Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Iphone X,Iphone 8,iphone 8 plus или някой от андройд флагманите?
#1

Здравейте,да започна първо с това,че ползвам Samsung s8 plus,но телефона ми омръзна,а пък и се налага закупуването на ново устройство.Та кое да бъде дали един от айфоните или да заложа на някой андройд като Huawei p20 pro или Samsung galaxy s9 plus?Телефона ще бъде на една от тези три марки,не искам да взимам някакви китайски марки,знам че huawei е китайска,но се утвърди на пазара.Та давайте свойте предложения.Много благодаря за мненията предварително

Iphone Xs 64gb Space Gray
Аксесоари
#2

Който и от двата да вземеш p20 pro s9 plus няма да сгрешиш, само п20 про е с по-голяма батерия. Но с хуавея ще имаш по-добра ртелефония от s9 plus и то доста, от опит го казвам, защото имам мате 10 про ползвателите могат да потвърдят...

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#3

Който и да избереш няма да е разочароващо за теб.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#4

X, 8 и 8 Plus са миналогодишни модели и не си струва да се вземат като следващата седмица ще обявят новите модели на Apple.
За Android флагман Note 9 бих предложил.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
#5

Note 9 ми идва малко височко като цена.Винаги се разминавам с айфоните,а ми се иска да е айфон.Колко се очаква да струват новите айфони?

Iphone Xs 64gb Space Gray
#6

Бяха обявили за нови по-евтини айфони.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#7

Изчакай новите модели на ябълките. Според спекулациите ще са по-евтини от миналогодишните. Ще има и по-евтин модел (с LCD екран), който обаче ще бъде достъпен по-късно (към ноември сигурно).
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • ivo98
#8

И аз бих изчакал новите iPhone XS !
#9

Ами знами ще изчакам другата сряда какво ще представят от apple и ще реша.Много ви благодаря за мненията.

Iphone Xs 64gb Space Gray
#10

iPhone 8 има малък дисплей, и яркостта му не е много силна, спрямо останалите флагмани с OLED дисплей, иначе телефона си заслужава от всякъде, и ако искаш да ти кажа по подробна информация ми кажи.
iPhone 8 Plus има големи рамки, иначе няма недостатъци.
iPhone X цената му е много скъпа, но ще падне като излязът новите модели.
Иначе от Android флагманите, най си заслужава Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S9 Plus, Huawei P20 Pro, HTC U12 Plus, SONY Xperia XZ2.
Но те съветвам, като не си имал iPhone пробвай, защото какъвто и телефон с Android да си купиш, винаги ще искаш iPhone и тоя ще ти омръзва бързо.
Като цяло за iPhone най си незаслужва да си даваш парите, защото е скучен, не предлага функциите на Android, и цената му е надута, но пък понякога това искам, и мен ме кефи, и бих дал и 1800, 2000лв., за iPhone, както и за Samsung, просто защото ми харесват.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • hitman
#11

Много ти благодаря за изчерпателното мнения.Както казах ще видя какво ще представят от apple в сряда и тогава ще реша,а за андройд флагман избора се свежда до note 9 или Huawei p20 pro,защото s9 plus не ми изглежда много по различен от моя s8 plus.hazART може ли да споделиш свойте преки впечатрения от айфона и дали си заслужава да се вземе такъв?

Iphone Xs 64gb Space Gray
#12

Аз бих ти предложил да изчакаш още месец да излезе мейт 20 про и тогава да вземеш решение защото ще е доста добър телефон

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
#13

Ами нямам възможност да изчакам чак толкова,ако ще е Huawei ще бъде P20 pro.hazART би ли споделил преки впечатления от айфона?Предварително благодаря за мненията.

Iphone Xs 64gb Space Gray
#14

Аз имам iPhone 8 както се вижда, и да, почвам с дисплея - за мене е хубав, да не е OLED, IPS е, което означава, че не е толкова ярък, но пък означава, че цветовете са по истински, и трудно ще има прогаряне, но в моя случай, дисплея си му е минус, но пък аз когато съм го купувал, съм знаел, че не е чак толкова хубав.

Камерата е перфектна за мен, бързо снима, като увеличиш снимката се вижда много добре, и предна и задна са супер, все пак е флагман, но няма ръчни настройки, ако искаш с ръчни виж Android.

Батерията е малка на хартия, но в действителност не е, защото iOS не е Android и е оптимизирана, и в моя случай с този малък екран, държи още повече, нали това не ги оправдава, че можеха да сложат голяма, и на мене ми държи 2 дена, но аз не го използвам толкова, но ако почна да си играя много, вечерта е на зарядно, или поне на другата сутрин.

Хардуера - чипа и RAM паметта, са екстра, да 2 GB Ram е, но като е оптимизиран, не му трябва повече, няма забивания, нито бави нито нищо, все пак е последен модел, незнам ако ползваш да речем в момента iPhone 6 как ще е положението, но като съм имал Android, всички са забивали леко след време, все пак са били среден клас де, но при Apple нещата са по-добре.

Звука е стерео, и ми е нелогично толкова малък телефон да свири така силно, от него също съм много доволен.

Пръстовия отпечатък лови много бързо, нали не всеки път ми е ловил, когато съм бил с потни или мокри ръце, но и той е супер, спрямо други телефони.

Също така телефона получава редовни ъпдейти, а и ще получава пет години ъпдейти на iOS, за разлика от Android.

