Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1- Покупка

US $294.93 с доставка от Китай https://www.aliexpress.com/item/Global-V...autifyAB=0 +US $26.32 с DHL
[-] 1 потребител изказва благодарност на esm за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
Аксесоари

Цената пак играе- 309,99$ без доствка.
Дали до няколко месеца ще стане 300$ плюс достава ДХЛ, как мислите? 274$ + 26$ - примерно?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

US $294.93 https://www.aliexpress.com/item/Global-V...autifyAB=0 +US $26.32 с DHL
[-] 2 потребители изказват благодарност на esm за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай

И в момента все още 294 долара, много добра и реална цена  Tummenupp

Ако ви излиза по висока цена, рефрешвайте на всеки час-два, докато пак се появи тази цена и тогава поръчвайте.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

Аз чакам червениятSmile + 23-ти ноември черен петък ще е цена номер 1Smile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Моя galaxy s7 падна и се пукна гърба. Продадох го и взех Poco , много съм доволен, съотношение цена, качество и производителност няма равен.

Nokia 6680 -> HTC desire Z -> Galaxy Ace -> Galaxy S3 -> Iphone 6 -> Galaxy S7 -> Pocophone f1
[-] 2 потребители изказват благодарност на kod за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай

Искам да кажа на тези които мислят да поръчват от Италия от Mi Zealer Store, да се въоръжат с търпение Направих поръчка миналата неделя, а телефона все още не е тръгнал, вече една седмица Писах им а те казват, че нямат наличности и че като получат бройки ще ми го пуснат
Dear, this phone is out of stock for the time being, we have already ordered, and we are waiting for the arrival. We will ship the goods immediately after arrival, please be patient, thank you!
good day,
Цитирай

Бавни са много. Поръчка 18.09, на 25ти дадоха gls tracking, който запецна някъде из дебрите на италия. Не съм питал човека дали си го е получил.

https://m.17track.net/en/track#nums=CE581500288
Цитирай

Преди бяха по-бързи. Пращаха ги на втория ден.
Цитирай

Mi Global са много бързи, в полунощ цените стават около 292$ , защо не поръчате от там.
Има 26$ доставка, но си заслужава според мен.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milstan
Цитирай

И те не са от най-бързите. Поръчката ми е от 20.09, вчера получих тракинг номер от UPS според който се очаква да бъдат в Англия на 1.10. И от там вече DHL за 3-4 дни. Пак ще отиде 14 дни.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

Имаха Фестивал на луната от 24-26.09. Имам поръчан телефон на 19. 09. но тръгна на 28.09
[-] 1 потребител изказва благодарност на Krasi70 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

(2018-09-30, 09:54:18)esm написа:  Искам да кажа на тези които мислят да поръчват от Италия от Mi Zealer Store, да се въоръжат с търпение Направих поръчка миналата неделя, а телефона все още не е тръгнал, вече една седмица  Писах им а те казват, че нямат наличности и че като получат бройки ще ми го пуснат                                                                                                                                                                                                    
   Dear, this phone is out of stock for the time being, we have already ordered, and we are waiting for the arrival. We will ship the goods immediately after arrival, please be patient, thank you!
good day,

 За това си го поръчах от тук  за 347 евра на 20.09 и на 24.09 сутринта  беше в ръцете ми :Smile
 PS: Намирам се в Испания , малка (но важна) подробност.

 Xiaomi Pocophone F1
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bosegilias за това мнение:
  • suffer
Цитирай

(2018-10-01, 14:49:30)Bosegilias написа:   За това си го поръчах от тук  за 347 евра на 20.09 и на 24.09 сутринта  беше в ръцете ми :Smile
 PS: Намирам се в Испания , малка (но важна) подробност.

Само дето отива на цената на MI 8  Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на puluks за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай

То в испанското ми.ком е 329€ с две години гаранция.Ако беше попитал ,можех да ти пратя купон и да ти излезе 299€ от офицялният сайт с две години гаранция и т.н.!На другият ден ти го носят във вас.Никога не са ми бавили поръчка повече от два дни.
Цитирай

(2018-10-01, 19:57:15)user32 написа:  То в испанското ми.ком е 329€ с две години гаранция.Ако беше попитал ,можех да ти пратя купон и да ти излезе 299€ от офицялният сайт с две години гаранция и т.н.!На другият ден ти го носят във вас.Никога не са ми бавили поръчка повече от два дни.

 Бързах когато го поръчвах , иначе си прав! Само че 299 евра е 64ГБ версия , трябваше ми 128ГБ и за некви 50 евра ... Wink

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Ааа не видях,че е 128ца! Иначе продавача от който си го купил е сериозен.Купувал съм от там.Имаш реална гаранция в Испания две години и т.н.Мисля не пращат в БГ обаче.
Цитирай

Здравейте,
а някой знае ли от къде можа да се купи Armored версията с доставка до България и на каква цена изобщо струва ли си ?
Цитирай

Ако го дават на цената в Индия е повече от добре. Все пак 256гб памет и 8 рам
А иначе обикновено вървят 100на лева нагоре, така че не повече от 800 би било добра инвестиция.
Не съм виждал да го продават обаче
Цитирай

алиекспрес > 6/64GB - 256€ и 6/128GB - 282€  с опция без митници срещу още 23€  тук    и    128 тук
Цитирай

(2018-09-07, 21:03:58)milenvn написа:  Не, нищо такова не означава! Нали затова съм написал да внимавате с този магазин, защото вероятноста от митница е голяма! Нямам представа какво декларират. Сега ти остава само на късмет да се надяваш...

Да споделя и аз "преживяванията" с покупката на Poco F1 от Giztop. Магазинът се оказа доста колигиален и лоялен, днес пристигна до най-близкия клон на български пощи, разбира се, подобаващо опакован, без никакви недостатъци в отношението на магазина или каквото и друго да било. Цената беше 525 лева (315 долара), в момента е толкова в Алито, но аз го поръчах преди месец (да, забави се доставката). Очаквах да бъде задържан на митницата, но не се случи. Някой преди беше писал, че е от особено значение за кой град е пратката, за това дали ще бъде спряна на митницата. Вероятно е така, и аз се убеждавам, тъй като до сега нямам нито една спряна пратка, а вече са се събрали доста, но живея в неголям град около София, имам познати, които също поръчват от Китай, потвъжрдават същото - нито една задържана пратка до сега не са имали. Бих препоръчал магазина Giztop с неговата ниска цена, единствено не знам какво е отношението при необходимост от гаранционно обслужване.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гeoрги за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай

Интересни отзиви от Гизтоп. Писа ли им предварително какво да декларират и на каква цена, съгласиха ли се? И в крайна сметка какво беше декларирано на пратката?


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Гeoрги
Цитирай

(2018-10-02, 22:36:39)milenvn написа:  Интересни отзиви от Гизтоп. Писа ли им предварително какво да декларират и на каква цена, съгласиха ли се? И в крайна сметка какво беше декларирано на пратката?
Не съм им писал нищо, сами са се сетили. Бяха декларирани 30 долара, с описание "подарък".

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гeoрги за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2018-10-02, 22:39:13)Гeoрги написа:  Не съм им писал нищо, сами са се сетили. Бяха декларирани 30 долара, с описание "подарък".

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Ами късмет, че митничарите да мързеливи иначе над 30 лв минаваш под ножа

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай

Ами и аз преди взех един доста по-евтин телефон от Aliexpress, деклариран като 60 USD и пак нямах проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)