Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI MIX 3- представен на 25-ти октомври 2018
#51

(2018-10-26, 13:38:34)Victormihov написа:  Като излезе, ще видим.
Снимките им не са като на Айфон така е, но са прилични.
За батерията не вярвам да е "малка". То и iPhone Xs Max е с 3100mah, но телефона доволна си издържа ден и половина.
Сега ще кажете, ти ко сравняваш Айфон то е с iOS, ами мога да ви кажа, че Miui си е едно добро копие на iOS, дори смея да твърдя, че е iOS само дето няма ограничения.
Телефона определено ме накара да се замисля и ще се купуваSmile
А и за 500$ какво друго да купиш.

Все пак недей забравя, че системата е андроид.
Цитирай
Аксесоари
#52

Телефоните ми винаги са били с черен цвят. Но Xiaomi създадоха уникално бижу- не мога да реша кое ми харесва повече, синия или зеления цвят. И двата варианта са разкошни...





MI MIX 3  е също така първия сериен телефон, в комплекта на който е добавено безжично зарядно. Вместо само да вдигат цените както останалите компании, Xiaomi отново избират да доставят повече стойност за своите потребители!


Цитирай
#53

Не се конкурира с флагманите, но за цената е доста добре.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#54

Реални снимки от камерата на MI MIX 3, заснети от журналист на GSM Arena в Пекин: https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3...-33927.php

И като стана дума за GSM Arena, модела продължава да седи уверено на първото място по дневни импресии, като разликата с  останалите е внушителна:


[Изображение: mimix3.jpg]


Цитирай
#55

Да взимат пример останалите - безжично зарядно в комплекта. Smile
Полезна джаджа. Не вярвам, че има още някой заблуден, че безжичните зарядни са посредствени предмети.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • skiman
Цитирай
#56

Да вземат пример и с цената от 500$, ама надали.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#57

Не само безжичното зареждане. Включеното в комплекта зарядно за контакт поддържа Quick Charge 3.0, за разлика от някои фирми като Apple, с над 3 пъти по-висока цена на телефоните и без бързо зарядно в комплекта...


Цитирай
#58

Спокойно, те и преходника за жака махнаха и малкото "подарък" от половин долар им се свидя да го предоставят в комплект на верните им клиенти.
Много им здраве от днес нататък.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#59

Темата за покупка на новия флагман от Xiaomi е готова: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=95195

Поръчки се приемат при цена от 590 долара и изпращане след 1-ви ноември. Ако не бързате, цената ще върви надолу към официалната от 470 долара до няколко седмици.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#60

(2018-10-27, 16:34:13)galaxyhopper написа:  Да взимат пример останалите -  безжично зарядно в комплекта. Smile
Полезна джаджа. Не вярвам, че има още някой заблуден, че безжичните зарядни са посредствени предмети.

Супер е, кой бяга от това да си зарежда телефона над 3 часа, като може да го зарежда за час и половина или по-малко...
Хубаво е, че го слагат, но реално си е непотребно за повечето хора.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • boris.stz
Цитирай
#61

Точно GSM Arena, където 90% от посетителите му са индийци и от държави в тези географски ширини, едва ли е показател за интереса към телефона в развитития свят. Не оспорвам, че телефонът е добър.
[-] 2 потребители изказват благодарност на gurcayy за това мнение:
  • airbus, boris.stz
Цитирай
#62

(2018-10-27, 18:24:13)stenlius написа:  Супер е, кой бяга от това да си зарежда телефона над 3 часа, като може да го зарежда за час и половина или по-малко...
Хубаво е, че го слагат, но реално си е непотребно за повечето хора.

За около 2 часа и 10 минути ти се зарежда една батерия (3000mah) с бързо безжично зареждане (каквото е включено тука). Дали ще е час и половина или 2 часа ми е все тая на мен. (И като имаме предвид, че са много малко моделите, които се зареждат за час, нали.. повечето за час и 30мин.)
Зареждам го вечер и сутринта е като нов. Не търся кабели или букси в тъмното и да вадя кабелите постоянно от шкафа, после пък да ги прибирам.
Понякога си го дозареждам през деня без значение на колко процента е, щото така или иначе тела ми стои на бюрото и дали ще стои до зарядното или върху него - почна да не ме грее вече.
И в крайна сметка все си имам батерия.
Да не говорим ако се вземе и стойка със зареждане за кола и в офис по един пад.
Цитирай
#63

Съгласен, има предимства за нощно време или в офиса, но все пак си мисля, че е за ограничен кръг хора. Ако се вярва новият Mix 3 с 10W /и по-малка батерия естествено/, ще е по-бърз от старият Mix 2s с 7,5W, но подозирам, че са специфицирали просто зарядното, което си е 10W. Дано не съм прав.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#64



Цитирай
#65

Безжичното зареждане си има своите предимства. Аз имам едно, което стои в офиса и го слагам телефона на него като не го ползвам
. Въпреки, че е бързо безжично, от Samsung примерно са деактивирали опцията за неофициални зарядни и ми се зарежда за 3:30ч от 0-100 което горе долу ме устройва след като не бързам докато съм на работа.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#66

(2018-10-26, 19:20:36)remixa92 написа:  Не се конкурира с флагманите, но за цената е доста добре.

