Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1- Покупка

Благодаря на колегите по-горе за помощта! Взех телефона от митницата. Използвах услугата на Бг пощи да ме представляват пред митницата. След малко стъкмистика платих  ддс и  представянето общо 52 лв. Smile Цената легна муцка, но устройството не ми допадна.
Цитирай
Аксесоари

Радвам се, че всичко е свършило благополучно. Не мога да те разбера обаче защо въобще купуваш устройства на xiaomi като предварително знаеш, че няма да ти хареса?

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

Да попитам зарядното в комплекта quick charger ли е или трябва да се купува отделно

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

Да niteone, QC e в комплекта, зарежда доволно бързо.
Цитирай

(2018-10-25, 15:00:09)airbus написа:  Благодаря на колегите по-горе за помощта! Взех телефона от митницата. Използвах услугата на Бг пощи да ме представляват пред митницата. След малко стъкмистика платих  ддс и  представянето общо 52 лв. Smile Цената легна муцка, но устройството не ми допадна.

Какво не ти допада във въпросния модел?
Не го ли разгледа предварително в някой магазин?
Цитирай

(2018-10-25, 15:00:09)airbus написа:  Благодаря на колегите по-горе за помощта! Взех телефона от митницата. Използвах услугата на Бг пощи да ме представляват пред митницата. След малко стъкмистика платих  ддс и  представянето общо 52 лв. Smile Цената легна муцка, но устройството не ми допадна.

Това ми беше пределно ясно, ти не харесваш тази фирма.
Можеш лесно да го продадеш с печалба дори, пазара му е огън.

Червеният цвят най-сетне е наличен в Ми Глобал да дойде черният петък самоSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

540лв , глобал, син, 64гб от олх.
Аа и запечатан, защо да се занимавам с али и прочие.

Все съм имал флагмански апарати, но такова чудо не съм виждал - 6 часа(3часа на wifi, 3 на мобилни) екран, без ютуб и игри, просто браузване , вайбър, фейс, час разговори и останали 20%.

Не знам в снапа ли е врътката, в шаоми ли е, но съм очарован. Имам и редми5+ и той прави много екран, но е доста по-лагав.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай

Tonke приятно ме изненадаха 9 дни с нормална доставка както и спазиха уговорката да пратят телефона като "нещо" за 12$ 
Ако някой се кефи на тръпката дали ще мине митница или не ,препоръчвам
Цитирай

Някой знае ли нещо за 8 гб кевларената версия ще се появи ли някъде?
Цитирай

Здравейте, решил съм се за покото, има го на доста добри цени тук.Въпросът ми е дали е сигурно, че са с глобалната версия ?
Цитирай

При POCO има само една версия- глобалната. Така че взимай смело!


Цитирай

Emzo, батерията ще се разработи... и ще правиш по 8 часа екран.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2018-10-27, 16:44:33)Victormihov написа:  Emzo, батерията ще се разработи... и ще правиш по 8 часа екран.

И до 10 часа екран ще прави. [Изображение: e08173322ba853fe6a68f5c4abf75c2f.jpg][Изображение: 149575c0ac1c53a06c5dd87974dc62e2.jpg]

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-10-26, 14:27:38)paffkata написа:  Какво не ти допада във въпросния модел?
Не го ли разгледа предварително в някой магазин?

Сглобката, посредствен екран и тн.
След отворен диспут за платените такси, Зилър върна 20 долара по картата. Smile
Цитирай

Продавай, не е нужно да се мъчиш.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Oтдавна го разкарах. Smile

П.С. М/у другото, тези сайтове Али, Баба и подобно, продават само боклуци. Нищо качествено.
[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

Не се подвеждайте по критиките , хубаво е първо да прочетете какво вземате(Всичко е описано: материали изпълнение, вложените материали и модули на коя марка са , силни, слаби страни.......... и т.н.) после да хейтвате ,мрънкате ,подвеждате хората и да сбозвате темите.
Цитирай

(2018-10-28, 14:08:54)airbus написа:  Oтдавна го разкарах. Smile

П.С. М/у другото, тези сайтове Али, Баба и подобно, продават само боклуци. Нищо качествено.

