Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Ако някой е слагал бетата на 10-та версия моля да сподели как се държи камерата с нея.
Цитирай
Аксесоари
#2

Едва ли ще са оправили камерата,железен тел.но с лоша камера.моя отива при малкия аз купува друг
Цитирай
#3

(2018-09-13, 19:12:17)go6071 написа:  Едва ли ще са оправили камерата,железен тел.но с лоша камера.моя отива при малкия аз купува друг

И аз така! Smile
Цитирай
#4

Трябва човек да си поиграе и да се научи, къде и какво съществува за този телефон.
Софтуера на вградената камера е ужасен и няма да бъде подобрен. Умишлено.
Но правилното инсталиране на Гугъл Кам вече правят снимките идеални.

JiaYu G3S -> Xiaomi Redmi Note 2 -> Xiaomi Redmi 4 Prime -> Essential Ph-1
Цитирай
#5

(2018-09-16, 11:15:37)Тадж написа:  Трябва човек да си поиграе и да се научи, къде и какво съществува за този телефон.
Софтуера на вградената камера е ужасен и няма да бъде подобрен. Умишлено.
Но правилното инсталиране на Гугъл Кам вече правят снимките идеални.

Дай линк към тема , за правилното инсталиране на гугъл камера .
Цитирай
#6

Имам истариран gcam и 2api root и всичко останало не съм очарован
Цитирай
#7

(2018-09-16, 12:26:52)go6071 написа:  Имам истариран gcam  и 2api root и  всичко останало не съм очарован

От кое не сте очарован и спрямо кой друг смартфон правите сравнение?

(2018-09-16, 12:01:44)madjo79 написа:  Дай линк към тема , за правилното инсталиране на гугъл камера .

За правилно инсталиране е нужно смартфона да е рутнат, Camera2appi отключено + Gcam инсталиран за съответната версия на Андроида и после играчка с настройките.

П.п: до колкото ми е известно - имате ли рут, ОТА ъпдейтите мисля, че спират. Аз отдавна съм на девелоперска версия и за мен това не е проблем.

JiaYu G3S -> Xiaomi Redmi Note 2 -> Xiaomi Redmi 4 Prime -> Essential Ph-1
Цитирай
#8

(2018-09-16, 12:53:13)Тадж написа:  От кое не сте очарован и спрямо кой друг смартфон правите сравнение?


За правилно инсталиране е нужно смартфона да е рутнат, Camera2appi отключено + Gcam инсталиран за съответната версия на Андроида и после играчка с настройките.

П.п: до колкото ми е известно - имате ли рут, ОТА ъпдейтите мисля, че спират. Аз отдавна съм на девелоперска версия и за мен това не е проблем.
За да те питам , значи съм руутнат , дай линк да видя , кое как , защото на андроид 6 с MIUI9 GLOBAL STABLE , пробвам какво ли не , и не ми се получава .

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2018-09-16, 13:02:34)madjo79 написа:  За да те питам , значи съм руутнат , дай линк да видя , кое как , защото на андроид 6 с MIUI9 GLOBAL STABLE  , пробвам какво ли не , и не ми се получава .

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Телефона е Redmi 4/4a/4x/4 pro?
Какво точно правите и кое точно не се получава??

JiaYu G3S -> Xiaomi Redmi Note 2 -> Xiaomi Redmi 4 Prime -> Essential Ph-1
Цитирай
#10

Изтеглих някакъв камера пач модул за маджиск , инсталирах пача през маджиск , рестартирай , после сложих MGC_3.2.045 ,инсталира се , отварям приложението , от там ми изписва да плъзна пръст по екрана от дясно наляво , и греда , изкарва грешка в камерата.

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

(2018-09-16, 13:11:51)madjo79 написа:  Изтеглих някакъв камера пач модул за маджиск , инсталирах пача през маджиск , рестартирай , после сложих MGC_3.2.045 ,инсталира се , отварям приложението , от там ми изписва да плъзна пръст по екрана от дясно наляво , и греда , изкарва грешка в камерата.

