Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sygic GPS Navigation & Maps - дискусия и помощ
#1

[Изображение: aQ8aICCXbgs46WfBvKnxszthvDqWz4ZnOGUTlScF...vPSbaTsBVE]


Тема за обсъждане, съвети и помощ за навигация Sygic и всички нейни версии и производни.

Приканваме да се спазват правилата на форума и да не се публикуват линкове към пиратски/незаконен софтуер.
[-] 3 потребители изказват благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • kakavanko, sosser, tozarat
Цитирай
Аксесоари
#2

Винаги можете да ми пишете в Телеграм за актуалната версия. Wink

#TeamPixel
[-] 5 потребители изказват благодарност на kumbeto за това мнение:
  • Angel1999, Be6i4, bob17, rado__8, sosser
Цитирай
#3

(2018-09-23, 20:01:43)kumbeto написа:  Винаги можете да ми пишете в Телеграм за актуалната версия. Wink

Можеш да направиш чат в телеграм или канал и само да пускаш новите версии там. Който иска ще се абонира.
Аз лично имам платен sygic вече от доста години и нямам грижи.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Абе то не е проблема да го купиш. Ама купиш ли Sygic ще дойде с карти на Телеатлас, а те просто не стават за България, примери бол няма да ги изброявам. Когато картите на Телеатлас се подобрят на нивото на Here или Sygic направят възможна смяната легално на картите бих си купил програмата, още повече, че се връзва за акаунта и е доживот.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#5

Силно казно е, че не стават.
Цитирай
#6

(2018-09-26, 16:50:40)PGM_01 написа:  Силно казно е, че не стават.

Преди половин година пробвах картите на телеатлас да видя има ли някаква промяна . Търсих улица в Бургас. Програмата намери 2-3 улици в съседните села на Бургас, но улицата в града не намери, а я имаше на картата улицата и беше в центъра на Бургас. Оттогава не ми се занимава с такива мазохистични експерименти и си карам с Here.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#7

(2018-09-26, 19:13:43)saint056a написа:  Преди половин година пробвах картите на телеатлас да видя има ли някаква промяна . Търсих улица в Бургас. Програмата намери 2-3 улици в съседните села на Бургас, но улицата в града не намери, а я имаше на картата улицата и беше в центъра на Бургас. Оттогава не ми се занимава с такива мазохистични експерименти и си карам с Here.
Сега всеки има интернет.Аз ползвам безплатните на Sygic  с ТомТом.Намирам адреса с Google Maps.Споделям го с Maps2Geo  с която Sygic  искам/безплатна - има трафик или кракнатата-няма трафик/ и всичко е окей.
Цитирай
#8

Аз Sygic преди 2 месеца го пробвах за 4 дни (trial-а, за което е предназначен) и наистина преди това не я бях ползвал - за 4 дни ме впечатли и си я купих за 12 евро доживотен без трафик (не , че ми е за 2-те евро, но не ми е нужна опцията). Досега го ползвам без запънки.
TomTom съм ползвал с 12 лв. лиценз за месец, пак без проблем. Нямало е нещо да не намери.

Проблеми съм имал само с Google Maps, най-смотаните маршрути, с най-голямо заобикаляне и някак трудно се и ориентирам с нея. За пешеходна пък да не говорим, тотал щета. За мен Maps си остават най-добрите карти, но карти, не навигация. Навигация - Sygic доживотен или TomTom, но цената там е на година на абонаментен принцип.

Пробвал съм Navigon преди време и останах с отвратителни впечатления, особено от интерфейса. Беше с безплатен лиценз от Amazon на промоция, като я изтеглих и пробвах разбрах защо е на промоция, това нещо и промоция не заслужава, ама адски гаден интерфейс, картата не може да се explore-ва свободно, всичко е някак бавно и смотано, опциите бедни, картата самата - дървена и неподробна, изобщо нищо общо с рекламните картинки. И то в Германия. Па представям си тук как ще е.

И останах на Sygic.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • keralain
Цитирай
#9

Има нов Sygic PC maps DOWNLOADER - HERE 2018.06 EU

Samsung S23 Ultra 
[-] 3 потребители изказват благодарност на iliano9885 за това мнение:
  • Be6i4, ctoyan6, lexterr
Цитирай
#10

Мисля, че няма да е проблем все пак да споделяме за проблеми /та нали това пише в логото на сайта/ с навигацията и как да ги разрешаваме. В това няма нищо нередно... аз например имам проблем с новите карти на NT, не тръгват на по-стари версии. До сега не съм имал никакви проблеми..... тегля - копирам - поставям и ползвам, но сега не искат да тръгват. Надявам се на коментари.
Цитирай
#11

(2018-10-21, 09:55:13)for_you_bg написа:  Мисля, че няма да е проблем все пак да споделяме за проблеми /та нали това пише в логото на сайта/ с навигацията и как да ги разрешаваме. В това няма нищо нередно... аз например имам проблем с новите карти на NT, не тръгват на по-стари версии. До сега не съм имал никакви проблеми..... тегля - копирам - поставям и ползвам, но сега не искат да тръгват. Надявам се на коментари.
Колега за да се разисква по въпроса е нужна информация.Тук не сме екстрасенси да отгатнем 1. С коя версия на програмата  си? 2.На какво устроиство? 3.Каква е версията на Андроида? . А в предния пост в downloadera /като го намериш и отвориш/  са описани кои карти с кои програми работят.
Цитирай
#12

