Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 20 Pro заслужава ли си
#1

Здравейте колеги, чудя се все още дали си струва да вложа малко отгоре след като продам верният ми Note 8 и да инвестирам в това ново моделче, изглежда свежо, и обещаващо, надявам се някой да го притежава и да сподели мнения Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Отскоро е в продажба - рано е за такива. Най-добре на място "де визу" в някой офис/магазин или за мнения погледни в тази тема: цък

 
Цитирай
#3

За мен лично, вече никой хуавей не си заслужава. Ако прежалиш картата с памет, писалката, по лошия звук на жични слушалки, по лошото видео, дисплея с моч, самсунг експириънс и смяташ че това нещо което ще вземеш е "свежо" действай Wink

Sent from my LG-D802
Цитирай
#4

Щом ти се дават много пари и искаш нещо различно...вземи си iPhone. И 3те нови модела си струват, но дори да вземеш и 8цата или 7цата пак няма да съжаляваш.
Цитирай
#5

(2018-10-24, 19:05:46)degman написа:  За мен лично, вече никой хуавей не си заслужава. Ако прежалиш картата с памет, писалката, по лошия звук на жични слушалки, по лошото видео, дисплея с моч, самсунг експириънс и смяташ че това нещо което ще вземеш е "свежо" действай Wink

Sent from my LG-D802



Ако можеш  да прежалиш по-малката батерия на самсунга, значително по-бавното зарядно на самсунга,  липсата на допълнителна ултра широкоъгълна камера, само 2х оптичен зуум, 3д сканирането на обекти с предните сензори при мейта, последна версия на андроид при мейта, безжично зареждане на друг телефон направо от телефона избери ноута9.
Всеки си има плюсове и минуси.И това сравнено с ноут9, ако сравняваме с ноут8 списъка ще се увеличи. Зависи каква ти е дилемата, и какво предпочиташ да имаш като опции.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#6

(2018-10-24, 19:05:46)degman написа:  За мен лично, вече никой хуавей не си заслужава. Ако прежалиш картата с памет, писалката, по лошия звук на жични слушалки, по лошото видео, дисплея с моч, самсунг експириънс и смяташ че това нещо което ще вземеш е "свежо" действай Wink

Sent from my LG-D802

Твоето мнение го знае целия форум.  Tongue

По темата, за мен не си заслужава, най-вече заради цената.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

Всичко е индивидуално.
Отивай, гледай, кефи те-сменяй.
Аз лично мисля, че не трябва да се скача веднага на нов модел, апаратите на пазара след 7-8 месеца са най-изгодни, все още нови, но с "паднали" цени.
И никой телефон не е ИНВЕСТИЦИЯ, това са просто хвърлени пари за една играчка дето след 2 години няма да струва и 25% от цената за която си я купил.
Успех.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#8

Прави сте, че не е инвестиция, просто за в момента мисля, че мога да продам note 8 за не лоши пари, и с минимално вложение да си го закупя. Ходих гледах го този Мейт 20 малко ми е смесица от самсунг и apple не е лош има иновации, а слот за карта памет според мен не ти е и нужен ако си стандартен потребител 128 гб са предостатъчни. Имам адмирации и към сензора за отпечатъци под екрана, но според мен много лошо са копирали 3д сканирането на лицето, с оправданието, че работи дори и при слаба светлина, не знам както казахте има си плюсове и минуси, въпрос на вкус и средства Smile))
[-] 1 потребител изказва благодарност на slimarov за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#9

Аз го имам от два дни, ако го намериш изгодно си заслужава, никой телефон според мен не заслужава 2000+лв, аз си го взех защото продадох моя изгодно и намерих този още по изгодно, но на мен бързо ми омръзват и бързо ги сменям. Имал съм и Нот8 плюсове и минуси във всеки апарат можеш да намериш, все пак парите са си твои, според мен си заслужава ако изпадне добра оферта. Успех.
Цитирай
#10

(2018-10-25, 06:47:48)slimarov написа:  Прави сте, че не е инвестиция, просто за в момента  мисля, че мога да продам note 8 за не лоши пари, и с минимално вложение да си го закупя. Ходих гледах го този Мейт 20 малко ми е смесица от самсунг и apple не е лош има иновации, а слот за карта памет според мен не ти е и нужен ако си стандартен потребител 128 гб са предостатъчни. Имам адмирации и към сензора за отпечатъци под екрана, но според мен много лошо са копирали 3д сканирането на лицето, с оправданието, че работи дори и при слаба светлина, не знам както казахте има си плюсове и минуси, въпрос на вкус и средства Smile))

Щом не е имало WOW ефекта, те съветвам в момента да изчакаш.Ноут 8 цената му се изпили вече,няма вече да има сериозни спадове с цените. Не лоши пари, не лоши колко ще му вземеш? Мислиш, че повече от 800лв ли?
И колко трябва да добавиш? 800? 900?
Изчакай.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#11

Вчера имах възможността да го разгледам и определено ме впечатли, поне на пръв поглед. Изключително красив, дисплеят е ярък и кристално ясен, самият му външен вид е някак си не хуавейски, в началото дори се зачудих каква марка е, преди да видя... Сега, че е скъп, е друг въпрос...

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Май ще почакам отговорът на Самсунг със S10, според мен ще си заслужава чакането !
Цитирай
#13

След това ще има отговор с P30про... Щом можеш да чакаш, това винаги е най-доброто решение независимо от модела

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#14

Huawei Mate 20 Pro в повечето случаи имали брак на дисплея. За повече инфо по въпроса : тук

 
Цитирай
#15

Проблемните бройки уж ги изчистиха, а и гаранционно ги заменят без проблеми

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#16

За мен няма нормален смартфон , който си заслужава 2000лв. За такава цена, само нещо премиум, с някви специални материали...примерно като Vertu навремето.
Освен това чета доста, и се оказа че Хуавей, както и Самсунг доста мамят и си плащат за "прехвалване" на стоката на търговците и журналята по сайтовете. За Сами съм сигурен, щото съм им се вързвал, за Хаувай само чета. Примерно тия марки губят яко на blind camera тестове от...едноокия Pixel 3.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Amilo
Цитирай
#17

Ами топ 3 производителите си плащат, изключение правят останалите китайски марки. От там цената на топ хуавей, топ самсунг, топ епъл са доста близки и са на една крачка над останалите. И затова ксиоми примерно прави подобни телефони на доста по-приятна цена.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#18

То вече няма нищо интересно.
Единствен си остава само Айфона който има функции които другите нямат като itunes, imessages, live photo, 3d touch.
Андроидите общо взето всичко е еднакво, ти като си свалиш любимата тема, любимата клавиатура и там всичко що те кефи, пак си става "старият" телефон.
Бих те съветвал да изчакаш, от 2018 НИКОЙ телефон не си струва, производителите знаят това и тази година малко ще се напънат да ни впечатлят.
S10 100% ще е нещо различно и интересно няма да е S9+ ( подобрен S8+), остава фактора с цената- АМИ висока е, много е висока...какво да ви кажа, 2000-3000лв вече за нищо ги няма.
Проблема е и друг, от високо цените падат страшно бързо, телефон за 2500лв след месец е 2100лв...много бързо се обезценяват вече.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)