Като цяло телефона е супер, с изключение на дисплея и малкия екран, но това не са недостатъци, защото всеки избира сам какво да купи. А телефона го купих малко след като излезе, в момента не си заслужава, както и iPhone 8 Plus, че е с големи рамки, и iPhone X, че е скъп, но пък като излязът новите модели ще падне цената и на 3. Новите модели също ще са скъпи, нищо, че ще има и по-евтин модел. Но ако ти се чака, добре, другите 2 ще са с OLED дисплей, и ще имат Always On Display, нов чип, камерата ще е по-добра, батерията. Но какъвто и iPhone да купиш ще го продадеш за почти същите пари, на които си го взел, та и да си вземеш и да не ти хареса, бързо може да го продадеш и да си вземеш Android. И имай предвид, че няма да можеш да сменяш теми и да го персонализираш както ти искаш, няма да можеш да си слагаш времето, браузъра и мелодията няма как да я смениш с такава от други приложения, малко е скучно, но се свиква, аз лично не си представям да мога да си пернализирам iPhone все 1 си губи чарят. Но като цяло Android телефоните имат повече екстри, но как са изпипани това е друг въпрос, но стават по-добри, както и Apple. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • ivo98, NaniG
#15

Много ти благодаря наистина за изчерпателното мнение,но защо според теб не си заслужава в момента покупката на iphone 8,8 plus или iphone x?Много се обърквам вече от една страна е по оправдано да си взема флагман от тази година като samsung s9 plus или huawei p20 pro,но s9 plus ми е буквално същият телефон като моя s8 plus,а Huawei p20 pro просто си е huawei.Та затова най ми се иска да е apple ,но дизайна на 8 и 8 плюс не е актуален за 2018,а iphone x ще стане стар,след като излязат новите модели.Дано да има един нов модел айфон който да може да се вземе до 1500-600лв максимум.Спопед вас дали със план за 24,99 в Теленор ще мога да си взема един от новите айфони до 1500лв?

Iphone Xs 64gb Space Gray
#16

Новите айфони ще са с дизайна на Iphone X...
#17

Жена ми има X-ка, и мога да ти кажа,че поне за мен Айфона 5,6,7,8 и т.н. са еднотипни.Всичките откъм хардуер са идеални ако държиш на това.В камерите имат разлика в зависимост кой сравняваме.Имам и едно SE ,малко като екран,но супер задоволително телефонче.Ейпъл си е бранд с наложени надути цени,къде оправдани къде не (също като Пикселите).
Както каза колегата,не ти пречи да пробваш, ако не ти допадне винаги може да го продадеш.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#18

Ами почти се реших за iphone,вече зависи утре на каква цена ще са телефоните дали ще е един от новите модели или iphone x.

Iphone Xs 64gb Space Gray
#19

Виж то няма лошо да си вземеш и iPhone 8 Plus, но да не стане после като видиш хората, че влачат телефони с малки рамки, да казваш за какво го взех тоя телефон с големи рамки, а и също вече се преминава на OLED дисплей, та и ако това те притеснява, иначе за другото няма проблеми. Все пак iPhone XS, ще е като iPhone X, а iPhone XR ще е по-евтин, но той май ще е с миналогодишен чип, и няма да е с OLED дисплей, и също няма да е стъклен май, но пък ще е по-евтин, но разбирай евтин, по скъп от Samsung Galaxy S9+. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#20

До 1500 лв. може да стане работата...с "най-евтиния" Айфон.Изчакай няколко часа да видиш какво ще покажат и решавай ..Колкото до по-старите Айфони..Ами колкото и да му е добър хардуера..външно е като от 2013-та..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#21

Замисли се дали айфона ще ти върши работа за каквото ти трябва също, защото аз също съм се хвърлял така. А за s9.да като s8 си е до голяма степен .

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
#22

Ами телефона го ползвам основно за фейсбук,месинджър и други социални мрежи,държа много на камерата,защото обичам да снимам много и искам снимките да са с добро качество,сега съм доволен ос s8 plus,но разбира се очаквам новия ми телефон да е по-добър.Държа на бързината на телефона и да няма лагове,игри почти не играя.Много обичам да слушам музика от слушалки,затова е много важно телефона да вади добър звук от слушалките,с8-цата с акг слушалките съм супер доволен в това отношение,така че ми трябва нещо поне на това ниво.Горе долу за това си ползвам телефоните.

Iphone Xs 64gb Space Gray
#23

Ако приоритет ти е само камерата,по-добре да си останеш със С8 .На дневна светлина всички в граница 400-1000+ лв са почти еднакви,за нощен режим ти трябва някой с малка апертура и възможно по-голямо число на пикселите.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#24

Ами не ми е приоритет само камерата„както казах в по-горния пост.Също така се налага закупуването на ново устройство с8-цата ще бъде ползвана от друг човек.

Iphone Xs 64gb Space Gray
#25

Вземай iPhone X , но не очаквай цените да паднат.Като цяло винаги е най-добре да взимаш телефон поне на няколко месеца за да има време да се откроят плюсовете и минусите.Айфоните работят в пъти по-плавно от андроидите така че почти няма да усетиш лаг.Камерата на Х за мен е много добра...има много сравнения в You Tube може сам да си прецениш.Също така дизайна ще е актуален още доста време...все пак тепърва навлизат "ночовете". В крайна сметка ако не ти хареса, както казаха колегите, може да го продадеш на същата цена. Big Grin
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)