Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi A2] Контрол звука на нотификациите
#1

Имате ли проблем с звука на нотификациите .Намалям до край звука на приложенията, звука за звънене на макс и нотификациите гърмят.Намалям звука на звънене и нотификациите намалят.Все едно са вързани на едно...
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-10-18, 09:25:18)fUBU05 написа:  Имате ли проблем с звука на нотификациите .Намалям до край звука на приложенията, звука за звънене на макс и нотификациите гърмят.Намалям звука на звънене и нотификациите намалят.Все едно са вързани на едно...

Мисля, че на андройд 8 са на едно, силата на звънене и известията са в едно, не може да се регулират отделно, което е ужас, както казваш.
Цитирай
#3

На жена ми взех ми 6х, а там го няма този проблем.И камерата не ми излиза ai режимите както на 6х..
Цитирай
#4

(2018-10-18, 09:37:53)fUBU05 написа:  На жена ми взех ми 6х, а там го няма този проблем.И камерата не ми излиза ai режимите както на 6х..
Щото е вградено както на Нот 5.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Как е вградено
Цитирай
#6

В смисъл Ai си разпознава сцените,на новите Шаомита просто са добавили опция за вкл/изкл.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Успешно ги разделих с Volume Butler. Дано с последният ъпдейт и това с мелодиите да са оправили.

tiesto_pld при мен не ми показва/познава/ сцените изобщо.И че аи е включено, както на ми 6х.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)