Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

Май усилено работят по 9.1. Може директно него да пуснат. Виждам новини постоянно
Цитирай
Аксесоари

(2019-04-26, 18:52:35)ibrahim79 написа:  Май усилено работят по 9.1. Може директно него да пуснат. Виждам новини постоянно
Ъпсурт.

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-04-26, 19:09:39)forbidden8 написа:  Ъпсурт.

Sent by me using Tapatalk
Май има нещо вярно: https://huaweiadvices.com/emui-9-1-features-download/
Цитирай

(2019-04-26, 20:16:03)Stan.t. написа:  Май има нещо вярно: https://huaweiadvices.com/emui-9-1-features-download/
Това, че го има в списъка не значи, че ще пропуснем 9-ката и директно ще скочим на 9.1. Просто за 9.1 ще чакаме още повече. Сега до месец-два ще получим Pie а догодина по това време може и да ни огрее за 9.1. До тогава мисля да съм го сменил и да не повтарям Huawei.

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • Pepipanev
Цитирай

Има някакво раздвижване във FF дано го пуснат официално тия дни[Изображение: 95a64644fee5fecaa9e6d4d9aee358ca.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Утре е работен ден ?. Ще го пуснат
Цитирай

Ще видим.. Не ми изглежда много вероятно.
Цитирай

Тва LGRP2 сигурно е за Китай или Индия, нещо от сорта. Нашите са LX1.

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Здравейте приятели!

Предполагам, че много от вас все още чакат EMUI 9 ъпдейта за вашите Huawei Mate 20 Lite. Аз от известно време се ровя из форумите, тъй като го чакам от доста време. Не успях да ъпдейтна пред Firmware-a и снощи докато се ровех из един форум намерих начин, по който да ъпдейтна без да чакам ота. Начин е много лесен, не изисква root-ване на телефона и става бързо. При мен стана доста бързо и си ползвам телефона без проблеми. Това е начина:

1. Download the package:

http s ://mega.nz/#!gsYUjKxJ!rH2qFGUQkDvTyRDN2sb7GKdqnxTIdGHuI5h38ie ubKA

2. Then unpack the archive with WinRar or WinZip.

3. Connect your phone or the SD card itself to your laptop / computer.

4. I recommend formatting the SD card to avoid problems (exFAT format).

5. Go to the unpacked folder then to the Software, then copy the "dload" folder to the SD card to the main directory.

6. Disconnect the phone with the SD card from the laptop / computer and then enter the code "* # * # 2846579 # * # *" in the telephone keypad.

7. I will show the menu and in order select "Software Upgrade -> SD Card Upgrade -> OK".

8. The phone will reboot and install the update.

ВНИМАНИЕ: След като направите ъпдейта телефона ще бъда върнат до факторните настройки все едно туко що сте го купили и включили, така че ви съветвам да направите един backup на телефона ви.

Надявам се да съм помогнал.
[-] 4 потребители изказват благодарност на pesh за това мнение:
  • FelliX-, ibrahim79, ivanb, Stan.t.
Цитирай

Браво, хайде смело
Цитирай

Довечера ще пробвам аз ..само колегата да каже unpack какво ще рече ..да се разархивира или нещо друго ..и файлът който слагаме в папка dload как се казва ..UPDATE.APP ли ?
Цитирай

Разархивира се, слага се в папка с наименование dload, после в sd картата, кода и флаш
Цитирай

при мен тръгна да ъпдейтва по описания начин , като завърши ще пиша .

Метода работи, действайте смело.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanb за това мнение:
  • FelliX-, ibrahim79
Цитирай

Здравейте на всички. При мен все още няма ъпдейт за Pie, но сега и тая статия намерих...

https://www.huaweicentral.com/list-of-hu...ity-patch/


Та исках да кажа, че и актуализацията на защитата не ми излиза, а на вас дойде ли ви?


А тук се споменава за проблемите при софтуерните актуализации и прочие...

https://www.huaweicentral.com/huawei-ann...-may-2019/
[-] 1 потребител изказва благодарност на Дръж ми Шапката за това мнение:
  • FelliX-
Цитирай

Това е за пача за сигурността, не е ъпдейта
Цитирай

Така де, и аз това казвам, но и него го няма при мен...
Цитирай

(2019-04-29, 18:56:44)forbidden8 написа:  Тва LGRP2 сигурно е за Китай или Индия, нещо от сорта. Нашите са LX1.

Sent by me using Tapatalk

(2019-04-30, 20:39:04)Дръж ми Шапката написа:  Така де, и аз това казвам, но и него го няма при мен...

И при мен секюрити пача е от 1 март
Цитирай

Горе е посочено как да получиш ъпдейта, може да ъпнеш телефона
Цитирай

Сега скивайте, "ново двайсет".... Ше се сменя тоя бранд...


https://www.huaweiblog.de/software/firmw...-lite/amp/
Цитирай

Да потвърдя и аз, методът горе работи, давайте смело Smile)
Цитирай

Добре, а по същия метод дали ще може да се върне телефона към Орео ако има някакъв проблем?

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Може да го върнеш през hisuite
Цитирай

(2019-05-01, 08:39:29)ibrahim79 написа:  Може да го върнеш през hisuite
Ок. Мерси.

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Много им порасна работата на Huawei, lite моделите ги нямат за нищо със зор един андроид нагоре който доста често влошава енергопотреблението, имам опит с Р9 lite и Р10 lite. При флагманите (като изключим мате 9) за пръв път виждам Р10 да получава втори андроид нагоре, до сега и те бяха с по един. В крайна сметка след две lite версии и един флагман реших да сменя марката.
Цитирай

(2019-05-01, 09:58:56)esil2 написа:  Много им порасна работата на Huawei, lite моделите ги нямат за нищо със зор един андроид нагоре който доста често влошава енергопотреблението, имам опит с Р9 lite и Р10 lite. При флагманите (като изключим мате 9) за пръв път виждам Р10 да получава втори андроид нагоре, до сега и те бяха с по един. В крайна сметка след две lite версии и един флагман реших да сменя марката.

От чисто любопитство какво избра? Иначе тук яко се.. Излагат... Да не могат един голям ъпдейт да подадат без проблеми и навреме..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)