Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung W2019 - луксозен сгъваем смартфон с два дисплея
#1

Вчера в Китай от Самсунг бе анонсиран флагманския сгъваем смартфон W2019. Телефонът има два дисплея, изцяло метален корпус и двойна камера. Устройството е с два АМОLЕD eĸpaнa c paзмep нa диaгoнaлa 4,2 инчa и peзoлюция 1920x1080 пиĸceлa. На борда си има чипсет Ѕnарdrаgоn 845, 6 GВ RAM, както и 128 или 256 GВ вътрешна памет. Аĸyмyлaтopнaта бaтepия е c ĸaпaцитeт 3070 mАh. Основната камера е двойна с резолюция 12+12 мегапиксела, налична е и оптична стабилизация на изображението. Смартфонът работи под управлението на операционната система Android 8.1 Oreo, надградена до Samsung Experience. Samsung W2019 ще бъде произведен в лимитирана серия, а пpoдaжбитe нa лyĸcoзния cгъвaeм cмapтфoн cтapтиpaт пъpвo в Kитaй в нaчaлoтo нa мeceц дeĸeмвpи на цена 18 999 юана, което се равнява приблизително на $2 732.
 
[Изображение: 2eca05e9f86bfb775b2bfa0f7e38c4fa-full.png] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Интересно, но практическа полза не виждам от това устройство?


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#3

Какви ползи търсиш в имиджов модел в ограничен тираж?
Цитирай
#4

(2018-11-11, 09:36:18)arrogant написа:  Интересно, но практическа полза не виждам от това устройство?
Практическа ползва е за хората с дълбок джоб. Премиум характерът на Samsung W2019 се набляга в консиерж услугата, която включва ексклузивна гореща линия за потребителя, на която той може да поиска помощ за какво ли не - запазване на хотелска стая или организация на всякакви ежедневни задачи. Освен това Samsung ще предлага на заможните си клиенти с W2019 безплатна подмяна на дисплея и батерията до два пъти годишно за първите две години.

 
Цитирай
#5

Ясно, все пак устройството само по себе е безмислено. Какво ще гледаш на втория екран, което не можеш на първия?
Защо ти са копчета, като вероятно и двата екрана са тъч?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#6

На мен ми харесва. 
Сега на човека във 5-ти клас няма да му хареса, понеже изглежда нефункционален, но на един човек, който иска да се оттърве от социалните тъпотии и/или не му трябва YouTube е идеален. 
Чист телефон, не смесица с фотоапарат, телевизор, акумулатор и други. Само 'дето е скъп. 
Дори и да нямаше топ характеристики бих си го взел(и по-ниска цена). 
Може би аз не намирам за полезни масовите телефони като моя и затова ми е такова мнението.
Цитирай
#7

(2018-11-11, 11:58:20)arrogant написа:  Ясно, все пак устройството само по себе е безмислено. Какво ще гледаш на втория екран, което не можеш на първия?
Защо ти са копчета, като вероятно и двата екрана са тъч?
Даже и така да е, да му мислят тези, които ще се бръкнат за него. И без това Samsung W2019 засега няма да се продава в Европа.

 
Цитирай
#8

Интересно е устройството,но все още сме твърде далеч от времената на 2000-2003 година, когато имаше най-различни класове и дизайни ,а имиджовите апарати бяха уникални. Наред с комуникаторите. Искам нещо от класата на Motorola Aura,но с тъчскрийн.
Убеден съм ,че ще се търси, защото на хора им писна от еднаквите телефони, които се предлагат от всички производители.
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#9

SAMSUNG W2019:

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)