Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1- Покупка

Здравейте, да споделя мнение и аз като нов (и горд Smile) собственик на Poco. Поръчан от Ali Express - Mi Zealer Store на 22.09 и взет от Интерлогистика вчера (2.10). Дойде си запечатан, не съм забелязал проблем с подсветката- телефонът е страхотен. Успех на всички решили да си го закупят!

Nexus 5 - Marshmallow 6.0.1
NEONODE N2
[-] 2 потребители изказват благодарност на _GRUMPY_ за това мнение:
  • anatol06, suffer
Цитирай
Аксесоари

Mi Zealer Store https://www.aliexpress.com/item/Global-V...autifyAB=0 Пускат от Италия с безплатна доставка Но трябва да следите непрекъснато кога ще пуснат бройки
Цитирай

Поръчах току-що от италианците. Стъпи ми на 525лв. Доставка 2-5 дни. Ще видим.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

приготви се все пак за 2 седмици чакане
Цитирай

Да, за съжаление след като потвърдиха поръчката ми вече не е 2-5 дни доставка, а 15 дни обработка (?!?!) и 7 дни доставка.
Добре че Ноут 4-ката продължава вярно да служи. Ще ги изчакама - имам ли избор. Поне ще съм спокоен, че идва от Италия и няма да мисля за митници

EDIT:
Добре че избързах с поръчката. Пак го махнаха от склада в Италия и само от Китай го има наличен


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

След 2-3 часа пак ще е наличен, те си играятSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Утре 11.10.2018 пускат в Индия червената версия Rosso Red, най-после изчака ни се чакането.

Източник:
https://www.gsmarena.com/rosso_red_pocop...-33610.php

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай

Моят пристигна днес от ми глобалстор с дчл излезе 580 лева и дойде с подарък ми банд3. Сглобката е по-добра от колкото очаквах. Не мисля да се занимавам с флашване на ром отключване и тем подобни. Изкарах над 2 години с ми5 и съм си доволен от глобалната версия
[-] 3 потребители изказват благодарност на jonnkata за това мнение:
  • milenvn, suffer, Victormihov
Цитирай

(2018-10-10, 20:42:37)jonnkata написа:  Моят пристигна днес от ми глобалстор с дчл излезе 580 лева и дойде с подарък ми банд3. Сглобката е по-добра от колкото очаквах. Не мисля да се занимавам с флашване на ром отключване и тем подобни. Изкарах над 2 години с ми5 и съм си доволен от глобалната версия

Тези от глобала бавят ли по принцип изпращането ,поръчах един и вече три дни ни звук ни стон  Smile
Цитирай

Отнема им поне седмица да ти го шипнат, пълни мизерници. На брат ми покото го поръчах от тях на 20.09, шипнаха го на 28.09 и дойде на 10.10. Естествено им лепнах 1* да си знаят да не лъжат.
[-] 2 потребители изказват благодарност на joring за това мнение:
  • airbus, Victormihov
Цитирай

(2018-10-13, 08:37:33)joring написа:  Отнема им поне седмица да ти го шипнат, пълни мизерници. На брат ми покото го поръчах от тях на 20.09, шипнаха го на 28.09 и дойде на 10.10. Естествено им лепнах 1* да си знаят да не лъжат.

Благодаря ,лошото е ,че при зелера го няма черният 
Явно ще се чака
Цитирай

Аз го поръчах на 18ти и дойде на 10ти хвана някакъв китайски празник и вися 10 дни на летището в хонг конг. Случайно или не доставката беше безплатна с дчл.
Цитирай

Не случайна, FREE DHL беше тяхна отстъпка.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2018-10-13, 10:25:21)puluks написа:  Благодаря ,лошото е ,че при зелера го няма черният 
Явно ще се чака

И те много се оакаха вече. От 02.10 още не са го изпратили, казаха да изчакам още малко. Ама беше добра цената, та ще чакаме.
Цитирай

Хора има го покото в български онлайн магазини за около 620лв, въпроса ми е наистина заслужава ли си от али експрес разликата в цената. Кутията от там отворена ли идва (за да инсталират глобален РОМ), или?
Цитирай

Здравейте, мисля да поръчвам от тук една бройка тази вечер или утре. Да го питам ли продавача дали има налични телефони, че като чета колегите по-горе, явно има забавяне в шипинга? Не ме притесняват парите просто искам да пристигне по-бързо или ако ми препоръчате друг търговец за глобална версия 6/128. Благодаря.

