Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

@ibrahim79, aз много пъти съм правил ръчна инсталация, казвам че не знам как да качим ъпдейта тук във форума Smile
Цитирай
Аксесоари

А не става ли да го качим някъде, и тук да сложим линк
Цитирай

Става, а знаеш ли да го качиш някъде Smile)
Цитирай

Има сумати облачни пространства mediafiare, mega, box,качи там. Направи 1 профил за общо ползване, линка и паролата сподели тук
Цитирай

Аз не съм с Пай ... нямам какво да кача :д
Цитирай

Сподели тогава как го правиш, аз ще се опитам.Как се прави инсталационният файл, аз съм с 9,ката.Ще го кача в облак
Цитирай

(2019-04-24, 13:53:33)Tix0mir написа:  @ibrahim79, aз много пъти съм правил ръчна инсталация, казвам че не знам как да качим ъпдейта тук във форума Smile

качи го в Гугъл драйв и дай линк тук
и обясни как точно правиш ръчната исталация
Цитирай

Казах че не съм качвал и не знам как става, както и че не знам дали за новите модели huawei може ръчна инсталация ..преди си имаше в настройките функция Локален ъпдейт ..и така ставаха нещата ..а инсталационният файл се слагаше в папка dload ..имаше и force update ..на изключен телефон се задържаха volume up, volume down и power бутона и ъпдейтът започваше ..като този форс ъпдейт автоматично правеше и хард ресет ..та сега евентуално това е начинът, ако има кой да качи фърмуера в някой облак Smile
Цитирай

Качването не е проблем,аз си помислих че можеш да правиш бекъп на фърмуера....
Цитирай

То и аз имам свален от FF но не успях да го ъпдейтна по тоя начин, преди на Мате10 ставаха нещата ама там и буутлоадара беше отключен, при нас е пълен прът.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Който няма ще чака, проверявайте по често....
Цитирай

(2019-04-24, 18:32:51)ibrahim79 написа:  Който няма ще чака, проверявайте по често....
Толкова в настройките не бях влизал в последните 6 месеца повярвай ми

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

С този модел не съм чакал много, с 1 приятел заедно купихме от технополис, ъпдейта пристигна едновременно и на двама ни
Цитирай

И моят е закупен от там.. Явно е разделен на райони ъпдейта. Доста съм разочарован като цяло от ъпдейтите на Huawei.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

аз мисля да пробвам тоя метод https://forum.xda-developers.com/huawei-...9-t3839316 още на няколко места прочетох че става така , ще го пробвам утре че затрих фирма
Цитирай

По добре изчакай, може да се прецака нещо. Не остана кой знае колко ще го получиш
Цитирай

Не става и така, иска роот права и отключен буутлоудър

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз не съм влизал, толкова в настройките - никога... Много изнервящ ъп... Есента ше пуснат версия Q, а ние сме на орео още...
Цитирай

Поне, да напишат какво се случва и кога, но без да лъжат клиентите си ще пуснат ъпдейта. Защото, това очакване е доста изнервящо и започвам, да се замислям повече дали да си вземам такъв модел телефони. Не зная за Вас, но на мен ми е интесно как е с новият ъпдейт и ми е неприятно, толкова дълго да чакам без официална информаци и лъжи от сорта "Ъпдейта е пуснат и до 1 месец го очаквайте", то след месец трябва да излезе следващият, а аз още няма да съм получил предишният. Ужасно е!
Цитирай

(2019-04-26, 06:29:10)Pepipanev написа:  Поне, да напишат какво се случва и кога, но без да лъжат клиентите си ще пуснат ъпдейта. Защото, това очакване е доста изнервящо и започвам, да се замислям повече дали да си вземам такъв модел телефони. Не зная за Вас, но на мен ми е интесно как е с новият ъпдейт и ми е неприятно, толкова дълго да чакам без официална информаци и лъжи от сорта "Ъпдейта е пуснат и до 1 месец го очаквайте", то след месец трябва да излезе следващият, а аз още няма да съм получил предишният. Ужасно е!
Да но не очаквам да го направят... Много е трудно да пускаш нон стоп нови модели.. Аз очаквах малко по-сериозно поведение към този модел при условие че е лайт версия но на най-скъпата им серия и това беше една от причините да го купя въпреки много сериозната конкуренция.. В тоя клас от xiaomi
Цитирай

А някой питал ли е в Технополис или в операторите дали найстина те разпространяват ъпдейтите? Предвид колко са бавни служителите в Пазарджишкия технополис, би било обяснимо защо се бави ъпдейта на телефона ми Smile

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-04-26, 13:20:38)ivanpz14 написа:  А някой питал ли е в Технополис или в операторите дали найстина те разпространяват ъпдейтите? Предвид колко са бавни служителите в Пазарджишкия технополис, би било обяснимо защо се бави ъпдейта на телефона ми Smile

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Технополис пък по ква логика да имат нещо общо с ъпдейтите?!? Айде операторите да ама...

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-04-26, 13:22:45)forbidden8 написа:  Технополис пък по ква логика да имат нещо общо с ъпдейтите?!? Айде операторите да ама...

Sent by me using Tapatalk
Ами от прочетенето тук разбрах, че от където е закупен апарата по сериен номер си разпространеняват ъповете!? Или пак грешно съм разбрал?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-04-26, 13:24:42)ivanpz14 написа:  Ами от прочетенето тук разбрах, че от където е закупен апарата по сериен номер си разпространеняват ъповете!? Или пак грешно съм разбрал?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
И аз не знам Хуйвей по ква схема ги пускат но не мисля, че Технополис имат нещо общо.

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-04-26, 13:27:11)forbidden8 написа:  И аз не знам Хуйвей по ква схема ги пускат но не мисля, че Технополис имат нещо общо.

Sent by me using Tapatalk

И аз си мислех, че зависи от кой оператор е купен, но в А1 само дето не ми се изсмяха. Говорих със съпорта на Хауей, потвърдиха ми, че няма нищо общо с оператори или магазини, това кога пристига ъпдейта. Пристига на порции, не на всички едновременно, но сами казаха,че понякога необяснимо се забавят.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)