Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 500-550 лв.
#1

Здравейте! Поради това, че Асуса ми стана на 3 годинки, а и проблеми почна да ми прави, реших да си взема нов телефон. Трябва ми някакъв 4/64 и да има читава камера/батерия. За тези пари повечето са Xiaomi-тата, ама и те не са малко, а като не мога да ги различа, работата става трудна. Та ще ви моля да споделите мнение и да предложите някакъв телефон за тази сума. Да се вземе впредвид, че ще се купува чисто нов и от България (без договори с оператор), моля!!!

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
Аксесоари
#2

Honor 8X или Xiaomi Mi A2 (Ако първия е прекалено голям). Мисля, че това е най-доброто за тези пари. Smile

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#3

Освен PocoPhone F1 за друго не се сещам.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#4

Poco е най-добре като хардуер,като камера средна работа.А2 има хубава камера но доста проблемни се оказаха с дрейн на батерията.Друг вариант Redmi Note 6 pro ,макар да не се отличава много от Note 5 който за парите си 300-400 си остава добра машинка.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2018-11-13, 01:51:30)ivkata1112 написа:  Здравейте! Поради това, че Асуса ми стана на 3 годинки, а и проблеми почна да ми прави, реших да си взема нов телефон. Трябва ми някакъв 4/64 и да има читава камера/батерия. За тези пари повечето са Xiaomi-тата, ама и те не са малко, а като не мога да ги различа, работата става трудна. Та ще ви моля да споделите мнение и да предложите някакъв телефон за тази сума. Да се вземе впредвид, че ще се купува чисто нов и от България (без договори с оператор), моля!!!

Вземи поразгледай и нокиите, андроид уан, тоест гарантирани бързи ъпдейти за минимум две години...
Цитирай
#6

Вземи си Поко ако искаш: Кофти дисплей(с дефекти), камера, която снима картинки, все едно дете с аутизъм е рисувало с маслени боички, скърцащ пластмасов корпус пред полуразпад още в магазина. И това на цена над 500 лв.
Ако искаш нещо различно от гореописаните си вземи каквото и друго решиш.
Разгледай новият Моторола One. Очите ми останаха в тоя телефон. И бих си го взел, ако жака за слушалки беше отдолу. В момента е на зверска промоция по техното.
Ако размера няма значение XIAOMI MI MAX 3..все пак 5500 ма батерия си е 5500 ма.
Цитирай
#7

(2018-11-13, 09:50:12)skiman написа:  все едно дете с аутизъм е рисувало с маслени боички

Много, ама много грозно сравнение...
[-] 2 потребители изказват благодарност на solo5 за това мнение:
  • HERUS, Victormihov
Цитирай
#8

(2018-11-13, 09:50:12)skiman написа:  Вземи си Поко ако искаш: Кофти дисплей(с дефекти), камера, която снима картинки, все едно дете с аутизъм е рисувало с маслени боички, скърцащ пластмасов корпус пред полуразпад още в магазина. И това на цена над 500 лв.
Ако искаш нещо различно от гореописаните си вземи каквото и друго решиш.
Разгледай новият Моторола One. Очите ми останаха в тоя телефон. И бих си го взел, ако жака за слушалки беше отдолу. В момента е на зверска промоция по техното.
Ако размера няма значение XIAOMI MI MAX 3..все пак 5500 ма батерия си е 5500 ма.

Offtopic такива мения ме правят весел Smile
Цитирай
#9

До 600 лева,препоръчвам Sony XZ1.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#10

Поко-то е около 600 лева в България, дори някъде наглеят и го продават за над 700. 500 лева ги смятате от Китай. Търси се телефон до 500-550 лева. Пак закръгляме нагоре като в някой търг. Следващия може да наддаде до 700 лв.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#11

Да вмъкна една нокийка 8 на 599 от румънско? Тъй де, друго си е кренвирша от истинско месо Smile))

Nokia 8
Цитирай
#12

Благодаря, записах си Honor 8X, Xiaomi Mi A2 и Motorola One да ги видя на живо, PocoPhone отпада, иначе все още съм отворен за бъдещи предложения или впечатления от притежатели Smile

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
#13

Погледни и Nokia 7.1 върви около 550лв в техн...
Цитирай
#14

(2018-11-13, 09:50:12)skiman написа:  Вземи си Поко ако искаш: Кофти дисплей(с дефекти), камера, която снима картинки, все едно дете с аутизъм е рисувало с маслени боички, скърцащ пластмасов корпус пред полуразпад още в магазина. И това на цена над 500 лв.
Ако искаш нещо различно от гореописаните си вземи каквото и друго решиш.
Разгледай новият Моторола One. Очите ми останаха в тоя телефон. И бих си го взел, ако жака за слушалки беше отдолу. В момента е на зверска промоция по техното.
Ако размера няма значение XIAOMI MI MAX 3..все пак 5500 ма батерия си е 5500 ма.

Ако си го виждал на живо явно ще говориш друго Smile. Камерата е много добра за 600 лева, това че има само софтуерна стабилизация не я прави добре, екрана си много качествен, за съжаление не мога да кажа същото за тъча (Ако не се играе игри няма как да се забележи). А корпуса не му се разпада въобще, няма да се очудя ако си гледал броика на щанда Smile Телефона си е перфектен за 600 и по добре няма и да се намери.



