Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между poco f1 и Mi 8
#1

Здравейте колеги, предстои ми покупка на телефон и се чудя много между Mi8 и Pocophone.
Като ще бъде закупен от али експрес, където разликата в цената е около 100лв. Нуждая се от малко съвети или ако имате предложение за друг подобен телефон на подобна цена е добре дошло.

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Който и да избереш си е добър.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Аз бих избрал Покото, заради батерията, водното охлаждане и по-доброто съотношение цена/качество.
Пластмасовия корпус е плюс, а не минус.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

(2018-10-12, 06:33:48)Victormihov написа:  Аз бих избрал Покото, заради батерията, водното охлаждане и по-доброто съотношение цена/качество.
Пластмасовия корпус е плюс, а не минус.

Благодаря за отговора момчета, а мислите ли че има друг телефон около тази цена който може да се съревновава изобщо с Покото Smile
Цитирай
#5

(2018-10-12, 13:36:09)Apollo 11 написа:  Благодаря за отговора момчета, а мислите ли че има друг телефон около тази цена който може да се съревновава изобщо с Покото Smile
Няма,следващите вече са 800-1000
Аз също си взех поко но още не съм отворил кутията,трябваше да е подарък,но май ще си е за мен.
Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Ако държиш на NFC и 4,5G избора задължително е Mi8... Ако не - което и да избереш едва ли ще сгрешиш...
Цитирай
#7

(2018-10-12, 13:46:03)tzvetann написа:  Ако държиш на NFC и 4,5G избора задължително е Mi8... Ако не - което и да избереш едва ли ще сгрешиш...

Все още съм с верния P9 Lite, Който има NFC и никога не съм го ползвал  Big Grin Big Grin
Цитирай
#8

Въпроса е не ДАЛИ го имаш и не го ползваш, а дали ще ГО ползваш.
Аз го ползвам всеки ден за разплащания на ПОС
[-] 1 потребител изказва благодарност на hgeorgiev за това мнение:
  • tzvetann
Цитирай
#9

(2018-10-12, 13:36:09)Apollo 11 написа:  Благодаря за отговора момчета, а мислите ли че има друг телефон около тази цена който може да се съревновава изобщо с Покото Smile
Snapdragon 845
6GB ram
4000mah батерия
6.2 инча екран
Стерео говорители
Двойна камера
Type-C
Fm radio
Лицево разпознаване
Liquid cooling
3.5mm жак

Всичко това за 550лв? Освен Покото който го предлага, надали ще го намериш в друг телефон дори и за 800лв който има всички тези неща.
Телефона е направен с цел да накара всички алчни фирми да спрат да лъжат и да доят клиентите си....показва как може с ниска цена да имаш последни характеристики.

Съветвам да му изгледаш премиера, всичко е обяснено, дълго е, но е интересно.
https://www.youtube.com/watch?v=XQ-GpIfmDR0

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn, tynata2
Цитирай
#10

"The killer of the flagship killer" Smile
Цитирай
#11

Ако го бяха направили метален , и цена 1500лв и Айфон феновете щяха да го купят Smile

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Аз гледах клипчето до половината, хареса ми това, че не спестяват инфо за модела на сензорите използвани в телефона. Обаче презентация за заснемане на видео нямаше май. И така като проверих курса на BGN спрямо Индийската рубла към днешна дата, излиза, че индийците ще си купят базовата версия за 459 лв. с отстъпка от банката. А тука в BG-то всичко трупа отгоре, цена под 600-700 лв, рядко срещам.
Цитирай
#13

Нормално за у нас,трябва малко време да мине за да падне.А и то реално тази цена си екстра като погледнем другите марки за тези пари какво предлагат.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Като станем милярд и двеста милиона като индийците предполагам и тула ще направят цена

Samsung S23+
Цитирай
#15

(2018-10-14, 17:17:03)donscot написа:  Индийската рубла

Tooth
[-] 2 потребители изказват благодарност на solo5 за това мнение:
  • donscot, Victormihov
Цитирай
#16

Хахаха, ей, гайс, верно ли съм я оплескал така, да е жив и здрав другарят Путин, за него съм си мислел като съм писал. За онези които не схванаха майтапа, рупия е валутата.
Цитирай
#17

Другаря Рупин.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)