Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI MIX 3- покупка, магазини и цени
#26

Хахах ей затова съм в този форум.
Готини хора сте до единSmile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
Аксесоари
#27

Ти ся български евреин ли си или българин ,който живее при евреи...че не разбрах?

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#28

Мароканец от Саудистска арабия съм
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • gstavrev, Герчев
Цитирай
#29

На всички ни е забавно, но следващото мнение, което не е обвързано с покупка на Микс 3 ще бъде изтрито заедно с предните!
Цитирай
#30

Ами месец време мина, 24.12 стана вече, а най-ниската цена, която виждам е от 526$ за версията 6/128... Що така не падна до 450$, да му се невиди. Wink
Цитирай
#31

Е и за какво ти е Микс3, освен предната камера няма други кой знае какви разлики с Микс 2с, а цените са бая различни.
Цитирай
#32

Не, не. На мен не ми трябва, много голямо парче е, но 'колегата' Victormihov прогнозираше цена от 450$ след месец...което беше преди 2 месеца, след това беше за черния петък, след това за Коледа, та за това го споменавам. Wink Иначе, при положение, че няма никакъв ъпгрейд спрямо Mix2s, аз продължавам да не виждам смисъл от модела. Само заради единия слайд ли, да не изостанат от другите китайци?
Цитирай
#33

(2018-12-24, 10:24:24)nowhere написа:  Е и за какво ти е Микс3, освен предната камера няма други кой знае какви разлики с Микс 2с, а цените са бая различни.

Е, AMOLED, слайд механизъм и двойна предна камера. Реално купуваш дизайна и дисплея. Не са малко пари, ама с извинение, си е гъзарийка новия модел Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#34

Е именно, а е двойна цената. Гъзарийка си е механизма, но не знам колко успешно е имплементиран слайд механизма, времето ще покаже.
Цитирай
#35

(2018-12-24, 13:24:58)nowhere написа:  Е именно, а е двойна цената. Гъзарийка си е механизма, но не знам колко успешно е имплементиран слайд механизма, времето ще покаже.

Цената е двойна спрямо кой телефон?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#36

Mix 3 спрямо Mix 2S
Цитирай
#37

Аз само с компенсацията не разбрах какво става? Хаха Wink

Честито Рождество Христово! Бъдете здрави и щастливи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#38

Реално Lenovo Z5 pro е същия телефон, но със fingerprint скенер в екрана среден клас процесор и около 200 лв надолу което го прави супер апетитен аналог... Но само да не беше Lenovo...
Най-ниската цена на Mi Mix 3 на която попаднах досега беше около 430 евро. Просто цената е твърде висока все още няма как SD 845 и Wireless зареждането да правят 100 евро разлика.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stormrage за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#39

(2018-12-24, 10:31:30)MapTo_D написа:  Не, не. На мен не ми трябва, много голямо парче е, но 'колегата' Victormihov прогнозираше цена от 450$ след месец...което беше преди 2 месеца, след това беше за черния петък, след това за Коледа, та за това го споменавам. Wink Иначе, при положение, че няма никакъв ъпгрейд спрямо Mix2s, аз продължавам да не виждам смисъл от модела. Само заради единия слайд ли, да не изостанат от другите китайци?

Сега след нова година ще е 450$
Ей гу нъ, ни остана.
Цитирай
#40

Xiaomi  MI MiX 3 най-после пристигна в Европа! Ура Smile

От утре феновете ще могат да поръчват модела в Италия и Испания. Цената в Испания ще бъде 500 евро- 1000 лв. с включена официална  двегодишна гаранция! Напомням, че фирми като Лерон доставят без проблем до България стоки, закупени от испански магазини!


Източник: https://www.gizmochina.com/2019/01/07/xi...-for-e549/


Цените в Али експрес падат много бавно този път, но очаквам да се насочат към 450 долара. В противен случай просто няма да има кой да купува, при тази добра оферта в Европа.


Цитирай
#41

Че то в Испанския ми стор микс 2с преди 10 дни беше 529 евро за 64гб версия,там цените по-надути и от България

Sent from my E2303 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#42

Изглежда цената ще е 549 Евро а обявената 499 Евро ще е при покупка от онлайн магазина само в Италия само на 9 Януари.
https://www.xda-developers.com/xiaomi-mi...ain-italy/

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#43

Наличен в UK от 16.01 на цена от £449.

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#44

Мтел/ А1 ще пуснат MI MIX 3. Най-после да се размърда и този оператор откъм предлагане на моделите на Xiaomi!  Да видим какви ще бъдат цените, засега не са ги обявили: http://www.a1.bg/ustroystva/smartfoni/xi...mix-3.3891


Цитирай
#45

Във ОЛХ има един за 1149 лв с 2г гаранция

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#46

В Ментел... Не по-малко от 1350-1400лв

Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk
Цитирай
#47

Eгати цените ...........

Цитат:А1 стартира продажбите на два нови модела смартфони – Xiaomi Mi Mix 3 и Xiaomi Mi 8 Pro. Клиентите могат да закупят флагманите ексклузивно на a1.bg срещу 839,99 лв. в брой или 39,99 лв. на месец за Xiaomi Mi Mix 3 и 869,99 лв. в брой или 41,99 лв. на месец за Xiaomi Mi 8 Pro. Цените са валидни с мобилен план A1 ONE Unlimited 5XL.
(2019-01-17, 16:01:23)koprio написа:  Във ОЛХ има един за 1149 лв с 2г гаранция

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk


В олкс има ли обява без гаранция?! 99% са фалшиви. Big Grin
Цитирай
#48

Знам, но все пак да се знае Smile аз наскоро попаднах на обява за S9 plus, който въпреки, че пише гаранция от А1, при въпрос към кой е гаранцията ми казаха, че е към техен(на продавача) сервиз Smile вероятно и с микса е така, някое гаражно сервизче

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#49

ng Tapatalk

(2019-01-18, 10:39:35)koprio написа:  Знам, но все пак да се знае Smile аз наскоро попаднах на обява за S9 plus, който въпреки, че пише гаранция от А1, при въпрос към кой е гаранцията ми казаха, че е към техен(на продавача) сервиз Smile вероятно и с микса е така, някое гаражно сервизче

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Значи е бил без гаранция. Много фабрикуват гаранционни карти, реално без покритие. Трябва да се внимава. Извинявам се  за извън темата.
Цитирай
#50

То като цяло гаранциите са си вятър работа...винаги могат да кажат "бил намокрен", лошото, че ти е го връщат отворен, изкривен, потрошен и пак със същият проблеми като цяло пак ти казват, той такъв си беше...водоустойчивоста и тя е пълна глупост с гаранцията, уж воден, а наводни ли се, няма гаранцияSmile

Знам, че операторите, техноградовете заменят и поправят апарати, но другите магазини, развалили се по-добре хич не се занимавай- ходене по мъките си е...аз затова гаранцията никога не ми е била приоритет, преглеждам апарата много добре и се взима или се отказва (втора ръка, ако е).

Не знам за вас, аз така мисля, гаражче ли е, хич не им го пращай, само ще ти го потрошат, или го продай с проблема и си купи друг, не знам защо има толкова много некадърници, дето нищо не знаят, то аз с помощта на youtube ще си го поправя по-добре без да чупя и изкривявам шасито от тях и без това да ми е професия въобще, а в тия гаражчета, стоят "техници" и бърникат на хората стоката.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)