Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ммм среден клас чип, не е среден клас телефон
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари

Ми9 е мааалко по-висок от Ми8 иначе ширината е същата, а Ми8 е сравнително удобен модел.
Цитирай

А какво е? Флагман ли? Телефон със среден клас чип може да е бюджетен или среден клас. Нищо повече.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • MapTo_D
Цитирай

(2019-02-20, 15:20:27)suffer написа:  Ми 9se го представиха с размер много близък до ми 6. Какво повече ти трябва от телефон
nfc, безжично зареждане, почти конкурентен на 835 процесор, почти 6" екран....

SE-то има ли безжично зареждане?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

никой не е казал, че е флагман. Говорим за компактен модел с подобна производителност.
При xiaomi има и друг път подобни решения.
Веднага визирам mi note 3 (с по-слабия чип от ми 6, но по нищо друго не му отстъпва, а дори е с по-добра предна камера)
Дупката не е толкова голяма като mi 8 - mi 8 se, където липсва нфц. Тук говорим за същата функционалност, по-слаб процесор.
Ако вече държиш телефонът ти да има емблема Флагман, иначе не може да го изкараш на масата си е друг въпрос Smile
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn, nowhere, redsys
Цитирай

@gurcayy В крайна сметка Snap 712 е на нивото на 835, който пък от своя страна макар на близо 2 години е предостатъчно мощен да ти подкарва всичко и да нямаш лаг и забавяне в приложения и игри.
Съвсем сериозно се замислям за Ми9 СЕ, а не за МИи, още повече, че размерите са му страхотни и се доближават до тези на Ми6,а и ширината от 70.5мм спомага за безпроблемното боравене с телефона с една ръка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2019-02-20, 15:58:09)vesoisthebest написа:  SE-то има ли безжично зареждане?

да.

18W

https://www.mi.com/mi9se/specs/
тук пише всичко Smile

手机支持 PD 快充协议

标配有线 18W 快速充电器

като според гугъл транслейт това означава:

Mobile phone support PD fast charging protocol

Standard wired 18W fast charger
Цитирай

Аз не казвам, че е лош телефон, нито пък съм някой флагман маниак. Не знам в днешно време кой се впечатлява от "удряне" върху масата на телефон, ако не броим 12-17 годишните тийнове. Казвам само че това си е среден клас телефон.

Няма как Xiaomi да изкарат модел на нивото на mi9, ако не искат да си самоубиват продажбите. От цената се вижда, че разликите сигурно са доста.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Аре, близо 600 доларов!    https://ru.aliexpress.com/item/Xiaomi-mi...72686.html

[Изображение: attachment.php?aid=24608]

   
Цитирай

(2019-02-20, 16:17:12)airbus написа:  Аре, близо 600 доларов!
Ако го поръчаш оттам с DHL точно толкова ти излиза китайската версия.

 
Цитирай

Като сложиш и доставката направо си ги заковава
Цитирай

Не ми се мисли тогава на какви цени ще са версиите 8/256 или 12/256. Но съм сигурен, че „Боен ангел“ ще ни изкара ангелите с цената си.

 
Цитирай

Сега разгледах повечко за модела, представен днес и лично за мен това се очертава най-добрия телефон от Mi серията (без Mix) , излизал някога. Липсите за мен са незначителни иши неща, които не ползвам. Единственото, което би било проблем за мен е малката батерия, но пък уж новия чип е енвргоефектовен ... Браво на Xiaomi!

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Телефона е хубав, той е точно за тази серия, която не е толкова напомпана. Но в същото време предлага повече от това, което струва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Всъщност плащаш каквото получаваш, без лудите надценки...... Smile
Цитирай

ревю от gsmarena:



Прикачени файлове
.jpg photo_2019-02-21_13-25-31.jpg Размер: 28.8 KB  Сваляния: 68
Цитирай

Не че нещо, ама телефона бе анонсиран преди 3 дни, тука 4 дена на батерия . Айде малко да не вярваме...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

(2019-02-21, 16:31:58)bullyboy написа:  Не че нещо, ама телефона бе анонсиран преди 3 дни, тука 4 дена на батерия . Айде малко да не вярваме...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Ахам ... и по магазините го няма даже ...тези ревювъри само лъжат ... сега остава да кажат, че mi са им дали телефона 20 дни преди премиерата и че е обичайно ... хама ха ... Мошенници са всите ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • airbus
Цитирай

обичайна практика е да се дават телефоните на ревюъри по-рано, но да не могат да си пускат ревютата преди оповестяване на модела.
Ако се вгледате малко по-добре във видеото ще видите, че датата е 14ти февруари и телефонът е глобална версия (или поне с инсталирана глобална такава).
А за да запише ревю той го е ползвал още преди това
Цитирай

Е с глобалната версия си е, виж СЕ надписа отзад, китайските го нямат.
Цитирай

(2019-02-21, 13:19:21)suffer написа:  ревю от gsmarena:

Защо ли не правят и клипове на български език?
Щом са в София)

Nexus 4  16gb - > Mi4 & Note 3
Цитирай

Изгубиха ме с тези цени! Не че е лош, но 1000лв за телефон, който така или иначе ще се ползва максимум 2-3г - няма нужда. Лично мое мнение.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

Реално 450$ са 780 лева, само трябва да се изчака малко
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Докато се чака ше излезе mix3s...после и него да чака...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

Xiaomi Mi 9 Maaaaxxxx transparent exclusive version:

[Изображение: 0d066e69c8125fd1f108bbe1ba648f6a-full.jpg] [Изображение: c5d745144470d6436feb7a1986cbc00e-full.jpg]

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)