Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI MIX 3- представен на 25-ти октомври 2018
#26

[Изображение: gsmarena_002.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#27

Доста добра камера се очертава да има.
Цитирай
#28

Те така снимат всичките, преди да си ги купиш
После особено при китайските пропадането е голямо
Цитирай
#29

Представянето започва днес в 9.00 сутринта българско време. Ето стрийм, където може да гледате на живо :



[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Be6i4, milss
Цитирай
#30

Официално. На пръв поглед изглежда доста добре за цената особено щом ще идва с безжично зарядно в кутията. Но ме съмнява близките 6 месеца да се появи в България, ако въобще се появи официално.

https://pocketnow.com/xiaomi-mi-mix-3-announcement

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#31

Много добре като цяло. Новия модел моментално оглави класацията на GSM Arena за дневни импресии, показвайки големия интерес на потребителите. Не мога да не отбележа и  чудесното безжично зарядно с 10 W мощност, както и предпазния калъф, включени безплатно в комплекта. За сравнение при Мате 20 про, който струва доста повече, Huawei не пожелаха дори и един предпазен калъф да сложат...

IPS екрана е заменен с AMOLED, въведен е специален нощен режим за снимките, сензорите на камерите са Sony:
  • 12MP rear camera with 26mm wide-angle lens, 1/2.6″ Sony IMX363 sensor, f/1.8 aperture, 1.4µm pixel size, dual LED flash, 4-axis OIS, Optical zoom, 4K video recording, 960 fps slo-mo recording, secondary 12MP rear camera with Samsung S5K3M3+ sensor, 1.0 µm pixel size, f/2.4 aperture, 2X zoom
  • 24MP front-facing camera with Super Pixel low-light tech, secondary 2MP DOF camera, customized high CRI selfie light



[Изображение: 143923crdszgbbb824pbo7-jpg-thumb.jpg]


[Изображение: 143936sy7jjm0rkvk0u4jy-jpg-thumb.jpg]
[Изображение: 143358vv6d3t76ylyyd6qt-jpg-thumb.jpg]
[Изображение: 142219o199gsknnvkv49vv-jpg-thumb.jpg]



Базовата версия 6+128 ГБ ще струва 475 долара ( 800 лв),  8+128 ще бъде 520 долара ( 880 лв),  8+256 ГБ- 575 долара ( 970 лв).


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#32

Пределно ясно е че дори и да внесат официално модела в България цените тук няма да са такива..
Най- реалистично е да са такива но в евро, което пак е доста добре. Честно казано ако не бях взел Galaxy s9+, Mix mix 3 определено щеше да ми е единствения избор., въпреки че разполага с по-малко екстри в някои неща като липса на QHD екран, вероятна липса на стерео говорители.

Притеснява ме доста малката батерия за 6.4 екран 3200Mah

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#33

В класацията на DXO mark  Xiaomi  MI MIX 3 застава рамо до рамо с Ноте 9- и двата модела имат общ резултат от 103 точки! Без съмнение страхотен резултат за MIX 3! Детайлното ревю е тук- https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-mix-3-camera-review/



[Изображение: mi-mix-3-dxomark-detailed.png]


Цитирай
#34

Като гледам долната рамка на реалните снимки е доста голяма
https://www.instagram.com/p/BpWk7dqAqzI/...wb2630y7j5

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#35

Доста подробен ънбоксинг.

Цитирай
#36

Приятен кифлофон, в ранния следобед мацките ще потракват с маникюр по него или ще си играят със слайдъра, докато чакат да се дозареди.

Май са го мислили за младите градски китайци, дето не можеш да разбереш мъже ли са, жени ли са... На мен не ми е ясна таргет групата на този телефон. Заради едната гъзария са жертвали батерия, явно има защо да идва с безжично зарядно. Слагаш едно велкро и говориш докато се зарежда. Big Grin

Cognosce te ipsum!
[-] 2 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • joring, TNTKZ
Цитирай
#37

(2018-10-25, 11:40:05)milenvn написа:  8+128 ще бъде 520 долара

Тази цена на едро ли е ? Под 600 долара на дребно не се намира.
Цитирай
#38

Таргет групата е ясна - за всички, който искат хубав телефон, безрамков и без ноч. Щото ако се огледаш няма още друг такъв.
И аз ще съм част тази група.

