Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI MIX 3- представен на 25-ти октомври 2018
#76

(2018-10-28, 03:25:24)rumo написа:  Направо си е топ флагман Smile на цената на мид рейндж. Особено с дисплей без ноч, че то това е едно от най-гледаните и дразнещи   вече неща в един съвременен модел.

Напълно съм съгласен. За SD карта- отдавна употребата и намаля и не е фактор, какъвто беше едно време. Да не забравяме и че базовата версия на MI MIX 3 идва със 128 GB вградена памет!

Като цяло- много добро предложение от Xiaomi, определено ще се радва на добри продажби!


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#77

Въпросът е, че можеш да си купиш Микс 3 256гб версия, която е 520$
А другите флагмани с по 128гб са 1000$
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • cinizam, milenvn
Цитирай
#78

(2018-10-28, 13:10:36)rumo написа:  Въпросът е, че можеш да си купиш Микс 3 256гб версия, която е 520$
А другите флагмани с по 128гб са 1000$


Да, и реално плащаш 500 долара за един процесор ,малко рам и ром, другото в телефона е отживяло.
Цитирай
#79



Цитирай
#80

(2018-10-28, 18:42:00)airbus написа:  Да, и реално плащаш 500 долара за един процесор ,малко рам и ром, другото в телефона е отживяло.
Кое е отживяло? Екрана без ноч? 94% екран? Кое? Камерата е като в пиксел. Кое?
Хубаво е като правиш изказвания да са малко по аргументирани.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай
#81

The_Jack, не отговаряй и му обръщай внимание на този неадекватник. Безсмислено е!
Цитирай
#82

(2018-10-28, 19:43:55)The_Jack написа:  Кое е отживяло? Екрана без ноч? 94% екран? Кое? Камерата е като в пиксел. Кое?
Хубаво е като правиш изказвания да са малко по аргументирани.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Стар Екран с резо преди години от 1080.
Няма водо- прах
Малка батерийка
Посредствена камера, нещо като тази на ми8 и кофти звук при видео
Бавно зареждане
Няма пръстов на екрана
Аудиото също е съмнително

Новото е щрак, щрак Stolt
[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • aladin
Цитирай
#83

Явно не си наясно с телефона това си е твой проблем

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай
#84

Уникален <3 как ми липсваше този слайд...ахх <3

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#85

Спрете Най-накрая да сравнявате една марка устройства с друга, което става от едни потребители по-деликатно, за сметка на други, които фанатизирано опитват да убедят мисля само себе си в правилния избор при покупката на собственото си ново устройство.
Всяка такава марка си има своите минуси и плюсове, както и своите потребители, които оценяват тези плюсове и намират минусите за неопределящи избора им.
Xiaomi с модела, за който е и създадена темата, като нека си остане само за него, заложи на последния за момента процесор, максимална за момента рам памет, очаква се скоро и актуализиран модел с повече рам, заложиха на повече вградена памет с възможност за избор за това измежду няколко варианта, голям дисплей, който е вграден в достатъчно малък корпус за големината си, елегантен за използване слайд /механизъм, който не позволява загуба на комфорт при използване на предната камера, спрямо това камерата да е в долната част на предния панел (Mi mix, Mi Mix2), но всичко това остава недооценено от тези, на които и новото им устройство дори няма всички "екстри", за които и сега биват критикувани някои нови модели.
Стерео говорители, влаго и прахоустойчивост, вид на панела /дисплея, гъстота на пиксели и т.н., екстри, които по време на лансиране преди години от друг производител, бяха омаловажавани, именно поради липсата им във флагманите на други от големите брандове.
Сега обаче същите тези "екстри", вече се считат за определящата необходимост......

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 7 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • BGDropche, dp4u4umi6ev, milenvn, milss, scorceni, Victormihov, vlaf
Цитирай
#86

Телефона е ТОП флагман за 500$.
Колкото и да не искате да го приемете като факт.
Ще е абсолютно бърз като други флагмани от "големите свински фирми" и ще струва половин цена от тях.
И екрана съм сигурен, че изглежда супер, а батерията ще държи с лекота 8 часа, Miui е супер олекотена.
А факта от 10GB Ram и 512GB Rom го прави още по-привлекателен.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • BGDropche, milenvn
Цитирай
#87

Телефона наистина е добър. Отдавна искам да имам точно такъв, без рамки.
Както написа колегата, миуи е достатъчно оптимизирана, ще е бърз и няма да има лаг/забивания.
Лично аз очаквах по-голяма батерия..

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#88

НИ пузна.
Епъл фенбой от 2007-ма....

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#89

Правилното произнасяне на Xiaomi e Сиаоми.. Телефонът не е никак лош, няма да е лошо да се предлага от мобилните оператори..Аз лично едва ли ще се сдобия с него, но доста познати и приятели биха си купили..

