Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 20 Pro - Лични впечатления и коментари

Освен тия шваби при друг случило ли се е? То е същото като инфото за гръмнала батерия на Ноут9. Изобщо не се вижда, че другия отключва телефона.Но ходи разправяй после, че нямаш сестра..

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари

За сега друго инфо не съм чул. Но и от видеото не става ясно дали другия не си е сканирал главата преди това и да се правят на чукнати...
В статията се казва, че телефонът не е бил с финалната версия на софтуера... Колко добре е с финалната нямам идея.
https://www.androidauthority.com/huawei-...ck-915881/
Цитирай

(2018-10-31, 12:04:04)eksoldier написа:  Щеше да бъде учудващо ако не работи. Уж сума ти сензори са сложили. Накрая едни немци с еднакви лица и бради отключиха телефона...
Тея лицеви разпознавания са на ниво само в правителствените сектори и в частност военните, но и там са придружени с биометрични дани и какво ли още не... За тва си залагам на пръстовия отпечатък. За сега тая технология според мен е най-добре развита.
https://youtu.be/vvzt34S36UI

Спекулират. Не вярвам да е истина!
Цитирай

Честито, колега! Със здраве и удоволствие да си го ползваш!
Цитирай

Мерси за сега е чук и батерията е доста добре май сега съм на 59%. Изключил съм го 8 и 30 от зарядното и доволно съм цъкал.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladi1 за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Някой да се е сблъскал с някакви проблеми с дисплея? Чета в XDA и в един китайски форум оплаквания от зелено оцветяване в краищата на панели от LG. Моят е с панел на BOE и всичко е наред.

Иначе преди дни пуснаха ъпдейт за лицевото разпознаване като част от версия 122, така че очаквам всичко да е наред с функцията.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

УЖАС!
До сега четох. За тва съм бил на мнение никога да не се взема телефон от първите 2 3 партиди!
И mate 10 pro в началото имаше проблеми с bluetooth и wi fi, четох и за чести рестарти. Това обаче беше софтуерно. Като глефам зелените дисплеи в темата... Ужас, както пишат там все едно са радиоактивни. За кво им трябваше да извиват това стъкло, само ядове да им създава! Да бяха го направили в друг телефон пробно, а не в най-скъпия им флагман! [Изображение: 973c8c648e6a1741f32c4bc4f294f883.jpg][Изображение: b3e048339cf14de586deb3baf40675c3.jpg][Изображение: e316d534f2c721b5f41d53e328c593e3.jpg][Изображение: 7729692a04f5967ca697c828d50cd591.jpg]
Цитирай

До колкото видях,проблемните екрани са от LG...останалите от BOE и SAMSUNG OLED при Mate 20X нямат проблеми..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Главно от ЛГ, които са печално известни с прегарянията, но е boe има проблеми.
Цитирай

(2018-11-01, 10:10:00)vesoisthebest написа:  До колкото видях,проблемните екрани са от LG...останалите от BOE и SAMSUNG OLED при Mate 20X нямат проблеми..

Аз телефон с LG OLED екран след изцепката с Pixel и V30 няма да взема, но тук е лотария така или иначе.
Цитирай

Моя е с LG екран,засега не виждам да има проблеми.Това при всеки цвят ли се проявява или само в определена гама?

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

То му трябва време. При моя Г4 се появи след няколко месеца... При проблемните мейтове явно е доста по малък срокът.
Цитирай

(2018-11-01, 11:32:22)MagnateC написа:  Моя е с LG екран,засега не виждам да има проблеми.Това при всеки цвят ли се проявява или само в определена гама?

Като намалиш осветеноста на дисплея и на по-тъмните цветове.

(2018-11-01, 08:42:20)eksoldier написа:   Да бяха го направили в друг телефон пробно, а не в най-скъпия им флагман!

Те го пробваха в мейт rs и още някой от скъпите модели, но като не си правят сами дисплеите така ще е. Все пак за това е гаранцията и да се надяваме, че не са много дефектните, но проблема го има.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Въпросът е, че всички производители пускат без проверка, за да могат по-рано да са на пазара. За съжаление на наш гръб. Там където има проблеми ще ги заменят с нови и така. Важното е да не са и те с дефектни...
Цитирай

Доколкото знам при Mate 10 нямаше такива изцепки, но всичко се случва никой производител не е застрахован.
Цитирай

Да, щом на хуавей се случва значи може, няма проблеми, ми бързали са, LG са виновни, никой не е застрахован..... Ако беше самсунг да кажем щяхте да злорадствате и да го пишете с месеци. Реално никой не е виновен освен самите хуавей. Както и самсунг бяха виновни за батерията дето избухваше. Голяма работа че дисплеите са производство на LG или BOE, а батериите на самсунг бяха от една китайска компания. И двете компании са си виновни защото не са видели проблемите а явно са бързали да си продадат бъгавите телефони че да лапнат повече печалба.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Твоето мнение е лишено от всякакъв смисъл! Нали и пиксела имаше проблем с дисплея от LG!!!

Пак ли са виновни Google според теб?
Цитирай

Да разбира се. Един телефон е сбирщайн от поне два производителя. Никой не гледа кой е произвел нещата, а гледа марката на телефона. Дреме ми че батерията е от една китайска фабрика като самсунга ми избухва. Да са тествали различните партиди.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

Как да разбера имам ли го тоя проблем? И как да разбера дисплея ми какво производство е?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Доколкото виждам трябва да е на тъмно със сив или черен фон, като тестваш на различна яркост.
Цитирай

(2018-11-01, 13:12:44)vladi1 написа:  Как да разбера имам ли го тоя проблем? И как да разбера дисплея ми какво производство е?

Видях темата и свалих тази програма DEIVCE for HW и се оказа , че моя дисплей е LG - 01 -18 - 10 - 43 , след което веднага свалих Screen Test и отидох в пералното помещение на абсолютно тъмнина и пуснах приложението на черен и бял екран , абсолютно нищо нямам за момента.. Дори сменях brightness от максимален на минимален и за момента няма проблем.

Също така забелязах , че повече с проблеми са с LG екран , но номера им е LG - 01 -18 - 10 - 51 , а моят е 43...Дано нямам проблем.. Ако ли не.. Refund.. 

Накратко отиваш на абсолютна тъмнина , в случая аз имам вкъщи абсолютно тъмна стая и пускаш тест и даваш на черен фон и си играеш с яркостта..
Ако има някакви проблеми на тъмно със черен фон , просто няма как да не го забележиш , както съм написал , при мен е абсолютно черен и за момента нямам никакъв проблем... Екрана ми е LG..

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай

Проблемът ще се появи когато телефонът се понагрее достатъчно и лепилото даде фира...
Цитирай

Този глоу е отстрани, ако ще е от нагряване трябва да е точно където е процесора. Всъщност това нещо проверено ли е или е само от един източник? Да не се окаже фалшива новина....
Цитирай

(2018-11-01, 13:25:26)eksoldier написа:  Проблемът ще се появи когато телефонът се понагрее достатъчно и лепилото даде фира...

Играя общо 1 час , може и малко повече даже клаш роял , след което мобил легенд всеки ден , защото изпълнявам разни куестове и простотии и телефона доста си загрява , но проблем за сега нямам.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай

Е нямам предвид няколко часа игра. Проблемът не е от отваряне на кутията...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)