Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преглед известия на заключен екран?
#1

Имам следното питане:

Като човек, ползвал до сега iphone 6 съм свикнал след като цъкна копчето за а отключване на екрана той само да светне и да ми покаже известията, а ако реша да ги чета или отключа телефона да слайдна или използвам скенера за отпечатък. не

Та, има ли тук вариант да си отключа екрана, да си видя известията и ако реша да слайдна и отключа с лице?
Цитирай
Аксесоари
#2

Lockscreen & passwors - advanced settings - on the lock screen - и се избира едно от трите. Дали работи обаче е съвсем друга тема на разговор Smile
Цитирай
#3

Ако си включил лицевото разпознаване няма как да стане, защото щом натиснеш бутона веднага те сканира и отключва. Вариант е да го ползваш само с пръстов отпечатък натискаш бутона четеш и щом искаш да отключиш слагаш пръста. Може и да греша и при поко да е различно все пак.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#4

При мейта може като се активира отключване с плъзгане след разпознаване. Дефакто е същото.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

(2018-09-18, 00:09:51)dkw7 написа:  Имам следното питане:

Като човек, ползвал до сега iphone 6 съм свикнал след като цъкна копчето за а отключване на екрана той само да светне и да ми покаже известията, а ако реша да ги чета или отключа телефона да слайдна или използвам скенера за отпечатък. не

Та, има ли тук вариант да си отключа екрана, да си видя известията и ако реша да слайдна и отключа с лице?
Мисля, че трябва да поясниш какво точно не се случва при теб.
Ако не ти се показват известията @suffer е посочил пътя. А ако имаш предвид, че телефона ти се отключва веднага след като те разпознае заради лицевото разпознаване, вариантите са 2:
- не гледаш директно в телефона.
- спираш лицевото разпознаване.
Цитирай
#6

При мен има опция след като се разпознае лицето, да седи на заключения екран докато не слайднеш на някъде или не минат 5 секунди и пак се заключва. Така че това е същото, трябва и при вас да има подобна опция

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#7

То и тук я има опцията ама не работи още. Беше ми сработила веднъж като бях активирал заключване с парола, но не помня вече на кой ром, а и побързах да я изключа, защото предпочитам бързо отключване, без излишни движения.
Цитирай
#8

И аз имам подобен въпрос. Когато светне екрана на заключен такъв не ми показва известията, след като го отключа с лицево разпознаване или часа отново не ги показва като иконки при веждата горе и трябва да слайдна за да ги видя чак тогава. Има ли опция да се виждат като иконки, или заради веждата няма такава опция.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#9

Пробвай така[Изображение: 571ca3965b2759043880552fd901ebb5.jpg]

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)