Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1- Покупка

Разбира се, че ще си изчакаш парите. Все пак не ги ринеш с лопатата.
Но наистина много лошо впечатление направиха тези. Само гръмкия надпис, че идва от Италия подлъгва много и да хванеш безплатната доставка
Цитирай
Аксесоари

Вземи синият и не си късай нервите и без това черното е едно никакво мишо сиво поне имаш сигурна доставка от Италия 
Същото беше и си Mi Global при мен даже и не отговаряха  ,ама на 4 ден им бих шута и тогава прописаха. Поръчах от Tonke и това е ,просто нямат бройки в някой моменти и почват да те разиграват докато пристигнат.
Цитирай

То свърши вече и със сиво и със 128ГБ версия. Пуснали са фиктивен тракинг номер, за да спечелят още 11 дни. Мамата си джасат тия. А аз отворих диспут в Алито. Вместо да кажат - Скуза ми. Нямаме възможност да ви изпратим от Италия. Ето ви парите.
Проблемът не е, че нямат черни. Проблемът е, че ги бяха пуснали с безплатна доставка от Италия. После при 18 долара доставка вече имаше.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

(2018-10-29, 12:08:57)Mondiso написа:  Няма начин да не ми върнат парите. Далавера май вече има при други. Тук с доставката от Италия ми струваше 309 долара. Eternal Team предлагат с доставка с DHL за 299 долара:
https://ru.aliexpress.com/item/Xiaomi-F1...3c00iY6Eje
Питах ги DHL означава ли, че се спестяват мита и такси за ЕУ, защото не е упоменато на страницата им като при други търговци. Отделно не смея да правя нова поръчка преди да съм получил парите си по старата.
Не, не означава, след като за услугата ти искат само $5. Само по-бързо ще си я получиш, но и това не е сигурно, но със сигурност при тази опция ще ти бъде спряна тук на митницата.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

Предложих на Ми Зелър компромисен вариант за излизане от ситуация - пращат ми още тази седмица от склада си в Италия 128ГБ Поко с истински тракинг номер и ще затворя диспута. Тъй като загубиха доверието ми (така им написах), ще им заплатя екстра 5 долара extra fee както искаха по посечената от тях сметка, но след като телефонът пристигне при мен. Ако не, да си ми връщат парите веднага. Така или иначе след 4 дни ще се намесят от съпорта на АлиЕкспрес и няма начин да отсъдят в моя полза и да ми върнат парите, така че нищо не губя, освен нерви. А на 11.11 телефонът на много места ще е по-евтин.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Аз изобщо се чудя защо поръчвате преди 11.11. ще падне до 480, а ако имате купони в алито може и до 460 лв. Което са този тел си е доста добре. Аз чаках кевларената 8 гб версия, обаче скоро сигурно няма да излезе и ще поръчвам 6гб
Цитирай

Аз незнам къде видяхте тия цени. Някои продавачи си показват цените за 11.11. И като гледам под 290$ не падат. Ако използваш някой ваучер да падне с 10$. Ако сложиш и шипинг на някои и високия долар(1.734лв) Под 500лв не виждам как ще падне.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Цитирай

Цените тръгнаха нагоре, защото светът е полудял по този телефон. Има някакви преордер поръчки за 11.11, но за лимитирани бройки. Така или иначе бях хванал най-ниската оферта с безплатна доставка от Италия преди 25 дни и ми излезе 525лв. Днес сутринта ми ги върнаха от Алито, защото телефон не пратиха (както и на много други колеги) и веднага си взех за 480лв. от ОЛХ чисто нов. Хем пари спестих, хем веднага дойде. Бях запазил доста оферти с ниски цени в количката си в Алиекспрес за 11.11, но днес като влязох доста от тях ги няма. Сами си отговорете защо.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
[-] 2 потребители изказват благодарност на Mondiso за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай

Телефонът е фаворит номер 1 в света, това е ясно.
Вдигането на цените е заради 11.11, нарочно вдигат, да кажат свалихме.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

(2018-11-01, 19:59:09)Mondiso написа:  Цените тръгнаха нагоре, защото светът е полудял по този телефон. Има някакви преордер поръчки за 11.11, но за лимитирани бройки. Така или иначе бях хванал най-ниската оферта с безплатна доставка от Италия преди 25 дни и ми излезе 525лв. Днес сутринта ми ги върнаха от Алито, защото телефон не пратиха (както и на много други колеги) и веднага си взех за 480лв. от ОЛХ чисто нов. Хем пари спестих, хем веднага дойде. Бях запазил доста оферти с ниски цени в количката си в Алиекспрес за 11.11, но днес като влязох доста от тях ги няма. Сами си отговорете защо.
Къде го намерихте за 480? Една бройка ли беше?
Цитирай

(2018-11-02, 21:58:28)Apollo 11 написа:  Къде го намерихте за 480? Една бройка ли беше?


 Отваряш Olx и дебнеш.Като цяло да го вземеш на такава цена си е късмет и дебнене.
Цитирай
Photo 

В алито на 11.11 без ваучер


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И ако уцелиш късата клечка с митница и станаха 550
Цитирай

(2018-11-02, 22:16:23)688757 написа:   Отваряш Olx и дебнеш.Като цяло да го вземеш на такава цена си е късмет и дебнене.

