Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 6 Pro vs Xiaomi Pocophone F1 vs Lenovo S5 Pro
#1

Помогнете ми да избера. Кой е по-добър от към цена/производителност/качество. Ясно е, че Покото е с малко по-добри характеристики, но заслужавата ли си парите пред Ноут 6 Про? Коментайратей за Ноута 6 Про - 4 и 6 гб версия и за Покото 6 и 8 гб версия, въпреки че Покото 8 ГБ версия не се знае кога ще се появи, а и ми минава бюджета, но все пак дайте мнение. 

Благодаря !
Цитирай
Аксесоари
#2

Тук няма база за сравнение-Покото е по добрия избор.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#3

За да е по-интересно вкарвам в надпреварата и Lenovo S5 Pro. Какво ще кажете за него? Отново правя уточнението, че говорим за най-добро съотношение цена/качество/производителност. Ясно е, че Покото ги превъзхожда, но заслужават ли си 200 лв отгоре за него?
Цитирай
#4

Покото е 550лв с последни характеристики.
Никой телефон не може да се сравнява с него по съотношение цена/качество.
Питането за кой си заслужава повече е безсмислено- всеки телефон губи веднага срещу него.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#5

Автора, влез в темата за Поко и се отдай на четене.
Аз не бих си взел телефон, който прилича на тухла, с калпав дисплей и снимащ като нокия с фенерче. Па ако ще да е с най-най топ характеристики. Пластма за 600 лв. Сериозно?
Цитирай
#6

Покото е чудесен телефон ако държиш на хардуер, като дизайн ме дразни разположението на камерите и сензора за отключване,доста пъти пръста ми Шари на лещата.Като камера е средна работа, съмнявам се да снима по-добре от Pro-то , не съм се добирал до нота още.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

+1 за Xiaomi Pocophone F1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)