Работещ трафик на Sygic ! Инсталирайте си някой от тези:

https://play.google.com/store/apps/detai...ponia.bor3

https://play.google.com/store/apps/detai...nemaps.gps

Те са на Sygic. След като ги инсталирате вземете от инсталационната папка на програмите/те се намират в Android/data/ .......... / . Аndroid / settings2.dat) .Файла settings2.dat и заменете същия файл в com.sygic.aura/files/Android . Ще имате трафик и в другите версии. В content.info трябва да имате ​[PRODUCT: Traffic]
traffic=yes
[-] 6 потребители изказват благодарност на alexkara за това мнение:
  • Compare, gorila, hrissim, Monipeev, saint056a, sapiora
Цитирай
#13

Платена Sygic, дава че е актуална само за даденото устройство..,значи че след 2-3 години като си сменя телефона, ще трябва да си я платя наново..Wink Браво, много умно..Wink

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#14

Това не може да е вярно.Моята работи вече на трето устройство.Отделно понеже имам няколко лиценза,единия го продадох на напълно непознат.Ами работи си и на неговия телефон,даже знам че после го беше сменял и нямаше проблеми.
[-] 2 потребители изказват благодарност на JuliusCaesar за това мнение:
  • gorila, scorceni
Цитирай
#15

Здраявейте, да ви попитам дали някой има сборка за камерите за България. и в коя папка се слагаха

HTC s620 Dash > HTC Hero > Galaxy S3 > Galaxy S5 > Xiaomi Redmi 5 Pro
Цитирай
#16

Аз си платих за доживотен лиценз плюс трафик за 12 паунда и съм много доволен от навигацията. Картата за Англия е много подробна и всичко ми намира, а и трафика си работи перфектно. И камерите ги има.

Sony Xperia XZ2
Цитирай
#17

За западна европа е идеална, проблема е, че ТомТом картите за България са ужас. Търсенето на имена на улици е неадекватно и т.н. Затова тази програма единствено работи добре на Here карти, които пък ги дават за Sygic truck.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#18

На фона на все повечето безплатни карти, както и постоянното им подобряване - Sygic-а непрекъснато свалят цените. Цената на "Europe Lifetime Premium" вече е под 20 лв. Ако някой се е колебаел досега и е чакал тази психологическа граница - може да атакува. Обявената "промоция" е до 4 декември, но едва ли ще е последната на тази цена.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай
#19

(2018-11-07, 22:53:47)simonb написа:  Платена Sygic, дава че е актуална само за даденото устройство..,значи че след 2-3 години като си сменя телефона, ще трябва да си я платя наново..Wink Браво, много умно.
Платената Сиджик я ползвам на трети пореден телефон,и на работния ми който е със същия акаунт. 
Цитирай
#20

Няма значение на какво у-во и не е задължителна дори регистрацията. Пазите си само ключа, пратен на имейл, т.е. пазите си този имейл. Един ключ е до три у-ва. Това е всичко. Sygic е перфектна, единствено от POI се иска повече, но... бели кахъри.

Не е обвързана с акаунт в самия Sygic, нито в Google Play. Тя се купува с дебитна/кредитна карта, а не с плащане през Play. Само ключа си пазите.
Цитирай
#21

Sygic е много далече от перфектна. Ама толкова много че явно не знаеш за какво говориш. Оправиха повечето проблеми със стабилност, свързване със сателити, изчисление на маршрут. Евентуално. Но най прост пример какъв проблем има сега - има проблем с телефони с моч, тоест не се изобразява правилно. Нито в портрет, нито в лендскейп. Дори това с до три устройства? Ти сериозно ли? Някои хора сменят на 6 месеца. Тоест след година и половина нямаш суджук?

Sent from my LM-G710
Цитирай
#22

имаш бе,как да нямаш.Само въвеждаш кода дето ти е пратен на мейла.Това е доживотна активация.
Цитирай
#23

На всички устройства? Какво означава до 3 устройства? 3 едновременно активирани, 3 поредни вкарвания на кода в 3 различни устройства?.... Дори 10 лева да я направят, не е лошо да се обясни това който знае за какво става въпрос.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#24

Имам Sygic закупен преди вече станаха 4-5 години. На всеки телефон се инсталира без проблем с кода от email. 
Повече от 2 устройства едновременно не съм използвал. Може и да има ограничение за 3, но не мисля че е проблем. Даже си е много резонно.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#25

Някой знае ли как се оправя проблема с пощенските кодове в Англия ? Преди водеше точно на адреса както е google maps, сега дава отклонения на всеки с по 1км+...

Samsung Galaxy S7 SM-G930F Black ONYX 32GB ( Oreo 8.0  ) + 32GB Samsung PRO microSD Class 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)