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

В самия Magisk има Camera2appi в секция  Download, от 3 седмици го ползвам от там, а до преди това ползвах един .zip файл, който инсталвах през twrp.

Камера-пач-модул, като име ми говори, че това е втория модул, който инсталвам през twrp, за да ми работи вградената камера след инсталацията на Camera2appi, защоо след това не работи.

Иначе версията е същата.
Откъде си теглил този пач? Аз ползвам от 4пда.ру форума секцията с Андроид 6.0.1

JiaYu G3S -> Xiaomi Redmi Note 2 -> Xiaomi Redmi 4 Prime -> Essential Ph-1
Цитирай
#12

(2018-09-16, 13:19:48)Тадж написа:  В самия Magisk има Camera2appi в секция  Download, от 3 седмици го ползвам от там, а до преди това ползвах един .zip файл, който инсталвах през twrp.

Камера-пач-модул, като име ми говори, че това е втория модул, който инсталвам през twrp, за да ми работи вградената камера след инсталацията на Camera2appi, защоо след това не работи.

Иначе версията е същата.
Откъде си теглил този пач? Аз ползвам от 4пда.ру форума секцията с Андроид 6.0.1
От някакъв сайт , да поиграх си малко , подкарах Гугъл камера , обаче не работи видеото на Гугъл камера , а вграденото приложение на камерата от стоковия ром , дава грешка и не стартира , някакви идеи ?

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

С редму 4х сам от както го имам винаги е с руут и си има ъпдеити винаги на посл версия съм имам истарирани 4 gcam и на някой не работи видеото не се притеснявай.стоковата спира да работи при исталиран 2api от мажика.слажи 5.1.018 незнам как се дават линкове.няма значение откъде слагаш 2api дали през рек.или през мажика стоковата спира
Цитирай
#14

(2018-09-16, 13:44:19)go6071 написа:  С редму 4х сам от както го имам винаги е с руут и си има ъпдеити винаги на посл версия съм имам истарирани 4 gcam и на някой не работи видеото не се притеснявай.стоковата спира да работи при   исталиран  2api от мажика.слажи  5.1.018 незнам как се дават линкове.няма значение откъде слагаш 2api дали през рек.или през мажика стоковата спира

Е, извинявай приятелю, ама как очакваш да си доволен от 2рия най-евтин смартфон на компанията.
На моята приятелка й го взех, че не е претенциозна, а иска да е с голяма батерия, версия 3/32 черен ми излезна 190лв.
Вградената камера е отврат :-( то няма какво да й се подобрява.

JiaYu G3S -> Xiaomi Redmi Note 2 -> Xiaomi Redmi 4 Prime -> Essential Ph-1
Цитирай
#15

Да верно е освен камерата.другото е ок.няма лак,батерия.има на този тел. Sony сензор но е за  Индийския пазар той прави малко по добри снимки.ще се разделям с него.върши ми перфекна работа,само заради камерата.гледам от него на тв -то.подобриха игрите.ноте5 е телефона
Цитирай
#16

Моделчетата (Редми4 прайм и редми 4Х ) за парите си , смятам нямат аналог в този ценови клас , но това е друга тема . Иначе за редми 4 прайм , бях с ЕУ версията на МИУИ 10 , разлика в камерата не виждам , обаче се получи друг проблем при мен , не можеше да се инсталира IGO, и се наложи да се върна на глобална стабилна МИУИ 9 , след крачката назад всичко е ОК !
Цитирай
#17

Подобрение на камерата ще е най-добре, ако си смениш телефона! Точно това мисля да направя аз, но за сега нищо не ме грабва.
Цитирай
#18

График за обновяване до MIUI 10

https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...94431.html
Цитирай
#19

Какво повече, в сравнение със сега се очаква да имаме, когато ъпнем до 10-ката?
Цитирай
#20

До тук което забелязвам в miui 10 : подобрена консумация на рам и батерия,визуални промени.Това с 8.9.20 глобал бета.
[-] 1 потребител изказва благодарност на retyrn за това мнение:
  • dobs7z
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)