Добре си направил. Сега си купи едно самсунгче за 2 бона. Доволен ще останеш.
[-] 4 потребители изказват благодарност на anatol06 за това мнение:
  • bodonance, milenvn, musster, Victormihov
Цитирай

Продължават мъките ми с Me Zealer. Вчера бе последният, 20-ти ден за обработка на заявката ми и изпращане на телефона. Получавам тази сутрин съобщение от измамника, че съжалява, че не ми е изпратил телефона, вината отново в Сяоми...праща ми някакъв фейк тракинг номер, щото бил изтекъл срока с изпратен Поко цвят каки (!?) и да чакам 11 дни и тогава да отворя диспут, като той щял да ми върне парите:
http://prntscr.com/lbp8cb
Кой ще го чака още 11 дни? Отворих веднага диспут. И така ще го нахраня само да ми върне парите.
Бягайте надалеч от тези нагли лъжци Me Zealer колкото и атрактивни да ви изглеждат офертите им.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mondiso за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Никакви грижи нямах с тях за поко, освен малко забавяне. А миналата година за отрицателно време по нормалните пощи ми пратиха Redmi note 4 без да мине митница.

Просто самия факт, че са си помислили, че ще имат друг цвят ги е прецакал много и съответно теб, но ако ти върнат парите оставаш само с изгубеното време. по-добре да ти пратят и телефон
Цитирай

Те го имат другия цвят в склада в Китай. Можели са да го препратят до италианския и оттам на мен или директно от Китай с DHL. Има го и при други търговци. Не може да пишат, че няма черни, щото Сяоми не били произвели достатъчно този месец. Отделно когато поръчвах бе "Наличен в склада", а не очаквана доставка или нещо друго. ОК, нямат го по една или друга причина. Защо трябва да лъжат, че са ми изпратили някакъв цвят каки и да въртят, сучат и бавят още 11 дни, а не си ми връщат парите веднага? Това какво е?
Отворих на страницата им с отзиви и видях, че този месец имат доста негативни и за други модели телефони от цял свят. Явно са го ударили през просото.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mondiso за това мнение:
  • airbus
Цитирай

или схемата им нещо се е омазала. Като поръчвах бях наясно, че нямат нищо в склада.
Просто пускаха по 5 бройки на ден, за да може да вържат клиентела и после докато им стигнат нещата до италия - чакане.
После с GLS - пак чакане
но поне идваха бройките. И аз се молих за черен, но синия всъщност е доста добър, а е и постоянно в калъф, така че не е болка за умиране
Цитирай

Можех и да се съглася на син вместо черен, ама се ядосах, че ме въртят и лъжат - Сяоми не произвели достатъчно бройки ми писаха и днес и поне още в 3 ЛС. После да съм бил отказал поръчката, ама по моя вина, не по тяхна. После ми предлагаха да доплатя 10 долара за 128ГБ версията. Каква бе гаранцията, че спиралата няма да се завърти отново? Сега вече се оляха с фейк тракинг номера и тоя измислен цвят. Защо е нужно, след като сами признават, че нищо не са ми пратили? Копи-пейстнах това тяхно съобщение до админите да ги видят какви мошеници са.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

разбира се. и негативен коментар 100% им остави, но ако ти върнат парите, с извинение, ти отива далаверата. защото и в дадения момент парите, които си дал са много добра оферта за тоя телефон
Цитирай

Няма начин да не ми върнат парите. Далавера май вече има при други. Тук с доставката от Италия ми струваше 309 долара. Eternal Team предлагат с доставка с DHL за 299 долара:
https://ru.aliexpress.com/item/Xiaomi-F1...3c00iY6Eje
Питах ги DHL означава ли, че се спестяват мита и такси за ЕУ, защото не е упоменато на страницата им като при други търговци. Отделно не смея да правя нова поръчка преди да съм получил парите си по старата.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)