля че има каквато и да е разлика с ъпдейт в момента без да се отключва телефона.
#43

Сега ми дава can't verify update Smile Ще се сваля пак.
#44

(2018-09-16, 08:15:20)musster написа:  През ъпдейтъра на заключен телефон ли я сложи?

Аз го ъпдейтнах през заключен телефон на 8.9.13 и после си върнах по същия начин 9.6.14, процедурата изтрива всичко от телефона.
#45

Ти само заради нотификациите ли се върна на 9.6.14?

При мен не идваат 16 и 18 през OTA, на регион Индия съм.
#46

Да, получавам 100-тина мейла на ден на 3 разлипни мейла, трябва да знам кога пишат за съпорт и кога някой колега ми праща да свърша някаква простотия, без да поглеждам телефона.

А къде го има 9.6.18?
#47

(2018-09-16, 09:29:43)joring написа:  Да, получавам 100-тина мейла на ден на 3 разлипни мейла..

какъв клиент ползваш за имейлите? Пробва ли аутлуук? На бетата на рм+ си работеше идеално - събуждане на екрана, нотификация на заключения екран и т.н. Активирани ли са ти тези неща?
#48

Apk-то е служебно, не може да се ползват други меил клиенти, а и да можеше, не бих си развалил навиците. Както споменах проблема е наличен и във вайбър, телеграм и в почти всички останали месенджери, без whatsapp, да това са дребни бъгчета и за друг може да не са проблем. И да поясня още , че явно не съм бил разбран, нотификациите си идват, екрана светва, всичко е наред, освен самия звук на нотификациите, каквото и да пристигне издава тон-а по подразбиране на телефона. Дали е някакъв глупав спам през Gmail или важен мейл на който задължително трябва да отговоря, звукът е един и същ, не може да се промени.
#49

Сега четох в miui forum-а, проблеми със забиващи приложения, finger и face unlock бавни, май ще изчакам още.
#50

Не, такива неща не открих за 24 часа ползване.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)