Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 1100-1200лв
#1

Привет,


телефончето ми умря (htc one m9) и си търся ново. За съжаление в момента не е много хубаво време за пазар на телефона... февруари март илизат новите... старите са още на висока цена... но просто нямам избор, тъй като в момента съм със стара нокиа Smile

Huawei p20 ми допада на външен вид... p20 pro идва около 1500лв и не знам дали си заслужава
Samsung s9 също ми допада (s9 plus ми е голям). Търся нещо макс до 6 инча

Предложете ми нещо до 1100лв - 1200лв (без договор)
Цитирай
Аксесоари
#2

При положение, че за има-няма 600лв може да вземеш Поко, единственият смисъл да даваш двойна сума за Р20 или S9 е камерата.
Ти си прецени дали да не запазиш бюджет за по-подходящ момент или направо да го пренасочиш за нещо друго

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Бюджет има и за 2к ама не ми се дават за телефон толкова пари Big Grin
Няма как да изчакам, тъй като просто нямам резервен телефон... в момента старата нокиа мога да правя само разговори..
Цитирай
#4

Поко-то е баш за хора, на които не им се дават пари
Има си недостатъци, но единствения по-съществен е камерата. За сметка на това е с топ процесор и има производителност на двойно по-скъпи телефони.
Иначе за около 1000лв може да погледнеш и Xiaomi Mi8, Honor 10, Huawei Mate 20 или пък някое Sony.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Mate 20 ще му е голям щом S9 Plus му е голям.
simeonivanov22, от къде ще го купуваш? Защото Mate 10 Pro е около 769 лв. в онлайн магазините, а хардуера без камерата е като на P20 и имаш 6 гб. рам вместо 4 и амолед екран вместо LCD.
LG G7 също е на добра цена (около 880) и е по-малък от Pico и Mate 10 Pro.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

Google Pixel 2 XL ще свърши работа.

 
Цитирай
#7

Pixel 2 XL е най-голям от всички изброени до сега.
[Изображение: 23928824_m.png]
[Изображение: 23928834_m.png]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

(2018-10-24, 17:55:02)simeonivanov22 написа:   ….Търся нещо макс до 6 инча. Предложете ми нещо до 1100лв - 1200лв (без договор)
Мисля, че Pixel 2 XL отговаря и на трите изисквания в случая.

 
Цитирай
#9

@vargala81 Ще го взимам през фирма и ми трябва магазин който издава фактура. Предпочитам да дам 100-200лв повече, но да ми е спокойно, че телефонът ще има гаранция към оторизиран сервиз на дадената марка.

Pixel 2 XL е прекалено голям.. в момента съм с 5 инча и ми е перфектен, но бих склонил всичко до 6 инча.
Pixel 3 (не XL) изглежда много добре без този ноч и бих се навил за него независимо от по-високата цена... но все още го няма тук и не мисля, че някой ще го предлага с фактура.


Сега ще прегледам ревюта за mate 10 pro
Цитирай
#10

След като XL ти е голям, виж малкия Пиксел или Nokia 8 Sirocco например.

 
Цитирай
#11

@NoMaD прекалено голямо разстояние над и под дисплея... просто не ми допада на външен вид
Цитирай
#12

G7 в технополис е 1149 лв. , Mate 10 Pro в техномаркет и той е толкова, но има ограничени наличности само в Търново, Пловдив и София.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

ако си се насочил към Хуауей - аз бих взел Мейт 10 про, може и да има вече добри оферти след излизането на 20ката

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#14

То реално много зависи ,както по-горе колегата каза малкия Пиксел 2 ти върши работа.Реално без да се лъжем Пиксела като камера е над всички,сега и с новия Мод от Пиксел 3 прави страхотни снимки.Като хардуер не отстъпва, а и не сме някви супер-тестери за да наблягаме на хардуера.Другия вариант е S9+ красив дисплей (ако го опазиш) добра камера, и батерията е на ниво,само незнам как са нещата с подръжката.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Погледни Honor 10. Размер, камера, дисплей, параметри, цена...
Цитирай
#16

И все пак не разбрах какъв е проблема с p20/s9?

p20 в емаг е 1100 (през фирмата ще ми излезне към 680лв)
s9 в емаг е 1100 също
p20 pro - около 900лв
Цитирай
#17

P20 не е нищо особено, среден клас телефон представян от китайците за флагман. S9 има само 4 гига рам, няма втората камера и има по малка батерия спрямо S9+. Между двата S9 е избора.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#18

Всъщност като се загледам в емаг всички са с ексинос процесора... и затова цените са по-ниски.


Ако реша да купя Pixel 2 XL откъде е най-добре да го взема? (citytel?)
Цитирай
#19

(2018-10-25, 17:21:50)simeonivanov22 написа:  Всъщност като се загледам в емаг всички са с ексинос процесора... и затова цените са по-ниски.


Ако реша да купя Pixel 2 XL откъде е най-добре да го взема? (citytel?)
Дават 2г там гаранция, само нещо не мога да ги разбера-малкия и големия на една цена!Може да е грешка.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Може да погледнеш Sony Xperia Xz2. Издръжливи са ,имал съм 3 години Z5 Compact, просто чудесен телефон. До Xz2 е с 5,7 инча. Цената излиза около 1100-1200 зависи ся откъде ще го купиш.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

Ти виждал ли си тез експерии? Щяха да са хубави телефони преди да излезе LG G2. Толкова са назад в дизайна с тези колони отгоре, отдолу че и отстрани.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#22

(2018-10-25, 19:45:21)degman написа:  Ти виждал ли си тез експерии? Щяха да са хубави телефони преди да излезе LG G2. Толкова са назад в дизайна с тези колони отгоре, отдолу че и отстрани.

Sent from my LM-G710
Така е ,но просто му предложих. Не ме нападай излишно.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

(2018-10-25, 21:11:59)Pacogamer написа:  Така е ,но просто му предложих. Не ме нападай излишно.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Не ме разбирай погрешно, един телефон не е само визия, ама не знам тези дизайнери и инженери нямат ли за да направят нещо поне по безрамково. И не е целта само визията, ами голям дисплей в малко тяло. Просто като е тухла, да има огромен дисплей и да се оползотвори големината на телефона. Другото тъпо при Сони е, че продават на всички сензори, а техните телефони не могат да снимат. Доста е странно това всъщност но преди беше така, не вярвам да се е променило нещо....

Sent from my LG-D802
Цитирай
#24

Колегата има предвид xz2 premium който съм виждал срещу S9, и прави с една идея по-динамични снимки от Самсунга.Процесора му 845 с добра батерия, но за 1200лв аз не бих го взел,просто не е моята марка.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#25

А защо не погледнеш някои модели на iphone?

Iphone Xs 64gb Space Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)