Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 актуализации

(2019-06-06, 01:10:39)Wreckless написа:  Има официално изявление, че ъпдейтите на Покото вече няма да са толкова редовни и ще са по-скоро за бъг фиксове. Следващия ъпдейт се очаква да е края на юни/началото на юли.

Те никога не са били редовни - от ноември са точно два. Цифром - 2. И всеки е по-зле от предишния. Като още първия си беше пълен с бъгове, но поне батерията се държеше нормално.
Следващия ми телефон със сигурност няма да е Xiaomi.
Цитирай
Аксесоари

На бета ъпдейта е всяка седмица. Ако можеш брой ги.
Цитирай

(2019-06-09, 14:05:14)anatol06 написа:  На бета ъпдейта е всяка седмица. Ако можеш брой ги.

Това изобщо не ме интересува. И там нещата са плачевни, доколкото чета. Може и друга OS да си сложа и какво ли не. Само че, така ще загубя време, струващо два-три флагмана от по 2000 лева. Та по-добре да си купя един.
Цитирай

(2019-06-09, 14:33:35)marincho написа:  Това изобщо не ме интересува. И там нещата са плачевни, доколкото чета. Може и друга OS да си сложа и какво ли не. Само че, така ще загубя време, струващо два-три флагмана от по 2000 лева. Та по-добре да си купя един.
Има много къстъм ромове които според мене са на ниво и не е много трудно да преминеш

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

Сигурно - ако се интересуваш и занимаваш с това не от днес. Съответно времето вече е изгубено, за да ти е лесно сега.
Аз не смятам да губя своето, тепърва започвайки. Последните години дори и повечето ентусиасти, които бяха луди по Xiaomi идеята се отказаха от постоянната борба с ромовете им. И искат глобал стейбъл, и всичко да работи out of the box. Повечето порастнаха и/или имат и други неща за вършене.
Цитирай

(2019-06-09, 17:15:18)marincho написа:  Сигурно - ако се интересуваш и занимаваш с това не от днес. Съответно времето вече е изгубено, за да ти е лесно сега.
Аз не смятам да губя своето, тепърва започвайки. Последните години дори и повечето ентусиасти, които бяха луди по Xiaomi идеята се отказаха от постоянната борба с ромовете им. И искат глобал стейбъл, и всичко да работи out of the box. Повечето порастнаха и/или имат и други неща за вършене.
Вм реално отключване на буутлоудъра 10 мин ,флашване на РОМ 5 минути за време да не се жалвам ама бачкам 12 часови... В крайна сметка покото се води бюджетен така че каквото плащаш това получаваш Smile

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

(2019-06-09, 17:24:14)niteone написа:  Вм реално отключване на буутлоудъра 10 мин ,флашване на РОМ 5 минути за време да не се жалвам ама бачкам 12 часови... В крайна сметка покото се води бюджетен така че каквото плащаш това получаваш Smile

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk
Реално са няколко месеца. Времето за намиране на материали описващи стъпките за отключване на bootloader - а? Изтеглянето на необходимите програми? Времето за намиране и тестване на сготвените ромове, за да можеш накрая да имаш твоя оценка кой точно ти допада и защо?

А човека си каза че няма време и нерви да се занимава с това.

Извинявам се за спама.

Приятен ден и успешна седмица на всички!

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на shrike_avatar за това мнение:
  • marincho
Цитирай

(2019-06-10, 08:10:43)shrike_avatar написа:  Реално са няколко месеца. Времето за намиране на материали описващи стъпките за отключване на bootloader - а? Изтеглянето на необходимите програми? Времето за намиране и тестване на сготвените ромове, за да можеш накрая да имаш твоя оценка кой точно ти допада и защо?

А човека си каза че няма време и нерви да се занимава с това.

Извинявам се за спама.

Приятен ден и успешна седмица на всички!

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Реално при добро желание бих помогнал на всеки и бих обяснил кое как за РОМ вече съм ги пробвал повечето,kernel-и също.Чак пък месеци..

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
[-] 1 потребител изказва благодарност на niteone за това мнение:
  • marincho
Цитирай

(2019-05-25, 11:22:17)JuniJem написа:  Последната бета нещо тъча не ми харесва ... като играя пъпг след 20 мин загрява телефона и почва да си мести човека на където иска ... иначе батерията си държи по добре от старите бети версии... гледам в с.ми.сом форума има бая оплаквания с тъча и някои дават съвети да минаваме на пиксел ром там нямяло лаг нямало проблем с тъча

Като загрее тъча става нечувствителен. Явно е някакъв бъг.
Цитирай

Незнам да ли е бъг но проблем голям ... снощи пак като цъках на пъп г като загря телефона почна сам да стреля ... натискам да върви напред то хем върви хем стреля просто като загрее тоз дисплей става му нещо... на бета версия съм... дано скоро да го опраят ама...
Цитирай

На покото спират всички бета актуализации. Даже и на xiaomi.eu
Цитирай

А защо ги спират пишат ли
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97256
Цитирай

[Изображение: 481738dd39b8b72ea01f423f42f03a77.jpg]

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Минаваме всички на стейбъл. Няма не искам.
Цитирай

Ехото при разговор не е оправено, лошо!

Pocophone f1
Цитирай

Нотификациите горе вляво нагласили ли са ги най-накрая?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай

(2019-06-15, 11:50:14)pavlin0 написа:  Ехото при разговор не е оправено, лошо!
А има ли ром при който да ги няма?

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес[Изображение: 2724e0686b69df583a8fb6904c02e37d.jpg][Изображение: cb0812704d57484986355f1200fde43b.jpg][Изображение: a32ef3b9ea5075ad6a19dbd32b11e458.jpg][Изображение: 1afecfc41b0c948cf087cf3f9a03b48e.jpg]

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

Ако мина от бета на стейбъл ще ми се изтрият ли всички лични данни от телефона и настройките?

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай

Някой изтегли ли последния ъпдейт? Впечатления ?
Цитирай

(2019-06-15, 16:49:00)МартинГенев написа:  Някой изтегли ли последния ъпдейт? Впечатления ?
Нищо впечатляващо. Нотификациите още не са оправени.
Дано поне батерията да са закрепили

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай

Май батерията е по-добре с новия ъпдейт.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-06-15, 15:02:25)milfox написа:  Ако мина от бета на стейбъл ще ми се изтрият ли всички лични данни от телефона и настройките?

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Да, ще се изтрият. Но защо искаш да минаваш на стабилен? В един момент, когато спрат бетата всички, които сме на глобален бета ще ни дойде като ъпдейт направо стабилния и мисля, че тогава нищо няма да се изтрие.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

В последната бета 9.6.13 има автоматизирани задачи в батерия и производителност > оптимизиране на батерията. Не знам преди дали го е имало, вчера след ъпдейта го видях.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)