Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на висок клас телефон
#1

Здравейте,
понеже в най-близко бъдеще ще трябва да сменям устройството, реших да се допитам и до повече хора и да чуя различни мнения по темата...
Като начало искам да кажа, че в момента съм с две устройства, едното е Huawei Y5, което се ползва основно за разговори, а второто е Note 3 на 5 години когото ползвам освен за разговори и за всичко останало което предлагат съвременните телефони. Новият телефон трябва да е с две сим карти, че вече не ми се носят два телефона.
Като цяло съм средностатистически потребител... разговори, два мейла, малко документи и бележки, малко снимки, повече браузване, ютуб рядко, игри много рядко.
Ясно ми е, че няма перфектен телефон, но основните неща които ме интересува да има са:
Хубава батерия - 1 ден каквото и да го правя трябва да изкарва Big Grin
Хубав звук / работя и в шумна среда /
Дисплей
Функционалност и бърза работа
И не на последно място - здравина! Не харесвам кейсове и освен протектор на дисплея друго не слагам. Ноута съм го изпускал безброй пъти, детето се е случвало да го хвърля и въпреки всичко е здрав, като изключим очуканите ръбове.
Камерите на почти всички скъпи телефони ме устройват.
Разни ъпдейте...тук не съм много наясно за какво става въпрос... Сегашният не го знам с каква версия андроид е, важното е, че работи.

Ограничение в бюджета няма. Не смятам да го сменям скоро и по-добре един хубав телефон на 3-4-5 години, отколкото един евтин всяка година и постоянна мъка.
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)