Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Да, моя е с европейски сид, но не е операторски  ?
Цитирай
Аксесоари

Я кажете, имаме ли навигация с жестове?

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Цитирай

На първи прочит няма ?
Цитирай

А струва ли си деветката? Засега инсталирах само малкия ъпдейт и всичко е наред.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай

Има ли нощен режим камерата, какви промени има в деветката спрямо осмицата, дайлъра същия ли си е?
Надявах се да се заменят бутоните за навигация с жествове, но греда.

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Цитирай

При камерата не забелязах промяна. Не използвам телефонната програма на НТС. Часовникът вече е в горния ляв ъгъл и до него пише ч. За някой може да е дразнещо. Иконите в настройките са цветни. Има настройки Дигитално благополучие, където може да се правят доста неща, свързани с икономията на батерията, като и как ползваш телефона. Нотификациите при спускане на щората са променени Настройките за местоположение са различни. Предполагам и други промени има, но засега това забелязах. Макар, че има ограничение и забрана от Гугъл за запис на телефонните разговори, страничната програма, която ползвам работи !

В настройки дисплей има настройка Тема на устройството : Автоматично, светла, тъмна ! При последната например при спускането на щората настройките са на тъмен фон !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Boby13 за това мнение:
  • saw888, Tiger VI
Цитирай

За телефоните с 1 СИМ карта още няма Android 9.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай

Тъкмо щях да кажа, че сега ще чакаме още 1 месец за едносимовия, и пуснах проверка.... О чудо, ъпдейта се появи. Инсталирах го, но веднага ми направи впечатление, че една идея на дисплея му намаля яркостта, а нивото което бях задал седи на същото ниво. После като имам време ще го разцъкам.

Едит: Яркостта май се оправи. След рестарт определено беше по-ниска, но след заключен и отключен екран ми се вижда нормална.
Цитирай

И аз ъпнах ...
Не съм очарован много от направеното от хтц, очаквах нощен режим на камерата и навигация с жестове. Обещаха ъпдейт и с година закъснение във времето го пуснаха, а то прилича на нещо като полуъпдейт.
На пръв поглед върви мазно и бързо, не съм правил ресет (нямам и време), новите слайдъри за звука не ме радват, единствено нямам търпение да кача g-cam да опитам нощния режим, въпреки че няма да е оптимално направена камерата за нашия апарат, нооо все пак любопитство ...
Един въпрос -може ли менюто с настройките да стане с тъмен фон или ако някой е пробвал тъмна тема нека я сподели.
Остава да видя тези дни и бателията как ще се държи.

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Цитирай

Някои проблеми при мен:
-звукът през слушалките значително намаля
-при звънене на телефона чат пак пръщи говорителя
-SD картата от време на време се губи.
Не съм правил ресет.
Цитирай

При посочените проблеми заводски  ? При мен ги няма, макар че съм с над 440 прпграми, без да правя заводски  ?
Цитирай

След горецитираните проблеми реших да направя ресет и греда.
При регистрацията ми забива на проверка за актуализации. Сменях мрежите от Wi Fi на 4G и нищо
Цитирай

Някой да имам проблем с Motion Launch gestures след ъпдейта... при мен неработи.

HTC U12+
Цитирай

И при мен не работи. Принципно не ги ползвам тези жестове, но сега пуснах двойното почукване и работеше, при повторен опит вече не светкаше екрана.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Sevar
Цитирай

При мен двойното почукване работи Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • Sevar
Цитирай

При мен двойното почукнане работи, жеста със събуждането не работи, не ми работи микрофона за разговори когато съм на видеоразговор (отсрещната страна супер слабо ме чуват) -при някои от вас наблюдава ли се такъв проблем?

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на saw888 за това мнение:
  • Sevar
Цитирай

А ползвате ли някаква защита на екрана, парола, пръстов....? Ако светна екрана с пауър бутона и го почукна, тогава изгасва, но не се събужда.
Цитирай

Пръстов/парола

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Цитирай

Бъгава работа. Аз правих хард ресет, защото нещо ми се струваше, че лагваше в менютата и може да се е бъгнало. Лага не се оправи, а и батерията сега ми държи по-малко.
Цитирай

Хахх каква ирония от хтц, пая се оказа с изтекъл срок на годност, ще прасна за всеки случай един хард ресет да видя дали ще се оправи микрофона.
Има ли опция за връщане до андроид 8 или гугъл последваха епъл по пътя с ъпдейтите ...

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Цитирай

Нямам идея, и аз предпочитам 8-цата. Трябва да се види в xda, само да не се окаже, че е по-лесно да си построиш машина на времето и да не ъпдейтваш.
Цитирай

Ще се чакат фиксове.Не им останаха устройства за подръжка на хтц, но и кадърни девове ...
Проблема с микрофона май също ще се окаже бъг -коментирано е из хда, също и варянта за връщане към 8.

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Цитирай

Случайно забелязах, че камерата работи непрекъснато на заден фон. Направих отново ресет, но продължаваше да си точи батерия, и работа във фона в часове точно толкова часове след ресета. Последва нов ресет, но промяна няма.
Не знам някакъв бъг ли е, или има нещо гнило.
При вас кал е положението? Въпросното явление го наблюдавам в настройки->приложения->камера->разширени->батерия.
Цитирай

При мен изглежда нормално ... Или бъркам нещо[Изображение: b78a9830440eaefeb4bf541d56c28b5a.jpg]

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Цитирай

Така би следвало да бъде. При мен показва работа на заден фон 20 часа, когато съм го изключил от зарядното. Сега пак направих ресет и го ще следя.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)