Да, в ОЛХ . Една бройка, но не се харесала на собственика заради МИУИ и други неща, който е с Айфон. Беше я пуснал на 499лв.и се споразумяхме на 480. Не е търговец и просто искаше да се отърве от телефона. Чист късмет. Каза, че след мен са му подпалили телефона.
Преди време един колега писа тук, че  пак от ОЛХ си е купил за 540лв. също нов още с лепенките.
Търпение и късмет.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Запечатан, аз Smile
Цитирай

@688757 е виждам как е уцеля късата клечка, ако ми го декларират на 15$? Единствено ако сложат реалната цена може да стане проблем. Те по принцип нямат право да отварят пакета, освен ако няма съмнения за опасен товар. Освен това, няма как да знаят на каква цена съм го взел, може да ми е подарък. И в крайна сметка 550 да е, пак е със 100 по-малко от България.
Цитирай

Само да подскажа че в момента в olx,има за 550 преди пазарлъка ,нов 128 гб версия черен,ако някой си търси.
Цитирай

(2018-11-03, 21:20:13)688757 написа:  Само да подскажа че в момента в olx,има за 550 преди пазарлъка ,нов 128 гб версия черен,ако някой си търси.
Без гаранция, без снимки на устройството и без втори отговор от продавача ... нещо май ще намирише тази обява, но дано не греша Smile
Цитирай


(2018-11-04, 07:49:28)kras6bmw написа:  Без гаранция, без снимки на устройството и без втори отговор от продавача ... нещо май ще намирише тази обява, но дано не греша Smile

2 апарата виждам - 540 и 550лв. Има снимки, има и телефони за връзка. Единият е запечатан и естествено няма как да го снима собственикът, ако не го убедиш да го разпечати.
Задължително разговор първо по телефона. И при покупка договаряне за изпращане с Еконт с опция за преглед и тест.
Гаранция - за купените от Китай, дали е от АлиЕспрес, Ибей или където и да друго място, гаранцията е от Сяоми, но дано не се налага да се ползва, защото който не е се е сблъсквал не знае какво приключение е.
Та ако човек е решил да го купи от ОЛХ или от Аликспрес голяма разлика в гаранцията няма. Дори е по-добре с Еконт, защото ще отвориш, видиш, тестваш и тогава евентуално плащаш. Или не плащаш.
От Китай не знаеш какво получаваш, в какво състояние, дали не е счупено при транспорт, повредено...Да, винаги можеш да отвориш диспут, но разправиите са големи и отнемат време.
Спомням си тук, но в друг раздел, как колеги бяха изревали за таблети пратени от Китай и отворени по трасето в Унгария от тамошните куриери, извадени и пратени  само празните кутии.
2 добри няма. Който иска всичко да е точно отива в офис на мобилен оператор или Техно магазините. Но там и цената е със стотици левове отгоре. Не може хем да искаме по тънката лайсна за около 500 лв, а не за 700, хем да искаме искаме 2год. гаранция тук, в България.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Вярно ли е че телефона има проблем с подсветката на дисплея?
Цитирай

Да, вярно е, при първите партиди го има този проблем.

 
Цитирай

Някой път като вляза на място дето няма обхват, съответно той изчезва. Въпросът е, че като изляза от тая дупка, тоя обхват не се появява. Трябва да рестартирам телефона. Рядко го прави... ма все пак е дразнещо. Идеи някакви?

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

цаката е да търсите и гледате където трябва аз моя го купих от Алито 500лева безплатна доставка Китайка, имаше продадени 400 бройки гледах фийдбака на хората и снимки с получените телефони направих си поръчката хората ми писаха бързо доста чат имахме питаха ме как искам да декларирам за пред митницата и написаха мп5 плеър за 15 юсд телефона беше свършил изчаках 1 седмица за черния да дойде от завода бяха ми предложили син да пратят пуснаха го след 1 седмица и след двайсетина дена пристигна бройката няма избледняване което е нормално за лсд екрканите навсякъде , нямаше и тоя бъг с тъч чуствителността а бе перфектна бройка
Цитирай

https://imgur.com/a/Lc8FsTa айде и аз да се похваля Smile)

Само един проблем имам, който ме мъчи.. не ми се свалят приложения от play store-a. През Mi Apps свалям приложения и няма проблем, но на play store, когато искам да сваля ми пише "Download pending..." и си седи така. Пробвах вече с force stop, clear data, на play store и като го направя и понякога успява да свали 1 апп и след това пак си дава същото и не сваля.
Цитирай

(2018-11-07, 20:22:10)aspirin94 написа:  https://imgur.com/a/Lc8FsTa айде и аз да се похваля Smile)

Само един проблем имам, който ме мъчи.. не ми се свалят приложения от play store-a. През Mi Apps свалям приложения и няма проблем, но на play store, когато искам да сваля ми пише "Download pending..." и си седи така. Пробвах вече с force stop, clear data, на play store и като го направя и понякога успява да свали 1 апп и след това пак си дава същото и не сваля.
ресет?

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)