Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пълна миграция между Xiaomi устройства.
#1

Предстои ми смяна на сегашния Redmi Note 5 с Poco F1. Въпросът ми е, има ли начин за пълно прехвърляне на всички данни от настоящия апарат към Poco, по възможност с всички приложения, техните данни, настройки на системата, персонализация и т.н.?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

За приложения,сайтове и т.н. чрез акаунтите на Mi и Google.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Mi mover:
Settings - additional settings - mi mover.
И двата трябва да го имат
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Гeoрги
Цитирай
#4

Mi mover абсолютно всичко ли трансферира? Все едно е бекъп на същото устройство...
Цитирай
#5

Докато ги имаш двете устройства едно до друго можеш да тестваш.
Последно гледах от ми 4 на редми ноте 3 и нямаше грижи
Цитирай
#6

Пробвах го днес, получи се за повечето системни приложения и настройки, но само с приложенията даде грешка "525 елемента не бяха изпратени", общо всички приложения са малко над 600, една малка част от тях е успешно прехвърлена. Каква може да е причината за това и каква е възможната корекция? Предаващият телефон е Redmi Note 5, а приемащия Pocophone F1.
Цитирай
#7

следващото, което може да се опита е Локален бекъп, но 600 е прекалено много.
Имам 249 приложения заедно със системните, 83 показва по подразбиране в installed apps, a реално съм с 39 допълнително инсталирани.

Settings - Additional settings - Backup & Reset - Local Backup (тук ще иска паролата или Фигурата, с която си защитавате телефона) - След това се натиска бутона Backup и се избира какво ще се запазва.
След това се закача телефона към компютър и се вади папката от MIUI/Backups - поставя се в новия и от същото меню трябва да има опция Restore

Вариант е с Mi Mover да се опита пак прехвърляне като не се отмятат вече пренесените приложения, или прехвърлянето да става на части
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Victormihov, Гeoрги
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)