Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wink
много постно видео
Цитирай
Аксесоари

(2019-02-18, 18:23:18)nowhere написа:  Кратко видео и ънбоксинг на Ми9

https://youtu.be/-eazPhSG5bU

Пусни нощни снимки от камерата без нощем режим.
Цитирай

(2019-02-18, 19:33:47)airbus написа:  Пусни нощни снимки от камерата без нощем режим.
Това не го разбрах, смяташ, че телефона, както и видеото са негови ли?

 
Цитирай

@redsys Еми без да е излязъл официално - толкова. Smile

@airbus И аз не те разбрах? Да не би наистина смяташ, че е мой?
Цитирай

(2019-02-18, 20:48:30)nowhere написа:  @redsys Еми без да е излязъл официално - толкова. Smile

@airbus И аз не те разбрах? Да не би наистина смяташ, че е мой?

Не знам на кого е. Така и  така показва телефон и кутията, няма да го затрудни да направи малко реални снимки.
Цитирай

(2019-02-18, 21:55:34)airbus написа:  Не знам на кого е. Така и  така показва телефон и кутията, няма да го затрудни да направи малко реални снимки.
Кой, китаеца ли? Който незнайно как се е добрал до някоя тестова бройка преди презентацията? Съмнявам се да откликне на зова ти.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • nowhere
Цитирай

Дали ще може някъде да се гледа на живо утре обявяването в Китай?
Цитирай

Ще намерим стрийм. Няма как да не може.
Ще е интересно по кое време ще го направят.
Самсунг са чак в 21:00, ще е много забавно ако съвпадат, но в Китай ще е доста по-късно, понеже са 5 часа напред, а на самсунг събитието май е в Англия, което им дава допълнителни 2 часа преднина
Цитирай

Според уeб caйта Ѕlаѕhlеаkѕ, ще има cмapтфoн нa Хіаоmі, ĸoйтo oщe нe e aнoнcиpaн и би тpябвaлo дa зaмecти минaлoгoдишния мoдeл Мі 8 Ехрlоrеr Еdіtіоn. По предварителна инфopмaция, ĸoмпaниятa oтнoвo щe пpeдcтaви нa пaзapa пpoзpaчнa вepcия нa флaгмaнcĸия cмapтфoн, в ĸoйтo пo cъщия нaчин щe ce виждa ĸpacивa, нo фaлшивa пeчaтнa плaтĸa c ĸoмпoнeнти. Според Ѕlаѕhlеаkѕ, cмapтфoнът нa cнимĸaтa мoжe и дa нe e Мі 9 Ехрlоrеr Еdіtіоn, a cпeциaлнa вepcия нa Хіаоmі Мі 9. Toвa пpeдлoжeниe ce oбocнoвaвa нa изтeĸлaтa пo-paнo инфopмaция, чe Мі 9 ЕЕ щe имa ocнoвнa ĸaмepa c чeтиpи фoтoceнзopa, дoĸaтo cмapтфoнът нa пyблиĸyвaнитe ceгa cнимĸи имa caмo тpи oптични ceнзopa.

 
Цитирай

A oт това, което пуснаха вчера си мисля, че ЕЕ няма да се утвърди като серия, а просто "прозрачната" версия на Ми 9 ще е нещо от рода на Battle Angel Edition:


Mного ми се иска да нямаме версия с 4 камери, защото и сега прилича на светофар, а с 4.. не ми се мисли Smile
Цитирай

Ако не ти харесва, надявам се....... не е задължително да си го вземеш!?
Цитирай

Xiaomi Mi 9 Explorer Edition: официални снимки:

 
Цитирай

Тук има някакъв Live stream, но дали е реален нямам представа:




[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Може да следим и това:

[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milss
Цитирай

ето и с руски коментари

Цитирай

Xiaomi Mi 9 Unboxing:


 
Цитирай

Ревюто от ДХО марк:
https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-9-camera-review/
Цитирай

Камерата има доста добра стабилизация по време на движение:


 
Цитирай

Над 157мм висок и почти 75мм широк. Шаоми ме загубиха като техен клиент, не че им дреме.
Моят Ми6 все още си работи идеално, супер бърз без лаг или други проблеми, след почти 2 г ползване... Ще го 'търкалям' още известно време, ще пуснат и другите марки новите модели и живот и здраве, към края на годината ще го мисля. Галакси s10e се очертава да има много приятни размери, сони може да представят евентуално компактен модел, все ще го измисля. Ама това голямото нещо просто не е за мен...
Цитирай

(2019-02-20, 15:14:01)MapTo_D написа:  Над 157мм висок и почти 75мм широк. Шаоми ме загубиха като техен клиент, не че им дреме.
Моят Ми6 все още си работи идеално, супер бърз без лаг или други проблеми, след почти 2 г ползване… 
Същото го казвам и аз, проблеми никакви, само дето съм с...MI5.

 
Цитирай

(2019-02-20, 15:14:01)MapTo_D написа:  Над 157мм висок и почти 75мм широк. Шаоми ме загубиха като техен клиент, не че им дреме.
Моят Ми6 все още си работи идеално, супер бърз без лаг или други проблеми, след почти 2 г ползване... Ще го 'търкалям' още известно време, ще пуснат и другите марки новите модели и живот и здраве, към края на годината ще го мисля. Галакси s10e се очертава да има много приятни размери, сони може да представят евентуално компактен модел, все ще го измисля. Ама това голямото нещо просто не е за мен...

Ми 9se го представиха с размер много близък до ми 6. Какво повече ти трябва от телефон
nfc, безжично зареждане, почти конкурентен на 835 процесор, почти 6" екран....


Прикачени файлове
Цитирай

Видях какво е да имаш телефон с флагмански чип, как работи след 21 месеца ползване. Не искам да рискувам с такъв среден клас, понякога ми е нервно и забавяне на телефона, може да е причина да го блъсна в земята хаха. Smile
Като гледам, в момента има s9 /самсунг/ за 430-450$, аз за толкова взех моя, може да изчакам до края на годината и тогава да купувам, когато цените са се смъкнали.
А и Ху*мивей ще изкарат след месец новите модели на P серията, ще ги видя и те какво са подготвили, почти никаква информация или слухове не намирам.

П.П. И не мога да разбера, уж по-добри дисплеи, много и модерни камери, а-у, а цената му като на пускането на Ми6, че и по-ниска. А Ми8 се намира по-евтин от Ми6. Ще се окаже, че съм си купил ебаси успешния модел. Wink
Цитирай

Xiaomi Mi 9 Hands-on:

 
Цитирай

(2019-02-20, 12:00:11)suffer написа:  Ревюто от ДХО марк:
https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-9-camera-review/

    Толкова добре,че чак да не повярваш..  Все пак Huawei Mate 20 Pro е недостижим засега и разбираемо.
Цитирай

Гледам, че страничните стени май са заострени като MI5, а той ми е неудобен точно затова. И размерът не е моя за съжаление. По-скоро клоня към 9SE, щом и Redmi4X не ми беше бавен. Въпрос на потребности.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)