На мен слайда не ми е нужен за нищо-нито за селфи, нито за лицево отключване, но. Много ми е интерсно, като е в калъф какще се ползва?
Този калъф само задната плъзваща се част ли ще покрива?

Edit: Да изрязен е кейса в долнта част, не по-различно от доста други
Слайдера ще има и други функции, а не само за камерата и отключването. Ще се стартират любими приложения, ще се вдига/ затвря разговора.
А предполагам с ъпдейти и други
Цитирай
#39

Няма значение какво ще пуснат, ревящи винаги ще има.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • doktorra, milenvn
Цитирай
#40

Микс между mi8 и mix2s с малко софтуерни подобрения. Смисъла в ъпдейт от тия 2та е никакъв, но ако сега избирах определено бих взел mix3.
4K video capture at 60fps
подобрен нощен режим
960fps slow mo.

HTC 10 / iphone 12
[-] 1 потребител изказва благодарност на zviara за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#41

Поне на снимка е много добре. Казват че от 01.11 ще започнат продажбите. Почти съм се навил да го взема.

1916 
Цитирай
#42

И ако още не сте разбрали 5G то ще е за Mix 3s другата година...

Няма смисъл от покупка...

Голям екран с малка батерия и камерата е същата като във Mi8 самоче с повече оптимизация и различен алгоритъм за снимките

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#43

Разбрах за 5G, че ще е от следващата година и то само за Европа.Тук 4G нямаме като хората, пък това 5G кой знае кога ще ни огрее. Камерата слабо ме вълнува. Всички нови модели правят прилични снимки, а на мен това ми стига. Само батерията ме притеснява. И сега съм с телефон с голям дисплей и в края на деня съм ~ на 40% - предимно на мобилни данни и 4 - 4,5 часа дисплей. Дано софтуера да е оптимизиран, че ако не е може и да не стига едно зареждане дневно.

1916 
Цитирай
#44

Според мен ще стига за 1 ден но не повече

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#45

То в момента няма телефон от флагманите който да кара по повече от ден и половина на мобилни данни. А и батерията зависи също много от оптимизацията, лично аз не вярвам много в това ама ползвам G7 с 3000ма батерия и той кара доста добре. Батерията му е по добре от на G2, S7 Edge(с орео), S9 че и от на S9+(поне в моите ръце). Така че микса може също да се справя прилично ако шиоми направят добре оптимизиран софтуера.

Sent from my LG-D802
Цитирай
#46

То е ясно че батерията ще издържи деня квото и да се вземе

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#47

Май Самсунга ми ще си заминава. А и съм имал Микс 2, така че, знам какво да очаквам. Дизайна на тройката е уникален.
Цитирай
#48

Само дето си мисля, че Xiaomi ще си направят пак тяхната запазена изгъзица. Хубави сензори на камерата и скапани снимки след софта.
[-] 3 потребители изказват благодарност на milenorcev за това мнение:
  • airbus, karas, venes
Цитирай
#49

Като излезе, ще видим.
Снимките им не са като на Айфон така е, но са прилични.
За батерията не вярвам да е "малка". То и iPhone Xs Max е с 3100mah, но телефона доволна си издържа ден и половина.
Сега ще кажете, ти ко сравняваш Айфон то е с iOS, ами мога да ви кажа, че Miui си е едно добро копие на iOS, дори смея да твърдя, че е iOS само дето няма ограничения.
Телефона определено ме накара да се замисля и ще се купуваSmile
А и за 500$ какво друго да купиш.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#50

Малко грешиш.IOs по различен начин управлява рама.За това и 4gb са му достатъчни.Miui само визуално прилича до някъде.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • vlaf
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)