Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТЕЛЕФОН ДО 700 ЛВ ?
#1
Thumbs Up 

Колеги колеги.. предлагайте нещо до 700 лв, я от алиекспрес, я от тук. Кой телефон според вас е най-добрия до тази цена.
Нещо съм си харесал Mi 8, но ме притесняват как стоят нещата с китайските реклами в операционната система. 

Споделете мнения  
   
  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Te се махат. Няма друго по - добро за тея пари.
Цитирай
#3

Би ли споделил как точно се махат
Цитирай
#4


msa му спираш всички разрешения, автостарт, връзки с мрежи и т.н. ровиш и каквото намериш му забраняваш. Браузъра и мивидео имат отметки в настрйоките да се спре препоръчано съдържание.
Цитирай
#5

100% ли работи? четох че не работи при всички .
Цитирай
#6

Отключваш, руутваш, сменяш рома..... опции много. Стигне ли се до там ще се измисли нещо Wink
Цитирай
#7

Или си купи друга марка, която няма тия проблеми. Примерно Honor 10 вече е на 699 лв.
Цитирай
#8

Ако се поразровиш из Olx,за около тея пари ,може да намериш P20 pro/S9 Plus ,на по няколко месеца без забележки с оставаща гаранция над година.
Цитирай
#9

Точно за тия пари ще е потрошен,краден,без гаранция и внос от майна си.Виж,за S8 plus съм по-съгласен,че ще намериш запазен с оставаща гаранция на 700 лв.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

Тъй като гледам, че всеки тук си хвали стоката, аз ще допълня само, че от 10 дена ползвам Mi8 Global Rom и не съм видял нито една китайска реклама или китайски надпис. За 700лв получаваш НОВ телефон с AMOLED дисплей и хардуер като този на S9 Plus например ..

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#11

Не баш като S9+, но почти Wink

Sent from my LM-G710
Цитирай
#12

(2018-10-31, 17:42:41)Kn0cK3r написа:  Тъй като гледам, че всеки тук си хвали стоката, аз ще допълня само, че от 10 дена ползвам Mi8 Global Rom и не съм видял нито една китайска реклама или китайски надпис. За 700лв получаваш НОВ телефон с AMOLED дисплей и хардуер като този на S9 Plus например ..
Маалко да посмалим рекламата?За малко да стигне S9+ ама май не е малко Big Grin

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#13

(2018-10-31, 15:24:43)vesoisthebest написа:  Точно за тия пари ще е потрошен,краден,без гаранция и внос от майна си.Виж,за S8 plus съм по-съгласен,че ще намериш запазен с оставаща гаранция на 700 лв.



 Ами в момента има един P20 pro без забележки с оставаща година и половина гаранция за 800 преди пазарлъка.И един ,с леко драсната рамка в ъгъла пак за толкова и пак с гаранция.
Цитирай
#14

За по малко от 900 лева се взима G7. Чисто нов с 2 години гаранция. Който освен снимките е по добър във всичко всъщност. Та с три думи - не си заслужава.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#15

Nokia 7 plus? Под 700лв, чист андроид, добра камера, редовни ъпдейти, процесора е ок. Поне към момента е доста безпроблемен тел.

Nokia 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)