Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с бързото зареждане
#1

Здравейте на всички, от около 3 месеца ползвам телефончето, като цяло нямам някакви кой знае какви оплаквания от неговата работа, само едно взе да ми прави впечатление. Става дума за бързото зареждане, не винаги виждам двете светкавици в батерията, че се зарежда бързо, даже на диплея си пише само "зарежда се, а не "бързо зареждане", пускам го да се зарежда и след няколко минути от бързо зареждане минава на нормално, ако го махна от зарядното и пак сложа пак си показва бързото, не всеки път го прави но прави впечатление. Това нормално ли е, самият софтуер ли контролира това нещо?
Цитирай
Аксесоари
#2

На мен ми го прави това само ако ползвам друг адаптер или ако ползвам преносима батерия там ми се зарежда нормално. Пробвай с адаптера на някой познат, защото преди седмици като си оставих телефона в сервиз ме питаха също дали имам проблеми със зарядното.
Цитирай
#3

При моя над определени проценти автоматично минава на нормално зареждане. Примерно 90%.Обърни внимание кога го прави. Възможно е при лйта да е на други интервали.Стандартно е така, за да запази батерията

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

От наблюдението на телефона на жената - зависи от контакта, нямам идея на какъв принцип го прави, но на няколко контакта в нас не иска и не иска да зарежда бързо с неговото си зарядно и кабел, от друга страна стигне ли до 80% макар да пише бързо зареждане , вече започва да си зарежда нормално. При моя нямам такива наблюдения с контактите, но при зареждане сякаш след 90% започва нормално да се зарежда.

Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei P40 Pro Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)