Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

Има ли жест за сваляне на щората?
Цитирай
Аксесоари

Теленор поддържа ли тази функция? https://www.huaweicentral.com/huawei-mat...ui-update/

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

(2020-05-03, 07:52:43)wolfy написа:  Теленор поддържа ли тази функция? https://www.huaweicentral.com/huawei-mat...ui-update/

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
В статията пише - VoWiFi among Indian users. T.e. за Индия е ъпдейта. В България само Виваком предлагат такава услуга.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Е, те ъпдейтите първо тръгват от тия райони... Просто щеше да е добре и Теленор да поддържа тази функция.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

То би трябвало да си я има тази опция, аз съм с не про и стара версия на софта 9.1.0.300 и я има, пред това пак я имаше.
[Изображение: a144e5c1398e10a356d68aa05e07e39b.jpg]
Цитирай

(2020-05-03, 10:36:15)tolostoi написа:  То би трябвало да си я има тази опция, аз съм с не про и стара версия на софта 9.1.0.300 и я има, пред това пак я имаше.
За виваком телефона поддържа и двете услуги volte и vowifi. Активира се първо Volte с смс на 1701 с текст Start. След това на същия номер Start Wifi

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Да, само че, при мен вивакомската е стара 3Г карта, която е само за разговори и едва ли ще работи VOLTE на нея, оставена е за резервна, на 5 лвмтакса на месец и вече няма такива такси, та така.
Цитирай

(2020-05-03, 13:23:49)tolostoi написа:  Да, само че, при мен вивакомската е стара 3Г карта, която е само за разговори и едва ли ще работи VOLTE на нея, оставена е за резервна, на 5 лвмтакса на месец и вече няма такива такси, та така.

Смяната е безплатна и именно като е за разговори още една причина да и се активират услугите.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Не трябва ли да имаш пакет интернет за да ползваш VoLTE?
Цитирай

(2020-05-03, 14:01:16)tolostoi написа:  Не трябва ли да имаш пакет интернет за да ползваш VoLTE?
Услугата използва друг канал и разбира се изцяло вътрешен за оператора. Нямам идея дали ще се активира, но не пречи да се пробва.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Преди 2 месеца по грешка съм пуснал данните и за 17 мегабайта, платих 32 лв отгоре, та не му се пробва много. Ако някой знае да каже, на оператор, предполагам ще ме отрежат. Обаче пък не пречи да попитам.
Едит: Сега звъннах 123, трябва да имам активиран пакет с данни за да работи.
Цитирай

Колеги, хайде стига спам в темата за Актуализации. Благодаря!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mondiso за това мнение:
  • yankoa
Цитирай

Връщам EMUI 9.1, 10-ката ми точи батерията като за световно, не знам защо. Едвам изкарвам 4 часа с включен екран, а преди си карах 8 часа без проблем. Не знам какво се случи, дано с новия андроид се върнат нещата по старому.

Update: много по-добре е откъм battery life в старата версия, както и очаквах. Дано в скоро време да оправят този проблем от huawei с 10-ката.

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай

Някакви проблеми с приложения след връщането на 9 имаш ли?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-05-07, 00:47:06)UnaccustomeD написа:  Връщам EMUI 9.1, 10-ката ми точи батерията като за световно, не знам защо. Едвам изкарвам 4 часа с включен екран, а преди си карах 8 часа без проблем. Не знам какво се случи, дано с новия андроид се върнат нещата по старому.

Update: много по-добре е откъм battery life в старата версия, както и очаквах. Дано в скоро време да оправят този проблем от huawei с 10-ката.
Според мен, някое приложение прави това. 
Аз съм с последния наличен ъпдейт и драми с батерията нямам. С моето ползване на телефона, в момента е на 35 процента и е зареждан във сряда през нощта.
Цитирай

Аз нямам проблем с 10. Батерията е отлична.
Цитирай

И аз нямам проблем с батерията, но пък камерата прави супер гадни снимки...никакви детайли, фокус...много зле...не знам какво се случи.

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Дойде секюрити ъпдейта за Април. 

   

И аз съм на мнение че темата за актуализациите много се оспамва с несвързани мнения. Генерално актуализациите не влияят на живота на батерията, а само какво е инсталирано и как ползвате телефона си. 

Едно генерално предложение - може да се направи тема - Въпроси и проблеми, предизвикани от актуализациите, където да се обсъждат на воля всички ишута, които евентуално са предизвикани от актуализация, а самата тема за Актуализации да се запази чиста само за реално получени ъпдейти
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • andreydemon
Цитирай

Няма смисъл според мен, защото аз съм я паривл за всякакви мнения, и за ползите от актуализацията и за недостатъците, защото само за едното се губи смисъла.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-05-08, 23:01:47)RiseOfTheLycan написа:  И аз нямам проблем с батерията, но пък камерата прави супер гадни снимки...никакви детайли, фокус...много зле...не знам какво се случи.
При мен е точно обратното. С 10-та има коренна промяна в положителна посока по отношение на камерата. Нямам проблеми с батерията.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

Много странно..явно при всеки е индивидуално, което е някак интересно...
Нулирах телефона ще видя как е сега...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

При мен също с 10 батерията е по добре. Обще взето:

9.0 Добра батерия, добър интерфейс, но малко бъгава.
9.1 По-лоша батерия, отново добър интерфейс и почти без бъгове.
10.0 Добра батерия, грозен интерфейс, още по-мазно работи.

И едно уточнение: повечето гугълси неща съм ги махнал. Имам само google play, youtube, google диск и естествено услугите. Също така автостартирането на приложенията ми е на ръчен режим и само на 10-на съм дал да правят каквото си искат.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Току що дойде

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 7373cdf7bb38bb671cdd7b1eba25c02a.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на turl за това мнение:
  • RiseOfTheLycan
Цитирай

При мен дойде тази сутрин 10.0.0.214 Smile[Изображение: 09cfcd89dc595d720be6c9e04586671b.jpg]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Nokia | ZEISS
Цитирай

Това само секюрити ъпдейт ли е?

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)