Кво ще рече че не се конкурира в флагманите... ТУКА МНОГО ме тригърна

Кажи ми с какво не се конкурира

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#67

(2018-10-27, 21:51:04)BGDropche написа:  Кво ще рече че не се конкурира в флагманите... ТУКА МНОГО ме тригърна

Кажи ми с какво не се конкурира

Няма :
-Никакъв рейтинг за водоустойчивост
-Няма стерео говорители
-Няма QHD+ екран
-Няма SD Card опция
-Малка батерия спрямо конкуренцията 

Конкурентен в своя клас Upper Midranger, но определено не Flagship. Конкурентен на Oneplus 6T примерно, но не и на Samsung S9+, IPhone XS Max, LG V40 и други. За цената си е доста добре обаче.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#68

1во телефона не е подводница
2ро има слушалки
3то екрана си е достатъчно добър
4то никои не ползва тая бавна памет вече
5то батерията си държи колкото всеки друг ФЛАГМАН
Wink

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#69

Тва че за теб тея неща нямат значение и че според теб е еди кво си не значи че за 99% от реално мислищетите потребители е така. Според мен тези компромиси си заслужават в случая, заради доста по-ниската цена, но аз примерно съм взел S9+ на същата цена на която ще ми легне Mi mix 3 или Oneplus 6T, при една и съща цена Самсунга ги мачка отвсякъде, това имам предвид като казвам, че не е конкурентен на флагманите.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 1 потребител изказва благодарност на remixa92 за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#70

3.екрана е мазно петно, което не работи като хората.
Вземете се в ръце.
Само за тва поко чета. Евтин телефон, кокто реално не трябвя да струва повече от 400 лв с тоя дисплей и камера.
Цитирай
#71

Вашо мнение, @remixa92 ако ми намериш s9+ на цената на Mi Mix3 го взимам Smile

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#72

(2018-10-27, 22:42:08)BGDropche написа:  Вашо мнение, @remixa92 ако ми намериш s9+ на цената на Mi Mix3 го взимам Smile

А ще купуваш ли MI MIX 3?

#TeamPixel
Цитирай
#73

Да, ако излезне до декември месец, ако не Mix 2s или Mi8 Също не е изключено ако падне цената на S9+ да взема S9+ или ако го намеря нов с гаранция на прилична цена

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#74

Едно време флагманите ги мериха по процесор, дали е последният актуален към  момента. Рам- количество и скорост. И като цяло производителност на телефона. А като го гледам микс-а към момента оглавява някои от бенчмарковте и е  над актуланите флагмани на другите големи производители
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3...1844p4.php
Пс: а бе тоя Note 9  що е толкова зле?! Само заради ексиноса ли...

А сега флагманите вече ги мерим по:
1)водоустойчивост - колкото по-надълбоко се удави, толкова по- не флагман
2) по стерео говорители, колкото по-силно пищи, толкова по-флагман
3) Сд карта- не е важно, колко памет е сложил производителят, която в случая е предостатъчна, а дали мога и аз да си добавя още малко с една карта от 64Гб, щото я имам от време оно.
Това са по-скоро пожелателни екстри, които на повечето хора никога не им се налага да ползват. Или, ако ползват разбират че не си струват, а само звучат добре
За екрана, дали е QHD или FHD+ на 6 инча разлика йок. По-важно е цветопредаването и яркостта да са ок.
За батерията само съм съглсен- малка е 3200 за 6,4 дисплей.

Направо си е топ флагман Smile на цената на мид рейндж. Особено с дисплей без ноч, че то това е едно от най-гледаните и дразнещи   вече неща в еднин съвременен модел
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • BGDropche, milenvn
Цитирай
#75

(2018-10-28, 03:25:24)rumo написа:  Едно време флагманите ги мериха по процесор, дали е последният актуален към  момента. Рам- количество и скорост. И като цяло производителност на телефона. А като го гледам микс-а към момента оглавява някои от бенчмарковте и е  над актуланите флагмани на другите големи производители
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3...1844p4.php
Пс: а бе тоя Note 9  що е толкова зле?! Само заради ексиноса ли...

А сега флагманите вече ги мерим по:
1)водоустойчивост - колкото по-надълбоко се удави, толкова по- не флагман
2) по стерео говорители, колкото по-силно пищи, толкова по-флагман
3) Сд карта- не е важно, колко памет е сложил производителят, която в случая е предостатъчна, а дали мога и аз да си добавя още малко с една карта от 64Гб, щото я имам от време оно.
Това са по-скоро пожелателни екстри, които на повечето хора никога не им се налага да ползват. Или, ако ползват разбират че не си струват, а само звучат добре
За екрана, дали е QHD или FHD+ на 6 инча разлика йок. По-важно е цветопредаването и яркостта да са ок.
За батерията само съм съглсен- малка е 3200 за 6,4 дисплей.

Направо си е топ флагман Smile на цената на мид рейндж. Особено с дисплей без ноч, че то това е едно от най-гледаните и дразнещи   вече неща в еднин съвременен модел

А едно време Samsung от S1 до S5 си се водиха флагмани и тогава спора беше Samsung vs HTC - едните пластмасови съпунерки струващи повече от другите метални.
За 1) и 2) не ми пука много много, и до сега съм ги нямал, но за 3) ми пука страшно много. Предпочитам за 45 лв. да мога да си добавя 128 гб. към 64 гб. телефон, от колкото да взема 128 гб. версия с минимум 100 лв. отгоре и пак да имам по-малко памет от сега (192 гб.) Паметта ми е достатъчно бърза за снимки, видео дори в 4K 30fps и най-важното  бърз backup на телефона.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • milss
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)