Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

Аз си свалих от google play. Има много такива
Цитирай
Аксесоари

(2019-04-19, 12:26:18)ibrahim79 написа:  5% мисля че си подхванал погрешния ъп. Два са налични. Или пробвай през hisuite
през HiSuite казва че ползвам последната версия и няма ъпдейт, после ще пробвам и втория че сега не ми се занимава.
Цитирай

Още някого получи ли ъпдейта? Писах имейл на Huawei, опитах и да им се обадя, но хората работят от понеделник до петък от 09-18h. Все още чакам аз, и всеки ден проверявам по 3 пъти!

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-04-20, 11:13:27)ivanpz14 написа:  Още някого получи ли ъпдейта? Писах имейл на Huawei, опитах и да им се обадя, но хората работят от понеделник до петък от 09-18h. Все още чакам аз, и всеки ден проверявам по 3 пъти!

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Ъпдейтите се пускат поетапно, имай търпение, едва от няколко дни са го пуснали. Според мен максимум до 10 дни всички трябва да го получим.
Цитирай

До вчера имаше два ъпа във FF, а днес и двата не са достъпни, ъпдейт по въздуха също няма.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз от вчера съм с новия андройда 9.0.1.161

И аз от вчера съм с новия андройда 9.0.1.161
Цитирай

Май ще получим и 9.1 Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-04-22, 09:14:18)ibrahim79 написа:  Май ще получим и 9.1 Smile

Oпределено сме в списъкаSmile Но нека първо официално пуснат за всички 9-катаSmile
Цитирай

Smile Ще дойде нека минат празниците
Цитирай

(2019-04-22, 09:31:49)ibrahim79 написа:  Smile Ще дойде нека минат празниците

Smile Великден или някой от следващите наближаващи празнициSmile  Или може би идването на папатаSmile
Цитирай

Според мен, са установили проблем и спряха ъпдейтита на андроид 9.0.1.161 или изобщо не са пускали. И доста, ще си почакам, докато го коригират. Щом го махнаха от Firmware Finder. Приятен ден! Smile
Цитирай

Може и да има, аз съм с ъпдейта държи се добре.Все пак те си знаят може и да има
Цитирай

(2019-04-22, 09:45:19)Pepipanev написа:  Според мен, са установили проблем и спряха ъпдейтита на андроид 9.0.1.161 или изобщо не са пускали. И доста, ще си почакам, докато го коригират. Щом го махнаха от Firmware Finder. Приятен ден! Smile

Да колега в един италиански сайт имаше такава информация ,че ъпдейта е спрян заради проблеми с SD картите и затова е изтеглен за да се направи  корекция. Отделно ,че го изтеглиха и от FF , което принципно не се случва. Но пък така или иначе аз го очаквах следвашия месецSmile
Цитирай

Нямам проблем със sd картата, и никога не съм имал. Но както каза изтеглен е, явно има
Цитирай

(2019-04-22, 11:52:09)ibrahim79 написа:  Нямам проблем със sd картата, и никога не съм имал. Но както каза изтеглен е, явно има

Това беше инфо в някакъв сайт не е официално от HUAWEI така ,че може да се е фалшива новина.  Но така или иначе скоро ще дойдеSmile ясно е.
Цитирай

Аз съм с ъпдейт 9.0.1.162 нямам проблем със сд картата но забелязах, че трябва няколко пъти да кликвам на бек бутона за изпълнение на командата не винаги но доста често ?
По принцип знам след всеки голям ъп е редно да се ресетне телефона, не съм го ресетвал за сега. Нямам време но май и това ще стане за да видя дали ще има резултат.

Някой със същия ъп забелязал ли го е този проблем ?

Samsung A40/Blue 
Цитирай

Добре бе, при мен ли го няма тоя ъп, само... ?
Цитирай

(2019-04-24, 09:50:06)Дръж ми Шапката написа:  Добре бе, при мен ли го няма тоя ъп, само... ?
Не.

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-04-24, 09:50:06)Дръж ми Шапката написа:  Добре бе, при мен ли го няма тоя ъп, само..
Не е само при теб. Но ще чакамеSmile Като се надявам някой от колегите да  направи някое бързо ревю за промените и новите неща и как се държи тлефона като цяло .
Цитирай

Преди като беше актуален P8, постоянно когато при някой излезе нов ъпдейт, го качваше, за да можем да си го теглим всички и инсталираме ръчно ...сега никой не си прави труда ..и аз още го нямам ..
Цитирай

Не знам как се прави, ако знаеш ще го кача само ме насочвай
Цитирай

Не знам, не съм ги правил ..но може на тия модели вече да не може да се инсталира ръчно..някой, ако знае, нека каже Smile
Цитирай

Аз съм правил ръчно, сваляш файла, правиш папка dload, хвърляш го в памет картата и флаш. Но трябва да се свали официалният софтуер
Цитирай

От сд картата може само официарен фърм

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това ми отговориха от Huawei съпорта. [Изображение: 6a28b9383888d179feff585cd47f24df.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)