Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

Здравейте и при мен излезе че имам актуализация,първо се сваля няколко дни после като се свали и чукна на актуализация ме връща на предишния екран и така стотици пъти.Дайте съвет за помощ.
Цитирай
Аксесоари

Последното, които си сещам е да свържете телефона с РС и да пробвате да ъпдейтнете през HiSuite приложението.
https://consumer.huawei.com/en/support/hisuite/

А ако решите да правите хард ресет с него лесно се прави бекъп на всичко и после се връща.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • hitman
Цитирай

https://m.fakti.bg/technozone/391576-tra...htu-huawei

Изпратено от моят Mate 20 Pro Twilight

Offtopic
Цитирай

.jpg IMG_20190630_163424э.jpg Размер: 29.52 KB  Сваляния: 49
През HiSuite ми дава че няма нов ъпдейт
Цитирай

[Изображение: 27057217.jpg]

[Изображение: 27057199.jpg]
[Изображение: 27057189.jpg]
Това е след ъпдейта без хард ресет. Дисплей на авто, бил съм и на 4g и на h+. Не ползвам никакви оптимизации на батерията.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladi1 за това мнение:
  • hitman
Цитирай

Споделям тук темата Pure Black съвместима с emui 9.1

Линк към плей стор: https://play.google.com/store/apps/detai...lackAMOLED

Линк за сваляне от драйв: https://drive.google.com/file/d/1-5KIphr...p=drivesdk

П.П. Преди да сложите темата включете от настройките на батерията тъмния режим.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
[-] 1 потребител изказва благодарност на icaka2001 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

Най-после [Изображение: 2f4b5336d9d2039d2f5ec48bb6cf9133.jpg]

Sent from my Huawei Mate 20 Pro
Цитирай

kordi и при мен се получи така фабрични и решаваш проблема
Цитирай

[b]ss77m Благодаря всичко стана след ресет[/b]
Цитирай

Да споделя впечатленията си след 30ч работа след ъпдейта. Телефона осезаемо е по-бърз и работи по-мазно. За батерията ..... Ами според мен държи горе долу същото, но нека да минат няколко цикъла. Изчистих кеша само, не съм правил хард ресет. Не знам дали само на мен ли ми се струва или звука на телефона е доста по-силен ...!!!

Sent from my Huawei Mate 20 Pro
Цитирай

Не намирам опция да махна Suggestions ленатата, след като минах на 9.1.
При вас как е? [Изображение: 0c51e9372647b4239ebcd17810220ce9.jpg]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-07-02, 20:40:34)hitman написа:  Да споделя впечатленията си след 30ч работа след ъпдейта. Телефона осезаемо е по-бърз и работи по-мазно. За батерията ..... Ами според мен държи горе долу същото, но нека да минат няколко цикъла. Изчистих кеша само, не съм правил хард ресет. Не знам дали само на мен ли ми се струва или звука на телефона е доста по-силен ...!!!

Sent from my Huawei Mate 20 Pro


ЗВукът е наистина по-силен


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

До сега от както имам телефона, никога не съм чистил кеш. Трябва ли да го правя или?
Цитирай

Не.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-07-03, 12:27:26)gurcayy написа:  Не.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Ok. Благодаря!
Цитирай

Тоя телефон е толкова силен, че може да мъкне кеш за поне една година. И няма да усети нищо. Не като корейците, дето кеша за 3 месеца ги убива направо. ХАХ!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • hitman
Цитирай

HUAWEI Id заслужава ли си регистрация, и какво толкова ще получа от техните услуги освен cloud.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай

След ъпдейта сякаш забелязвам по-лошо качество на звука при телефонен разговор. Освен това не намирам настройката за подобряване качеството на звука, която имам на по-стария Р10. Ще бъда благодарен, ако някой има идеи за решаване на проблема.

HUAWEI Mate 20 Pro Midnight blue
HUAWEI P 30 PRO
HUAWEI MATE 20 LITE
HUAWEI P10 
Цитирай

(2019-07-07, 13:01:28)toma-pln написа:  HUAWEI Id заслужава ли си регистрация, и какво толкова ще получа от техните услуги освен cloud.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Cloud space & backup contacts, settings..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Да де, но нали си имаме гугъл фотос, гугъл контакти с които се синхронизира телефона. Нужен ли е и тоя ID. По добър ли е. Все пак 2 синхронизации ще занимават телефона повече от една. Smile

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай

(2019-07-07, 17:06:28)toma-pln написа:  Да де, но нали си имаме гугъл фотос, гугъл контакти с които се синхронизира телефона. Нужен ли е и тоя ID. По добър ли е. Все пак 2 синхронизации ще занимават телефона повече от една. Smile

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Ако питаш мен не, но вс със свойте предпочитания.
Пък и 5гб место..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Не знам при вас как е , но при мен след последните две актуализаций батерията ми държи по малко.

Huawei Mate 20 Pro Twilight
Цитирай

Добре де, писано е по темата, ама все пак...
Не получавам ъпдейти като хората. Тела е купен (съвсем официален легален) и се ползва в Германия с карта на о2. Имам активна Виваком СИМ и като я сложа и ми идваха ъпдейтите. Щото през о2 няма. Сега обаче вече и този номер не минава с EMUI 9.1. Тоя ъпдейт да не е още експериментален или нещо регионално ограничен?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Ще дойде до края на месеца според мен. Ако не ръчно ще се прави

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай

(2019-07-10, 15:38:05)Bavarche написа:  Добре де, писано е по темата, ама все пак...
Не получавам ъпдейти като хората. Тела е купен (съвсем официален легален) и се ползва в Германия с карта на о2. Имам активна Виваком СИМ и като я сложа и ми идваха ъпдейтите. Щото през о2 няма. Сега обаче вече и този номер не минава с EMUI 9.1. Тоя ъпдейт да не е още експериментален или нещо регионално ограничен?
Пробва ли през HiCare? Visslar

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на rijiq за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)