Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Youtube
#1

Здравейте, имам следния проблем. Става дума за Samsung Galaxy A6+, който е на два месеца. Проблемът е, че някои клипчета в youtube не тръгват. Изписва грешка на идентификатора и някакъв код отдолу, който се променя след всеки рефреш след натискане на бутона "опитай пак". Интересното е, че това се случи от вчера, а същите тези клипчета вървяха без какъвто и да било проблем до момента. Не знам какво да правя. Изчистих кеша с клийнър, рестартирах, но няма никакъв ефект. Пробвах на други устройства с андроид вкъщи, там всичко си е наред. На компютъра също стартират. Единствено на моя телефон е проблемът. Моля за съвет. Но пак подчертавам не става дума за всички клипчета от youtube. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Изтрий данните и опитай пак Smile
Цитирай
#3

(2018-09-08, 09:26:17)Boby13 написа:  Изтрий данните и опитай пак  Smile

Кои данни? Изтрил съм всичко от настройките на youtube - хронология и история на търсенето. Това беше първото нещо, което направих, но никакъв резултат за съжаление.
Цитирай
#4

Кой клийнър-системния или любимия на всички "мастър клийнър" ?Ако е втория,махни го и махни всичко,което си инсталнал вчера.Ад- блокер имаш ли?Ако имаш-деактивирай го.
Цитирай
#5

(2018-09-08, 09:33:22)dygy написа:  Кои данни? Изтрил съм всичко от настройките на youtube - хронология и история на търсенето. Това беше първото нещо, което направих, но никакъв резултат за съжаление.

Не, отиваш в настройки-приложения и оттам изтриваш кеша и данните. Няма нужда от допълнително приложение да триеш кеша   Smile
Цитирай
#6

(2018-09-08, 10:07:34)Boby13 написа:  Не, отиваш в настройки-приложения и оттам изтриваш кеша и данните. Няма нужда от допълнително приложение да триеш кеша   Smile

Тъкмо от настройките го изтрих кеша, щото от любимия ни мастър клийн, май няма файда никаква. Даже още сега ще го махна. Проблемът е, че не мога да преинсталирам youtube, тъй като е вграден в андроида, само мога да го деактивирам и да му деинсталирам актуализациите. Въпросните клипчета тръгват през гугъл хром, което явно означава, че се е бъгнало приложението youtube.
Цитирай
#7

Пробвай да инсталираш YouTube vanced и виж дали ще прави същите магарии ?
Цитирай
#8

Оправих го. Деинсталирах актуализациите на приложението youtube от настройките и нещата тръгнаха безболезнено. Междувременно разкарах и мастър клийн, тъй като наистина не виждам смисъла от него. Винаги трие тонове мегабайти, а видимо не се отразява това кой знае колко на свободното пространство в устройството, освен ако не ги изчистиш от настройките на андроида. Но това е друга тема. Благодаря на всички ви за помощта.
Цитирай
#9

Здравейте пак, днес ми се актуализира телефона и се появи пак същия проблем. Премахнах актуализацията и всичко отново се оправи. Има ли някаква вероятност настоящата актуализация да не е съвместима с android 8.0.0 и да дава бъгове?
Цитирай
#10

Просто спри тъпите и безмислени ежеседмични автоматични актуализации от магазина и си готов!Или забрани тази туба и си инсталирай от магазина приложението.
Цитирай
#11

Писах ти да пробваш с YouTube Vanced Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)