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#90

Кво ще кажете да спрем спора? Единия мисли че е флагман, другия не, нали за това има различни фирми различни марки различни модели.... Кои каквото му харесва тва да вземе и да не оплюва другия модел стил "ХА ХА Виж го тоа няма камера кат на Note 9 ама е по - силен на бенчмаркове.. Ама то е феик като OPPO ХА ХА"

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#91

(2018-10-26, 13:48:36)venes написа:  Малко грешиш.IOs по различен начин управлява рама.За това и 4gb са му достатъчни.Miui само визуално прилича до някъде.
Рам-а се управлява по абсолютно същия начин, няма друго управление, просто iOS не го ползва ефективно, приложенията не са активни в бакграунд, няма истински мултитаскиг и от там идва разлика. Няма нищо общо с оптимизации и други дивотии които ги говорят облъчените.
Давам веднага пример, пускаш видеоклип с vlc примерно, не затваряш приложението, но натискаш хоум бутона, клипа продължава да си работи и ако отвориш отново плеъра няма да почне от същото място от където си кликнал на хоум бутона. При iOS не е така, в момента в който натиснеш хоум бутона клипа ще се паузира докато не се върнеш на същото приложение. Дефакто андроид работи като при всички нормални ОС, с кликането на хоум бутона просто минимизираш приложението, при iOS му правиш текуща снимка и се връщаш на същото място при отваряне отново. Същото е с всички приложения. Най-дразнещо е с браузъра, особено ако се опитваш да отвориш някой по тежък сайт без мобилни оптимизации и някой ти пише на месенджера, при андроида сайта ще си зарежда докато си чатиш, при отхапаните ще си чакаш след това.
[-] 3 потребители изказват благодарност на joring за това мнение:
  • milenvn, vargala81, Victormihov
Цитирай
#92

(2018-10-28, 22:16:34)Victormihov написа:  Телефона е ТОП флагман за 500$.
Колкото и да не искате да го приемете като факт.
Ще е абсолютно бърз като други флагмани от "големите свински фирми" и ще струва половин цена от тях.
И екрана съм сигурен, че изглежда супер, а батерията ще държи с лекота 8 часа, Miui е супер олекотена.
А факта от 10GB Ram и 512GB Rom го прави още по-привлекателен.
Ти вярваш ли си на това което пишеш? Аз ползвам mix 2 почти година и не съм толкова заслепен..

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • MapTo_D
Цитирай
#93

Ако си вярвах, нямаше да съм тука.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#94

Викторе престани да спамиш всяка тема, на всички им е омръзнало да ти четат некомпетентните ти мнения.
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • arrogant, MapTo_D
Цитирай
#95

На всички?
Постоянно получавам похвали за яките мнения.
Не знам за какво говориш.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • cinizam, extremee13
Цитирай
#96

Шаоми се чете. Питал съм доста от хората, с които работя - а именно баш китайци, от Китай.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на johny за това мнение:
  • arrogant, hgeorgiev, zviara
Цитирай
#97

В грешка някаква си, но нямам намерение да споря. Говориш Мандарин и китайците ти обясниха как точно се произнася?

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#98

(2018-10-28, 22:16:34)Victormihov написа:  Телефона е ТОП флагман за 500$.
Колкото и да не искате да го приемете като факт.
Ще е абсолютно бърз като други флагмани от "големите свински фирми" и ще струва половин цена от тях.
И екрана съм сигурен, че изглежда супер, а батерията ще държи с лекота 8 часа, Miui е супер олекотена.
А факта от 10GB Ram и 512GB Rom го прави още по-привлекателен.

Само една малка скоба...тоя с 10GB рам, няма да го видите извън Китай....малко работата става "всеки е чувал, ама никой не го е виждал". Дори и няма да бъде пуснат по рано от 2019г. 
У-то иначе не е хич лошо по съотношение цена-качество, но и има доста "компромиси" в тази цена, колкото и да се опитвате няколко човека да убеждавате, че нз си кое било отживелица и т.н.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#99

(2018-10-29, 15:32:23)maktub19 написа:  В грешка някаква си, но нямам намерение да споря. Говориш Мандарин и китайците ти обясниха как точно се произнася?

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Работя с тях от години - с търговия се занимавам. Нейтив китайци са си, показвах им още моя Mi3 на времето, и ги питах как се чете.

Повечето първо се радваха, и казваха че там са популярни, и че било някакъв сорт ориз, и после казваха, че се чете така - Шаоми. По-скоро Шжаоми или нещо от сорта.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Цитирай

Темата не е точно затова, но нищо. Правилното произношение е Сяоми, като ударението е на "и". В някои райони на Китай звучи и като Шаоми, като "ш "е много меко. Означава зрънце ориз. И тук става твърде дълго... Самият Лей Дзюн свързва символиката с будизма, и как зрънцето ориз е с размер на планина и т.н.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 2 потребители изказват благодарност на maktub19 за това мнение:
  • greenandroid, gurcayy
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)