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
Цитирай

(2018-10-15, 16:36:50)Apollo 11 написа:  Хора има го покото в български онлайн магазини за около 620лв, въпроса ми е наистина заслужава ли си от али експрес разликата в цената. Кутията от там отворена ли идва (за да инсталират глобален РОМ), или?
Не, не отварят кутията, Поко е само с глобален РОМ, няма китайски.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гeoрги за това мнение:
  • tynata2
Цитирай
Photo 

(2018-10-15, 17:58:17)Гeoрги написа:  Не, не отварят кутията, Поко е само с глобален РОМ, няма китайски.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Цитирам какво ми отговориха от глобал стор-а 


Sorry that all cellphones are chinese version,we unsealed and installed global ROM and support OTA upgrade except several items of Origianl Global version.

Цитирай

(2018-10-15, 17:06:38)hana написа:  Здравейте, мисля да поръчвам от тук една бройка тази вечер или утре. Да го питам ли продавача дали има налични телефони, че като чета колегите по-горе, явно има забавяне в шипинга? Не ме притесняват парите просто искам да пристигне по-бързо или ако ми препоръчате друг търговец за глобална версия 6/128. Благодаря.

аз да попитам skyfon (gsm-bg.eu) читави ли са? оттам телефона  670 лв, а от алиекспрес е около 620 лв. заслужава ли си за 50 лв. да се чака 20-ина дни и плащаш после чакаш или 50 отгоре и поръчваш, получаваш и после плащаш от Бг сайта?
Цитирай

Mi Zealer Store https://www.aliexpress.com/item/Global-V...st=ae803_5 Трябва да чакате 2 седмици до като го пуснат, но е от Италия Сега има сини бройки US $318.78
Цитирай

(2018-10-15, 19:29:55)paffkata написа:  аз да попитам skyfon (gsm-bg.eu) читави ли са? оттам телефона  670 лв, а от алиекспрес е около 620 лв. заслужава ли си за 50 лв. да се чака 20-ина дни и плащаш после чакаш или 50 отгоре и поръчваш, получаваш и после плащаш от Бг сайта?
Нещо бъркате цената, в а
Али е 525 лева.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-10-15, 19:56:51)Гeoрги написа:  Нещо бъркате цената, в а
Али е 525 лева.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Не бъркам колега, сравняваме 128 гб версия, 64 гб не ме устройва.
Цитирай

(2018-10-13, 11:06:13)jonnkata написа:  Аз го поръчах на 18ти и дойде на 10ти хвана някакъв китайски празник и вися 10 дни на летището в хонг конг. Случайно или не доставката беше безплатна с дчл.
Нищо общо няма празника, виж кога ти е шипнат телефона. Аз си поръчах usb-c флашка на 24.09 на 12.10 беше в нас и това с обикновена поща.
Цитирай

(2018-10-15, 19:43:00)esm написа:  Mi Zealer Store https://www.aliexpress.com/item/Global-V...st=ae803_5 Трябва да чакате 2 седмици до като го пуснат, но е от Италия Сега има сини бройки US $318.78

аз си поръчах преди 2-3 дена от този търговец още чакам да го прати написа ,че максимум до 15 дни

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

Mi Zealer Store ДНЕС МИ ПИСАХА ЧЕ СА ГО ПУСНАЛИ с GLS express, след 14 дни чакане
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)