Към автора:
Въпреки твойто мнение аз все пак силно с две ръце ще препоръчам PocoPhone F1
Няма смисъл да взимаш някакви SD 623,625,655,660 където след година ще са на издъхване.
Вземи си телефон от "Среден клас" за много пари. Actually its high-end bad ass

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#15

Точно на живо. В технополис бяха един до друг поко и хуавей п смарт. Метал, су скърцаща пластмаса. Екран, мазно петно су фулвю дисплей. Камери?. И накрая 365 лв су 829. Цени там. Не благодаря. Дори и от Китай идва като цена над търсената в темата. Отделно е с ноч и е тухла. Не всичко е параметри.
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • HERUS
Цитирай
#16

Намери си читав Пиксел и забравяш да сменяш телефони.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

Тези теми започват да губят всякакъв смисъл...отново се препоръчват Поко-та, Пиксел-и...Хайде и аз де препоръчам един iPhone 7 ей тей за спорта нищо че нов струва 1000лв.
Цитирай
#18

(2018-11-14, 10:08:52)ivo98 написа:  Тези теми започват да губят всякакъв смисъл...отново се препоръчват Поко-та, Пиксел-и...Хайде и аз де препоръчам един iPhone 7 ей тей за спорта нищо че нов струва 1000лв.
Ми чети заглавието какво търси колегата, ако иска айфон може да си намери SE.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

(2018-11-14, 10:08:52)ivo98 написа:  Тези теми започват да губят всякакъв смисъл...отново се препоръчват Поко-та, Пиксел-и...Хайде и аз де препоръчам един iPhone 7 ей тей за спорта нищо че нов струва 1000лв.

От 15.11.2018 до 18.11.2018 в Кауфланд, iPhone 7 ще е 949,90лв
но пък Технополис ще имат намаление 10% и ще стане 900лв
Цитирай
#20

А кой би искал изобщо 7-ца?Някой ако ми напиши здрави аргументи ще ги приема!Съответно говорим за нов за цена от 900лв.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

От 500-550 лв до 1000лв са едни двойни пари, lol Big Grin Да не говорим, че включително и рамта и вътрешната памет са двойно по-малко от търсенето на автора.
Аз не мога да си представя да дам 1000 лв за телефон с 1900 mah и от 2016 (първо)
Гледай какви Huawei-чета има.Big Grin Бих си взел такова нещо за двойно по-малко пари.
Honor 8x - 559лв. Или Samsung A8 (той май е по-скъп, но това го пиша за цени от Технота, Емаг..)Или Samsung A7.
Huawei P smart - това бих го носил без кейс.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • HERUS, skiman
Цитирай
#22

(2018-11-14, 10:39:11)galaxyhopper написа:  Huawei P smart - това бих го носил без кейс.

Така и го нося. Cool
Цитирай
#23

(2018-11-13, 02:16:09)HERUS написа:  Honor 8X или Xiaomi Mi A2 (Ако първия е прекалено голям). Мисля, че това е най-доброто за тези пари. Smile

Honor 8x май нямаше бързо зареждане, ако не му е проблем на колегата. Иначе за тези тази се сещам за Note 5 на Xiaomi и Sony XZ1 с промоцията в Техното. Ако не му е проблем дизайна на Сонито, на мен индустриалния дизайн ми харесва много, много добър телефон. Иначе е въпрос и на вкус на OS, дали ще е чист андройд или преработен с глезотийки
Цитирай
#24

(2018-11-14, 10:54:36)skiman написа:  Така и го нося. Cool

И аз бих го носил, предполагам и останалите. Все пак е метален гръб.
В момента S8+ ми е без никаква протекция, но не всички са такива смелчаги. 
Няма кейс, който да не ме дразни и да не закрива красотата и усещането на един телефон. Затова и не знам колко трябва да купя, за да си примиря с компромиси.

(2018-11-14, 10:57:31)GodPetar написа:  Honor 8x май нямаше бързо зареждане, ако не му е проблем на колегата. Иначе за тези тази се сещам за Note 5 на Xiaomi и Sony XZ1 с промоцията в Техното. Ако не му е проблем дизайна на Сонито, на мен индустриалния дизайн ми харесва много, много добър телефон.
За Сонито съм с две ръце. Флагман и софта му е много лек. А някои казаха, че е за 600лв. Флагман от 2017, от всякъде си струва по критерии на автора. Батерията е малка като размер.
Цитирай
#25

(2018-11-14, 10:39:11)galaxyhopper написа:  Или Samsung A8 (той май е по-скъп, но това го пиша за цени от Технота, Емаг..)

А8 ще е на цена от 499лв в edigital по време на черния петък
Аз лично бих предпочел Sony XZ1, който в момента е 599лв,
а по време на черния петък ще е с 10% отстъпка в Технополис

(2018-11-14, 10:57:31)GodPetar написа:  Sony XZ1 с промоцията в Техното

Базовата цена на Sony XZ1 е 599лв в Технополис, не е промо
Като намалят още 10% по време на черния петък ще стане 539лв
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)