Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

(2020-10-13, 09:13:40)Нямам карта памет. написа:  Да със setedit може да се променят още много неща. Но който не разбира може много да си прецака телефона и да го докара до hard reset.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Да, за рекордера са разрешени автоматично. Обаче, ако нямаш карта памет и искаш да достъпваш записите през списъка с повиквания, то тогава трябва да дадеш разрешение за достъп до хранилището на приложението контакти.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro Twilight
Цитирай
Аксесоари

Появи се пач за сигурност за септември , дали ще има още една версия на Андро?
Цитирай

(2020-10-20, 00:30:45)Andon0v написа:  Появи се пач за сигурност за септември , дали ще има още една версия на Андро?
Ще има. [Изображение: b93276ed8ef0c71da6176619f3c9932a.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

(2020-10-10, 10:48:11)DoryanY написа:  Трябва да се деинсталира първо старата версия в приложения-рекордер-една зелена икона-ДА СЕ ВНИМАВА да не се деинсталира другия рекордер.  Тук е обяснено пост 76  https://forum.xda-developers.com/huawei-...7701/page8
Темата е изтрита

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай

(2020-10-21, 21:30:06)wolfy написа:  Ще има. [Изображение: b93276ed8ef0c71da6176619f3c9932a.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Този телефон е безсмъртен
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • sleeptalker
Цитирай

Дойде някъкъв ъпдейт преди малко. 
   
Цитирай

Мисля че това е пача за сигурност за септември
Цитирай

Нещо по-зле става тая батерия с всеки ъпдейт, или може би е стара вече, при вас как е?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен е супер, ама април месец като купих телефона я смениха с чисто нова от Huawei гаранционно с диплея, та не знам доколко мога да съм ти полезен.
Цитирай

Аз нямам проблем с батерията, въпреки ъпдейтите. Телефона е на една година, зарежда се всеки ден.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

Ако не ти е сменяна нормално да е по зле, моята е на 2 месеца реално и е като нова
Цитирай

Днес дойде пач за сигурност за октомври. Има и приложение за бета тестване на 11ката, ама все още не е наличен софтуера за изтегляне.
Цитирай

https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...7.html?amp

Sony Xperia P JB 4.1.2 M Tel - Silver (никога повече това недоразумение "Sony")
HTC One M8 5.0.1 > Samsung Galaxy S7 Edge Black Onix A1 > HUAWEI Mate 20 Pro Twilight® A1
[-] 1 потребител изказва благодарност на Last_Hope за това мнение:
  • Spunk
Цитирай

Добра новина за притежателите на Mate 20 Pro: Серията Huawei Mate 20 ще продължи да получава софтуерни актуализации.

https://www.huaweicentral.com/huawei-mat...ms-huawei/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • koprio
Цитирай

Дали случайно има някакъв начин да се root-не с EMUI10.1 ?
Цитирай

Huawei следва обявения преди време график за обновление на съвместимите модели с актуалния графичен интерфейс EMUI 11. Сега той достига до международните варианти на P30, P30 Pro, Mate 20 и Mate 20 Pro. Както най-вероятно знаете, EMUI 11 е базиран на Android 10.


EMUI 11 предлага повече опции за персонализиране на функцията Always-on дисплей (AOD), нови анимации в интерфейса за по-плавно визуално възприятие, още възможности за многозадачна работа чрез Multi-Window като минимизиране на всички отворени прозорци в специален бутон (Quick Ball) и опция за промяна на размерите им чрез издърпване на единия ъгъл.

Софтуерът включва и подобрения при мултиекранното взаимодействие с лаптоп и таблет. Така например вече е възможно едновременното отваряне на две приложения от смартфона, а скоро ще бъде активирана и възможността за работа с три. EMUI 11 включва и подобрена защита на потребителските данни като добавя опция за криптиране на бележките и възможност за премахване на метаданните от направените снимки.

Източник: Huawei Central

HUAWEI Mate 20 Pro Midnight blue
HUAWEI P 30 PRO
HUAWEI MATE 20 LITE
HUAWEI P10 
Цитирай

Някой с emui 11? Пробвах да кача 11.0.0.138 през hisuite proxy, но не можах.. Sad
Цитирай

(2021-03-07, 16:15:47)altanivan написа:  Някой с emui 11? Пробвах да кача 11.0.0.138 през hisuite proxy, но не можах.. Sad

Според календара на хуавей сайта след края на март месец ще пристигнат ъпдейтите.
Цитирай

Явно ще трябва нов рекордер на разговорите за EMUI 11 https://www.huaweicentral.com/download-c...ones-link/

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

Ехее, ако и работи, ще мога да ъодейтна от 9 на 11. Заради тази екстра си стоя на девятката Smile
Цитирай

Че от месеци има рекордер за емуи10.1 - работещ.
Цитирай

След като писах, видях в хда, че има, не съм го пробвал и ще се поинтересувам как работи, че не ми се занимава с връщане на версии и възстановявания. Откъде сепреслушват записите? Има ли към всеки контакт запис, заедно с кол лога? Или трябва да се търсят с файлов мениджър?

Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Tapatalk
Цитирай

Абсолютно 1:1 като при емуи9.

Не се занимавай сега, изчакай няколко дни и направо емуи11, но задължително с ресет след ъпдейта.
Цитирай

(2021-03-14, 09:48:34)tolostoi написа:  След като писах, видях в хда, че има, не съм го пробвал и ще се поинтересувам как работи, че не ми се занимава с връщане на версии и възстановявания. Откъде сепреслушват записите? Има ли към всеки контакт запис, заедно с кол лога? Или трябва да се търсят с файлов мениджър?

Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Tapatalk
Аз на П30 с EMUI 11 ползвам още от 10.1 рекордера и си работи отлично.Записите ги има в историята на обаждания та,и отделно в папка sounds-call recorder,този рекордер за EMUI 11 не съм го инсталирал,но след като стария си работи,не виждам смисъл.Явно ако се върнат фабричните настройки ще спре,и тогава ще трябва да се инсталира новия.
Цитирай

Само да добавя, че ако имате карта памет, рекордера записва на картата, а приложението ги търси на вътрешната памет и прослушването става или чрез файлов мениджър или трябва да се местят записите от картата на вътрешната памет. Може би да има вариянт с MacroDroid например да се пусне таск да ги мести автоматично...

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)